ZİHİNSEL BANKA EĞİTİMİ
(Sertifikalı Online Eğitim)

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

Bilinçaltı inançlarımızözsaygımızı, ilişkilerimizi, iş hayatındaki performansımızızihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük  ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır.

Bu eğitimde, çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü hayatınız, davranışlarınız ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlamaya hazır mısınız?

“Zihinsel Banka” teorisi, hayatımızda uyumlu ilişkiler oluşturmak, mutluluğumuzu arttırmak ve hedeflediğimiz başarılara ulaşmak için zihnimizi bu hedeflerimize yönelik mesaj birimleri ile besleyerek bilinçaltı programımızı hedeflerimize güdümleme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak uygulayacağınız bu tekniğin sonuçları hakkında beklentinizi geniş tutabilirsiniz!

Zihinsel Banka Programı, bilinçaltınızı hedeflerinize programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

“Zihinsel Banka” tekniği ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.

Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız. Bu Online Video Eğitim, 3.5 saatlik sertifikalı eğitimdir ama eğitimi tamamlayıp tekniği öğrendikten sonra bilgilerinizi pekiştirmek için isterseniz eğitim videolarını 45 gün boyunca dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz.

Başarılarınızı ikiye katlayın, mutluğunuzu üçe!

SATIN AL | 450 TL | 12 Aya Kadar TAKSİT İmkanıyla!

Zihinsel Banka İlk Ders (Örnek Video Ön İzlemesi)

zihinsel banka

Bilinçaltınızı Hedeflerinize Programlayın!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. The Secret’i de muhtemelen okumuşsunuzdur. Bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; bilinçaltı. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece 5-10 dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka teorisinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

Zihinsel Banka Sertifika

Sertifika Örneği

KAYDOL

Şans, (iyi veya kötü), bilinçaltınızın en etkili güçlerinin üründür.

Çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü mutluluk, refah düzeyi ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz!
Online eğitim ücreti; 450 TL; 12 aya kadar taksit imkanıyla!
KAYDOL
SATIN AL | 450 TL | 12 Aya Kadar TAKSİT İmkanıyla!

UZAKTAN ONLINE VİDEO EĞİTİM!

Bu eğitimi UZAKTAN EĞİTİM olarak alabilirsiniz. Eğitimi grup eğitimi olarak merkezimizde de alabilirsiniz ama şehir dışındaysanız, bu online eğitim tam size göre! Evinizin konforunda, videoları tekrar tekrar izleme avantajıyla eğitimi kendi hızınızda tamamlayın.

Satın Al

Kimdir?

Dr. John Kappas
Dr. John Kappas(1925-2002)
“Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Nedir?

Dr John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka programı, bilinçaltı ve ”davranışsal yeniden programlama” alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir gol makinesidir; her zaman o kazanır. Bilinçaltımız, ne için programlanmış olursa olsun hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar. Zihinsel Banka programı, bilinçaltı programımızın ve inançlarımızın hayatımız üzerinde ne kadar etkili bir rol oynadığını kanıtlayan etkileyici bir gösteridir. Yaşam üzerinde olumlu bir perspektif kazanmak için, zihnimizi pozitif düşüncelerle programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği sadece pozitif düşünce ile ilgili değildir. Aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir.

Zihinsel Banka Teorisi, daha fazla para kazanmak, uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi olumlu mesajlar ile besleme ve bilinçaltı programımızı pozitif yönde değiştirme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak hedeflerinize artık ne kadar kolay ulaşacağınızı şaşırarak göreceksiniz. Daha çok para, daha çok başarı, daha mutlu ilişkiler… Beklentinizi geniş tutabilirsiniz.

  • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.
  • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
  • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız.
  • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler. Zihinsel Banka, bilinçaltı değişimi için düzenli destek ve takviye gerektiği gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” programıyla, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!


Para Merdiveni

Online Eğitime Katıl

Zihinsel Banka programı ile bilinçaltı engelinizi yok edin, kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe.

Bilinçaltı inançlar, hayatta yapmayı istediğimiz birçok şeyde önümüze engel olarak çıkıyor. Zihinsel Banka programını uygulayarak düşünce sisteminizi değiştirip layık olduğunuz hayatı yaşayabilirsiniz.
Online Eğitime Katıl
SATIN AL (Taksit İmkanıyla)

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ

Bilinçaltı ve Kişisel Gelişim Eğitimlerimizin Güncel Tarihleri