Yaşam senaryonu otohipnoz eğitimi ile yeniden yazabilirsin!

Otohipnoz EğitimiKendi kendine hipnoz yani otohipnoz eğitimi ile hedeflerinize ulaşma konusunda dev bir adım atabilirsiniz. Bilinçaltı, hipnoz altında deneyimlediği şeyle gerçek hayattaki deneyimlerini eşdeğer tutar. Tıpkı bir simülatör gibi… Kendinizi oto hipnoz ile hipnotik zihin durumuna ulaştırarak hipnoz altında zihninizi bir simülatör olarak kullandığınızda bilinçaltınız sizi üstünde çalıştığınız hedeflerinize ulaştırmak üzere yeni programlamayı kayıtlarına alarak adeta bir oto-pilot gibi sizi hedefinize ulaştırır. Kritik zihni devreden çıkarmakla (kendinizi hipnotik zihin durumuna almakla) zihninize yeni programlar yükleyebilirsiniz. Hayatınızda hiçbir şey zor olmak zorunda değil! Düzenli olarak otohipnoza kısa bir vakit ayırmakla hayatınızın kontrolünü tamamen kendi ellerinize alabilirsiniz. otohipnoz eğitimi almakla hedeflerinize doğru ilk adımı atın!

 • İlişkileriniz üzerinde mi çalışmak istiyorsunuz?
 • Kariyerinizde yükselmek mi istiyorsunuz?
 • Yeme alışkanlıklarınızı mı değiştirmek istiyorsunuz?
 • Derslerinizde daha başarılı olmak mı istiyorsunuz?
 • İş stresinden bir an önce kurtulmak mı istiyorsunuz?
 • Belki de daha çok bolluk, işlerinizde daha başarılı sonuçlar almak istiyorsunuz.
 • Satışçılar… Satış başarınızı arttırmak mı istiyorsanız otohipnoz eğitimi tam size göre.
 • Ulaşmak istediğiniz bir hayaliniz… bir hedefiniz mi var?
 • Sporcu musunuz? Belki de sportif performansınızı arttırmak istiyorsunuz?
 • Ya da sadece motive olmak istiyorsunuz.
 • Yaklaşan bir sınav mı var? Sınav heyecanını otohipnoz eğitimi alarak yenebilirsin.
 • Belki de stres yönetimi konusunda bilinçaltınızı yeniden programlamak istiyorsunuzdur…

Hayatınızda somut bir şekilde fark yaratabilirsiniz!. “Kendi Kendine Hipnoz” yani otohipnoz tekniklerini öğrenmek ve düzenli olarak uygulamak sizin için yepyeni bir hayatın başlangıcı olabilir. Değişimi yaratmak sizin elinizdedir. Yapmanız gereken tek şey ise hayatınızın kontrolü elinize almaya artık karar vermenizdir.

“Hipnoz işe yarıyor; Transın gücü artık inkar edilemez … ”  – Stanford Üniversitesi

Bilinçaltınızı yeniden programlayarak hedeflerinize kolayca ve en hızlı şekilde ulaşmak sizin için önemliyse “Kendi Kendine Hipnoz” tekniklerini mutlaka öğrenmelisiniz! Otohipnoz eğitimi alarak otohipnozu (kendi kendine hipnoz) hayatınızın bir parçası haline getirdiğinizde hayatınızda radikal gelişmeler yaratmanızın çok kolay hale geldiğine şahit olabilirsiniz. Öğreneceğiniz “Kendi Kendine Hipnoz” yani oto hipnoz tekniklerini kendi tercihlerinize göre şekillendirerek kendi otohipnoz uygulamalarınızı mümkün olduğunca zevkli hale getirebilirsiniz. Emin olun ki emeğinizin karşılığında alacağınız sonuçlar otohipnoz için ayırdığınız zamana değecektir. Kendi üzerinizde günlük olarak düzenli bir şekilde otohipnoz çalışmanız, kısa sürede size başarıyı getirecektir.

Kursiyerlere otohipnoz eğitim materyali (eğitim kitabı) ve katılım sertifikası verilir.

Kendi Kendine Hipnoz, Herkesin Öğrenmesi Gereken Bir Tekniktir!

Bu sabah kalktığında bunun hayatının değiştiği gün olacağını düşünmüyordun, değil mi? Fakat bu olacak, çünkü seninle başarının arasında duran yegane şey 'başlamak' ve 'asla vazgeçmemektir'

-ROBERT H. SCHULLER-

Kendi Mucizeni Kendin Yaratabilirsin!

“Yale Üniversitesi, Stanford Üniversitesi ve diğer üst düzey akademik ve sağlık kurumlarında yapılan yüzlerce çalışma ve araştırma sonucunda Amerikan Tıp Derneği, Amerikan Psikiyatri Birliği dahil tüm araştırmacılar “Kendi Kendine Hipnoz” un hedeflere ulaşma konusundaki muhteşem etkileri konusunda hemfikir oldular…”
oto hipnoz eğitimi
Otohipnoz (Kendi Kendine Hipnoz), her meslekten ve yaş grubunun öğrenimine açık olan, hedeflere ulaşma konusunda kişinin kendi kendine uygulayabildiği çok etkili bir hipnotik kişisel dönüşüm tekniğidir.

Otohipnoz Eğitimine Kimler Katılabilir?

Otohipnoz eğitimi 18 yaşının üstünde olmak kaydıyla her yaştan ve her meslekten katılımcı için uygundur. 

 • Kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyanlar,
 • Öğrenciler,
 • Beyaz yakalılar,
 • Hayatında değişim ve dönüşüm yaratmak isteyenler,
 • Ulaşmak istediği bir hedefi olanlar,
 • …ve bilinçaltının gücünü keşfetmek isteyen herkes katılabilir.

Toplam Eğitim Süresi 1 Tam Gündür. (Saat 10:15 – 18:00 arası)

 • Hypnotistanbul, herhangi bir ön başvuruyu onaylamadan önce -gerek görürse- başvuru sahibini eğitime kabul etmeme hakkını saklı tutar. 

Ücretsiz Bonus!

zihinsel bankaOtohipnoz Eğitimi’ne katılan kursiyerlerimize kişisel gelişim yolculuklarında ekstra destek olacak olan muhteşem bir online eğitimi BONUS olarak veriyoruz! Sitemizde “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimine de ücretsiz sahip olacaksınız. (Zihinsel Banka Eğitimi’nin online uzaktan eğitim versiyonu sitemizde şu an 300 TL’ye satıştadır. Zihinsel Banka Eğitiminin “Canlı Özel Ders” ücreti 800 TL, grup eğitimi ücreti ise 500 TL’dir). Bu eğitime katılan oto hipnoz eğitimi kursiyerlerimiz zihinsel banka eğitiminin online versiyonuna ücretsiz sahip olurlar.

“Zihinsel Banka” tekniğibilinçaltınızı özellikle bolluğa ve başarıya programlamayı sağlayan bir bilinçaltı dönüşüm tekniğidir. Bu çok özel online video eğitim hakkında geniş bilgiye ve fragmanlarına, ana menüdeki “Eğitimler” başlığından ulaşabilirsiniz. Los Angeles’ta bulunan 50 yıllık ünlü hipnoz akademisi HMI’nın kurucusu Dr. John Kappas’ın öğretisi olan bu olağanüstü etkili teknik, Türkiye’de sadece bu ünlü akademinin mezunu Burak Uçkun tarafından verilmektedir. “Zihinsel Banka Eğitimi” ile ilgili geniş bilgi için BURAYA TIKLA

Eğitmen: Burak Uçkun, C.Ht

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 47 yaşında olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” eğitimini Beykent Üniversitesi’nde (hipnoz konusunda tez yazma aşamasında) sürdürmektedirStajını Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan “Özel Fransız LAPE Hastanesi”nde tamamlamıştır. Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Hipnoz Merkezinin kurucusu Burak Uçkun, Uzm. Klinik Psikolog Ayşecan Yemeniciler ile birlikte Psikovital Terapi ve Danışmanlık Merkezi‘nin de kurucu ortağıdır. Eğitmen Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Otohipnoz: Zihnin Gerçeklik Simülatörü!

Yaşam Senaryonuzu Yeniden Yazın!
Güçlü bir gevşeme ve odaklanmanın eşlik ettiği planlı imgeleme tekniği olan “Kendi Kendine Hipnoz Eğitimi” ile hayatınızın kontrolünü elinize alın.

27 Ocak 2019 Eğitimi
Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.

Güncel Eğitim Tarihi ve Ücret

GRUP EĞİTİMİ
Tam Günlük Kapsamlı İleri Eğitim
(27 Ocak 2019 - Pazar)

700TL(Kdv Dahil)
 • Tam Günlük (8 saat) Uygulamalı İLERİ Eğitim
 • Kredi kartına 12 aya kadar TAKSİT imkanı!
 • KONTENJAN DOLDU!

Eğitim Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Oto hipnoz eğitim başvurusu için e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçiniz. E-Posta ile başvurmayı tercih ederseniz lütfen mesajınızda telefon numaranızı da belirterek, hangi eğitimle ilgilendiğinizi belirtiniz.
 • Eğitime kesin kaydınızı yaptırmaya karar verdiğinizde kaydınızı kesinleştirmek için ödemenizi yapmanızı rica edeceğiz. (Toplam ücret tek seferde ödenir ancak 12 aya kadar taksit seçenekleri ile istediğiniz taksit sayısında taksitlendirme imkanınız vardır).
 • Ödemelerinizi, size özel e-posta adresinize ileteceğimiz, adınıza özel düzenlenmiş online ödeme sayfası üzerinden kredi kartınızla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Online ödemeleriniz PAY-TR güvencesindedir. Ödemenizi isterseniz size ileteceğimiz banka hesap numaramıza da transfer edebilirsiniz. Online ödeme sistemiyle ödemek isteyenler otohipnoz eğitimine 12 aya kadar taksit imkanıyla katılabilirler. (Ödeme sırasında seçeceğiniz taksit sayısına göre bankanız küçük bir vade farkı ekleyebilir. Bankanızın ekleyeceği vade farkının miktarını ödemenizi onaylamadan önce görebilmektesiniz).
 • Online ödeme linki kişiye özel olarak sadece oto hipnoz eğitimine kesin kaydını yaptırmak istediğini teyit ederek kaydını kesinleştirmeye hazır olduğunu beyan eden katılımcılara kişiye özel e-posta yoluyla gönderilir zira kontenjanımız sınırlıdır. Ödeme yapılmadan önce kontenjanın müsait olup olmadığı teyit edilmelidir.
 • Ödemenizi online ödeme sistemimiz üzerinden TAKSİTLE veya PEŞİN seçenekleriyle yapabilirsiniz. (Banka havalesi ile yapmak isterseniz taksit seçeneğimiz yoktur).
 • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlı olduğundan, oto hipnoz eğitimi başlangıç tarihinin öncesindeki son 15 gün içinde eğitimden vazgeçilmesi halinde para iadesi yapılmamaktadır. Son 15 güne girmeden mücbir sebeplerle eğitimden vazgeçmeniz halinde 2 iş günü içinde ödemenizin tamamı kesintisiz olarak iade edilir.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar ancak eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilebilir. Katılımcı ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığını belirtip eğitime katılmaktan vazgeçerse; ödemiş olduğu depozitonun tamamı 2 iş günü içinde katılımcıya tamamen iade edilir.

KESİN KAYIT için TELEFON ve/veya E-POSTA YOLUYLA İRTİBATA GEÇİNİZ.
(E-Posta yoluyla müracaat edecekseniz, hangi eğitimimizle ilgilendiğinizi ve telefon numaranızı mesajınızda belirtmeyi unutmayınız). 

İstanbul eğitimlerimiz Etiler’de kendi salonumuzda gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışındaki eğitimlerimiz ilgili şehirdeki anlaşmalı otelimizin toplantı salonunda gerçekleşmektedir.

Adresimiz: Nispetiye Mah. Zeytinoğlu Cd. Arzu1 Apt. No:2 Daire 22
Etiler – İstanbul (Akmerkez Etiler Kapısı Karşısı)

Tel: 0539-914 2310 – 0212 352 1055

Hemen Başvur!

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Bu forma e-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız cevabımız size ulaşmaz. Telefonunuzu da belirtmeyi unutmayınız.

Eğitim İçeriği

 • Hipnoz Nedir, Ne Değildir?
 • Hipnozla İlgili Doğru Sanılan Yanlışlar.
 • Bilinçli Zihin vs Bilinçaltı Zihin.

 • Bilinçaltı Kalıplarımızın Gücü.

 • Bilinçaltı Kalıplarımız Nasıl ve Hangi Koşullarda Oluşuyor?
 • Nasıl Öğreniriz?
 • Hipnotik Zihin Durumu Nedir ve Nasıl Oluşur?
 • Hipnozun Seviyeleri ve Beyin Dalgaları.

 • Hipnoz, Otohipnoz ve Hipnoterapi Kavramları.

 • Kendi Kendine Hipnoz Teknikleri

 • Hipnoza Yatkınlık Testleri Uygulaması

 • Oto Hipnoz Kullanım Alanları

 • Bireysel hipnoz ve oto hipnoz demosu.

 • Oto Hipnozu Deneyimlemek. (Grup Hipnozu Uygulaması)

 • Grup Hipnozu ile Otohipnoz Yerleştirilmesi.

 • Oto Hipnozla Stres Yönetimi

 • Oto Hipnozla Kilo Kontrolü

 • Oto Hipnozla Hedeflere Ulaşma

 • Oto Hipnozla Bolluk Çalışması

Eğitim Salonumuz
Bu eğitim kişilerin ruhsal sağlığına yönelik bir uygulama yapmayı öğreten bir eğitim değildir. Otohipnoz eğitimi, başkasına hipnozla terapi yapmayı öğreten bir eğitim değil, sadece sağlıklı kişilerin kendi kişisel amaç ve hedeflerine ulaşması konusunda olmak üzere kişinin “kişisel gelişim” ve “davranış değiştirme” amacıyla kendi kendine uygulayabileceği otohipnoz tekniklerini öğretmeyi amaçlayan bir kişisel gelişim eğitimidir. Bu eğitimimiz başkalarına hipnoz uygulamayı öğreten Hipnoz Eğitimi’nin aksine, herkese açık bir eğitimdir. Başkalarına hipnoz uygulamayı öğreten “Temel Hipnoz Eğitimi” ise sadece üniversite mezunlarına ve belirli meslek gruplarının katılımına açık bir eğitimdir. O eğitimimizle ilgileniyorsanız ana menüdeki “Sertifikalı Hipnoz Eğitimi” linkine tıklayabilirsiniz. 

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ