Fahrettin Kerim Gökay Cad.

No:111 D:2 Kadıköy | İstanbul

+90 539 914 23 10

bilgi@hypnotistanbul.com

Pts - Cts: 10:30 - 18:00

Randevu ve İrtibat Saatlerimiz

Klinik Psikolog Burak Uçkun - Hipnoterapist
BURAK UÇKUN
Uzman Klinik Psikolog, C.Ht.

Uzm. Kln. Psk. Burak Uçkun

Kln. Psk. Burak Uçkun, hipnoterapi diplomasını dünyanın ilk ulusal akreditasyona sahip hipnoterapi akademisi olan ABD Los Angeles’taki Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Yarım yüzyılı aşkın bir süre önce kurulan ve türünün tek akredite programına sahip olan bu enstitünün hipnoterapi programı ve diploması aynı zamanda American Hypnosis Association onaylıdır. Bu ünlü akademinin kurucusu olan Dr. John Kappas, Hipnoz alanının gelişmesinde katkıları olan en önemli figürlerden biri olmakla beraber 1973 yılında ABD’nin “Mesleki Unvanlar Federal Sözlüğünde”, günümüzde hala yürürlükte olan “Hipnoterapist” ve “Hipnotist” unvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Psikoloji alanındaki lisans eğitimini Nişantaşı Üniversitesi, “Psikoloji” bölümünde yüksek onur derecesiyle, bölüm ikincisi olarak tamamladı. “Klinik Psikoloji” alanındaki tezli yüksek lisans eğitimini de “Uçak Fobisinin Giderilmesinde Hipnoz ve Sanal Gerçeklik Uygulamalarının Etkililiği” konusunda yazdığı bilimsel araştırma teziyle Beykent Üniversitesi‘nde başarıyla tamamlayarak, Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. 

Klinik stajını Özel Fransız LAPE Psikiyatri Hastanesi’nde yapan Burak Uçkun, American Hypnosis Association’ın akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber, ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472 lisansına da sahiptir. (Lisans No: 11156582)

MSG üyesi ve “Müzik Yorumcuları Meslek Birliği (Müyorbir)” kurucu üyelerinden olan olan Kln. Psk. Burak Uçkun, ulusal ve uluslararası platformlarda aldığı 12 adet müzik ödülünün de sahibidir.

İçinde yaratıcılık barındıran her şeye olan tutkusu ve bilinçaltının gücüne olan derin saygısı, onu içgüdüsel olarak Hipnoz ve Psikoloji ile tanıştırdı ve bu alanlarda uzmanlığını aldı. Ana dili seviyesinde İngilizce bilen Kln. Psk. Burak Uçkun, yurt dışında veya Türkiye’de ikamet eden Türk ya da yabancı uyruklu danışanlarına Türkçe ve İngilizce olarak yüz yüze veya online terapi hizmetleri veriyor. Ayrıca psikolog ve hekimlere özel gruplar halinde Hipnoz Eğitimleri de veriyor.

Daima hedef odaklı olmak üzere çok yönlü ve renkli bir yaşam senaryosu içinde yol alan Kln. Psk. Burak Uçkun; konfor alanının dışına çıkma konusunda kendi bilinçaltının değişim ve dönüşüm yaratmadaki gücünü kendi hayatında da defalarca deneyimlemiş bir Uzman Klinik Psikolog olarak, 2012 yılında kurduğu “Hypnotistanbul” çatısı altında, danışanlarını da kendi bilinçaltlarının potansiyeli ile tanıştırmaya devam ediyor. Yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi ve Hipnoterapi yönelimli psikoterapi hizmetleri veriyor.

İletişim

Telefon: 0539 914 2310
Email: bilgi@hypnotistanbul.com
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad.
            Yazıcı Apt. No:111 D:2 – Kadıköy | İstanbul

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com 
Tel: 0539 914 23 10

Sorularınız için telefon ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul