Fahrettin Kerim Gökay Cad.

No:111 D:2 Kadıköy | İstanbul

+90 539 914 23 10

bilgi@hypnotistanbul.com

Pts - Cts: 10:30 - 18:00

Randevu ve İrtibat Saatlerimiz

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu beyan hypnotistanbul.com gizlilik politikasını içerir. Hypnotistanbul.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

  • Hypnotistanbul.com , üyelik veya ürün satış aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, hypnotistanbul.com olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklam içeriklerinin ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Hypnotistanbul bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
  • Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
  • Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, hypnotistanbul.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
  • Hypnotistanbul.com, üyesi olduğunuz veya gerek site üzerinde gerek Facebook reklamlarında bir form doldurduğunuzda ya da üyelikli veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren e-posta adresinize haftalık veya aylık bilgilendirme bültenleri gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderim ayarlarınızda değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız ürün ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, hizmet, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
  • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatiksel bilgilerini, finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası vb) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb) girmelidir. Bu formda aldığımız “iletişim bilgilerini” kullanıcılarımıza ve/veya tarafımızca belirlenen başka firmaların ürünleri hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanabiliriz. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler gerek duyulan tüm durumlarda kullanılabilir.
  • Sitemizden veya Facebook veya Instagram dahil sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerek alışveriş yaparak gerekse ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak üzere bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.
  • Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
  • Sitemiz içerisinde kullanıcıların serbestçe kullanabilecekleri forumlar ve mesaj panoları bulunmaktadır. Sitenin bu bölümlerinde verilen bilgilerin halka açık bilgiler haline geldiği unutulmamalıdır. Bu alanlarda kişisel bilgilerinizi verirken veya herhangi bir yazı/yorum/metin yazarken bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kişinin kendi yazdığı yorum ve içeriklerin sorumluluğu yazan kişiye aittir.
  • Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

E-posta Adresi : bilgi@hypnotistanbul.com
Web Sitesi Adresi : https://hypnotistanbul.com
Adresi : Bağdat cd. No: 304 Şan apt. D:20 Caddebostan – Kadıköy/İstanbul
Telefon Numarası : +0 539 914 2310

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com 
Tel: 0539 914 23 10

Sorularınız için telefon ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul