Fahrettin Kerim Gökay Cad.

No:111 D:2 Kadıköy | İstanbul

+90 539 914 23 10

bilgi@hypnotistanbul.com

Pts - Cts: 10:30 - 18:00

Randevu ve İrtibat Saatlerimiz

Bilinçaltı Programlama Tekniği Eğitimi – ZİHİNSEL BANKA

Zihinsel Banka tekniği ile bilinçaltı programlama iş hayatındaki performansımızı, zihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır. Bu sadece bir bolluk bilinci geliştirme eğitimi değil, her türlü hedefinizi bilinçaltınıza programlamanızı sağlayacak bir eğitimdir.

Zihinsel Banka Eğitimi Nedir?

ZB 001 instaBu eğitimde, çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü hayatınız, davranışlarınız ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlamaya hazır mısınız?

“Zihinsel Banka” teorisi, hayatımızda uyumlu ilişkiler oluşturmak, mutluluğumuzu arttırmak ve hedeflediğimiz başarılara ulaşmak için zihnimizi bu hedeflerimize yönelik mesaj birimleri ile besleyerek bilinçaltı programımızı hedeflerimize güdümleme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak uygulayacağınız bu tekniğin sonuçları hakkında beklentinizi geniş tutabilirsiniz! Bu eğitim bazıları tarafından sadece bir bolluk eğitimi gibi görülse de aslında bilinçaltı programlama konusunda çok geniş kapsamlı bir eğitimdir. 

Zihinsel Banka Programı, bilinçaltınızı hedeflerinize programlamanız için şoför koltuğunu size bırakır.

“Zihinsel Banka” tekniği ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.

Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız. Bu Online bilinçaltı programlama eğitimi, 3.5 saatlik sertifikalı eğitimdir ama eğitimi tamamlayıp tekniği öğrendikten sonra bilgilerinizi pekiştirmek için isterseniz eğitim videolarını 90 gün boyunca dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz. Bilinçaltı bolluk eğitimi kapsamında değerlendirmek isterseniz, alacağınız sonuçlara şaşıracaksınız. 

Başarılarınızı ikiye katlayın, mutluğunuzu üçe! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlayın.

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

zihinsel banka bilinçaltı programlama ve bolluk eğitimi

Bilinçaltını Hedeflerine Programla!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. “The Secret”i de muhtemelen okumuş ya da seyretmişsinizdir. Size bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. 

Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; “bilinçaltı”. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece 5-10 dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka tekniğinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Bilinçaltı Programlama Eğitim Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için faydalanacağınız çok etkili bir yöntemdir. Zihinsel Banka bilinçaltı programlama eğitimi, kıtlık bilincini yıkarak bilinçaltı bolluk eğitimi kapsamında hayatınızda majör değişimler gerçekleştirmek için de çok önemli öğretiler içeren bir eğitimdir. 

johnkappas

Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Dr. John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka (Mental Bank) bilinçaltı programlama tekniği, bilinçaltı ve ”davranışsal bilinçaltı programlama” alanındaki 40 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir santrfor gibidir… Hedefe odaklanır… Her zaman gol atar… Ama ona kaleyi (hedefi) doğru göstermek gerekir. Hedefi göstererek onu antrenmanlarla o hedefe golünü atmaya programlamayı başardığınızda, o golünü atar, her zaman kazanır, kazandırır. Bilinçaltımız ne için programlanmış olursa olsun, her zaman hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar.

Bilinçaltı Programlama Ne Demek?

Bilinçaltı programlama, bir kişinin zihnindeki bilinçaltı düzeydeki inançları ve düşünceleri yeniden programlamayı hedefleyen tekniklerin tümüne verilen genel bir isimdir. Bu teknikler, kişinin düşünceleri, inançları ve davranışları üzerindeki kontrolünü artırmaya yardımcı olmak için kullanılır.

Bu eğitimi UZAKTAN EĞİTİM olarak alabilirsiniz. Eğitimi grup eğitimi olarak merkezimizde de alabilirsiniz ama şehir dışındaysanız, bu online eğitim tam size göre. Evinizin konforunda, videoları tekrar tekrar izleme avantajıyla eğitimi kendi hızınızda tamamlayın.

Zihinsel Banka Eğitiminden Ne Beklemeliyim?

Zihinsel Banka veya Mental Banka Teorisi, bilinçaltı eğitimi kapsamında genellikle daha fazla para kazanma hedefi kullanılıyor olsa da, aslında her türlü hedef için kullanılabilecek bir tekniktir. Kimilerinin Mental Banka olarak da adlandırdığı Zihinsel Banka programı uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi ve bilinçaltı programımızı değiştirme sürecidir. Ancak hatırlatmakta fayda var; terapi gerektiren psikolojik destek konularında bir “terapi” niteliği taşımaz.

  • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şoför koltuğunu size bırakır.
  • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız. Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
  • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayabilirsiniz.
  • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Yaşam Senaryomuz Nasıl Oluşur?

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Başarı Tesadüf Değildir!

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler.

Zihinsel Banka, bilinçaltı programlama konusunda başarılı olmak için “düzenli destek ve takviye gerektiği” gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” bilinçaltı programlama tekniğiyle, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!

Zihinsel Banka Eğitimi | İlk Ders (örnek) Videosu:

Zihinsel Banka

Eğitmen İmzalı ORİJİNAL SERTİFİKA için sitemizden alın.
2100TL
2000 TL
  • Eğitim Kitapçığı
  • 12 Aya Kadar Taksit İmkanı
  • 3.5 Saat Video Eğitim
  • 90 Gün Sınırsız Erişim
  • İMZALI, Orijinal HYPNOTISTANBUL Kurumsal Sertifikası
Popüler
Bilinçaltı Programlama Eğitimi Sertifika

Taklitlerimiz ile İlgili Duyuru

Bu eğitimi dünyada sadece Los Angeles “HMI Hipnoz Akademisi” mezunu uzman hipnoterapistler vermektedir. Bazı telegram gruplarında bu eğitimin “Para Ağacı”, “Zenginlik Yolu Bankası”, veya adında “Banka” terimi geçen farklı isimlerle deforme edilerek, yorum katılarak, eksik ve yanlış bilgilerle yeniden oluşturularak, yani özünden uzaklaştırılıp farklı isimler altında taklit edilerek, “HMI Hipnoz Akademisi” mezunu olmayan, dolaysıyla bu eğitimi verme yetkisi ve liyakati olmayan kişilerce korsan olarak satıldığıyla ilgili şikayetler alıyoruz.

Ayrıca hekim, psikolog ve ruh sağlığı alanı dışındaki bazı koçların veya kendilerini “…. uzmanı” sıfatıyla tanıtan kişilerin de, sitemizdeki özellikle klinik konulardaki orijinal makalelerimizi bire bir kopyalayarak, kendi yazılarıymış gibi web sitelerinde yayınladıklarını görüyoruz. Google algoritması yazının orijinalinin hangisi olduğunu kendi algoritmasıyla tespit ettiği için, çoğu zaman bizden içerik kopyalayan kişilerin sitelerinin otorite puanını düşürüyor ve bizden kopyalayarak yayınladıkları yazılar Google’da listelenmiyor veya çok alt sıralarda yer alıyor. Taklit sitelere ve taklit eğitimlere dikkat ediniz.

Zihinsel Banka Eğitiminde anlattığımız tekniklerin doğru uygulanması için, eğitim içeriğinde öğretilen “Türk Lirası” bazlı rakamsal hesaplamaların, doğru formüllerle yapılması şarttır. Bu rakamsal hesaplamaların nasıl yapılacağı ve hangi değerlerin baz alınacağı, Türkiye’deki yüksek enflasyonun sonucu olan ekonomik gelişmelere paralel olarak HMI College of Hypnotherapy hipnoz akademisinin de onayıyla zaman zaman güncellenmektedir. Eğitimimizde daima bu en güncel formüller yer almaktadır. Böylece Zihinsel Banka’yı her zaman doğru uygulamanız sağlanmaktadır. 

Korsan olarak verilen eğitimler, bazen bizden bu eğitimi daha önce alan bazı kişilerce de maalesef çoğu zaman deforme edilerek, ülkesel/bölgesel ekonomik koşulların gerektirdiği HMI onaylı güncellemeler de yapılmadan aktarılabiliyor. Sahte veya deforme edilmiş eğitimi almak, eğitim öğretilerini hem eksik öğrenmenize hem de yanlış uygulamanıza yol açacağı için, bu eşsiz öğretiden başarılı sonuçlar almanızı da engelleyecektir. 

Başka mecralardan korsan eğitimi satın aldıktan sonra memnun kalmayıp sonradan eğitimin orijinalini bizden de alıp izleyen bazı öğrencilerimiz; yetkisiz kişilerce verilen bu korsan eğitimlerin içeriğinde “orijinal eğitimimizde olmayan bir çok ekstra yanlış bilgi ve söylemler eklendiğini”, en önemli bilgilerin de eksik veya keyfi olarak değiştirilip modifiye edilmiş şekilde verilerek, eğitim içeriğinin deforme edilmekte olduğunu teyit ediyorlar. 

En iyi sonuçları almak için, yetkisiz kişilerce sahte ve eksik/yanlış bilgilerle deforme edilerek verilen taklit eğitimlere itibar etmeyiniz.
Picture of Klinik Psikolog BURAK UÇKUN

Klinik Psikolog BURAK UÇKUN

Hipnoterapi diplomasını dünyanın ulusal akreditasyona sahip ilk hipnoterapi akademisi olan, ABD Los Angeles’taki HMI College of Hypnotherapy‘de aldı. Lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle ve bölüm ikincisi olarak mezun olduğu İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, “Psikoloji” bölümünde tamamladı. “Klinik Psikoloji” alanında Yüksek Lisans eğitimini (tezli) İstanbul Beykent Üniversitesi‘nde başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. Ayrıca inşaat mühendisliği lisans diplomasına da sahip olan Klinik Psikolog Burak Uçkun, "American Hypnosis Association" akredite hipnoterapistler listesinde yer almaktadır. Yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi ve Hipnoterapi yönelimli psikoterapi hizmetleri vermekle beraber alandaki uzmanlara Hipnoz eğitimleri de vermektedir.

Yazarın Tüm Makaleleri
Picture of Klinik Psikolog BURAK UÇKUN

Klinik Psikolog BURAK UÇKUN

Hipnoterapi diplomasını dünyanın ulusal akreditasyona sahip ilk hipnoterapi akademisi olan, ABD Los Angeles’taki HMI College of Hypnotherapy‘de aldı. Lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle ve bölüm ikincisi olarak mezun olduğu İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, “Psikoloji” bölümünde tamamladı. “Klinik Psikoloji” alanında Yüksek Lisans eğitimini (tezli) İstanbul Beykent Üniversitesi‘nde başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. Ayrıca inşaat mühendisliği lisans diplomasına da sahip olan Klinik Psikolog Burak Uçkun, "American Hypnosis Association" akredite hipnoterapistler listesinde yer almaktadır. Yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi ve Hipnoterapi yönelimli psikoterapi hizmetleri vermekle beraber alandaki uzmanlara Hipnoz eğitimleri de vermektedir.

Yazarın Tüm Makaleleri

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Hipnoz Uzmanı ve Klinik Psikolog Burak Uçkun
Klinik Psikolog BURAK UÇKUN

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com 
Tel: 0539 914 23 10

Sorularınız için telefon ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul