Caddebostan, Bağdat cd.

Şan ap.No:304 D:20 Kadıköy | İstanbul

+90 539 914 23 10

Telefonla İrtibata Geçebilirsiniz

Pts - Cts: 10:30 - 18:00

Randevu ve İrtibat Saatlerimiz

Zihinsel Banka Eğitimi (Bilinçaltını Hedeflerine Programla)

ZİHİNSEL BANKA EĞİTİMİ
(Sertifikalı Online Eğitim)

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

Zihinsel Banka Eğitimi’ne hoş geldiniz. Bilinçaltı inançlarımız, özsaygımızı, ilişkilerimizi, iş hayatındaki performansımızı, zihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük  ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır.

Bu eğitimde, çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü hayatınız, davranışlarınız ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlamaya hazır mısınız?

“Zihinsel Banka” teorisi, hayatımızda uyumlu ilişkiler oluşturmak, mutluluğumuzu arttırmak ve hedeflediğimiz başarılara ulaşmak için zihnimizi bu hedeflerimize yönelik mesaj birimleri ile besleyerek bilinçaltı programımızı hedeflerimize güdümleme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak uygulayacağınız bu tekniğin sonuçları hakkında beklentinizi geniş tutabilirsiniz!

Zihinsel Banka Programı, bilinçaltınızı hedeflerinize programlamanız için şoför koltuğunu size bırakır.

“Zihinsel Banka” tekniği ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız. Bu Online Video Eğitim, 3.5 saatlik sertifikalı eğitimdir ama eğitimi tamamlayıp tekniği öğrendikten sonra bilgilerinizi pekiştirmek için isterseniz eğitim videolarını 60 gün boyunca dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz.

Başarılarınızı ikiye katlayın, mutluğunuzu üçe! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlayın.

zihinsel banka

Bilinçaltınızı Hedeflerinize Programlayın!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. The Secret’i de muhtemelen okumuşsunuzdur. Bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. 

Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; bilinçaltı. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece 5-10 dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka teorisinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için faydalanacağınız çok etkili bir yöntemdir.

Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Dr. John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka programı, bilinçaltı ve ”davranışsal yeniden programlama” alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir gol makinesidir; her zaman o kazanır. Bilinçaltımız, ne için programlanmış olursa olsun hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar. Zihinsel Banka programı, bilinçaltı programımızın ve inançlarımızın hayatımız üzerinde ne kadar etkili bir rol oynadığını kanıtlayan etkileyici bir gösteridir. Yaşam üzerinde olumlu bir perspektif kazanmak için, zihnimizi pozitif düşüncelerle programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği sadece pozitif düşünce ile ilgili değildir. Aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir.

Bu eğitimi UZAKTAN EĞİTİM olarak alabilirsiniz. Eğitimi grup eğitimi olarak merkezimizde de alabilirsiniz ama şehir dışındaysanız, bu online eğitim tam size göre! Evinizin konforunda, videoları tekrar tekrar izleme avantajıyla eğitimi kendi hızınızda tamamlayın.

Zihinsel Banka Eğitiminden Ne Beklemeliyim?

Zihinsel Banka Teorisi, daha fazla para kazanmak, uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi olumlu mesajlar ile besleme ve bilinçaltı programımızı pozitif yönde değiştirme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak hedeflerinize artık ne kadar kolay ulaşacağınızı şaşırarak göreceksiniz. Daha çok para, daha çok başarı, daha mutlu ilişkiler… Beklentinizi geniş tutabilirsiniz.

 • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şoför koltuğunu size bırakır.
 • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
 • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız.
 • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Yaşam Senaryomuz Nasıl Oluşur?

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Başarı Tesadüf Değildir!

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler. Zihinsel Banka, bilinçaltı değişimi için düzenli destek ve takviye gerektiği gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” programıyla, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!

Zihinsel Banka

Eğitmen İmzalı ORİJİNAL SERTİFİKA için sitemizden alın.
1000TL
800 TL
 • Eğitim Kitapçığı
 • 12 Aya Kadar Taksit İmkanı
 • 3.5 Saat Video Eğitim
 • 60 Gün Sınırsız Erişim
 • İMZALI, Orijinal Dizayn HYPNOTISTANBUL Kurumsal Sertifikası
Popüler

Zihinsel Banka (Udemy)

Udemy, Kendi Standart Sertifikasını Verir.
899
99
TL
 • Eğitim Kitapçığı
 • 3 Aya Kadar Taksit İmkanı
 • 3.5 Saat Video Eğitim
 • Ömür Boyu Erişim
 • Udemy'in Kendi Standart Sertifikası (İmzasız)

Bu eğitimi ister UDEMY’den, ister orijinal sitemizden satın alabilirsiniz.

Eğitim sitemizden alındığında, ileride yayına girecek bazı diğer eğitimlerle ilgili bazı ayrıcalıklara sahip olma şansınız da olmaktadır zira kaydı bizim veri tabanımızda olan öğrencilerimize zaman zaman bazı ayrıcalıklar içeren etkinlik, indirim ve eğitim duyuruları gönderebiliyoruz.  

Bu İki Mecradaki Eğitimin İçeriği Tamamen Aynıdır, ikisi de Burak Uçkun’un verdiği eğitimdir; aynı videolardan oluşmaktadır. 

Udemy’den mi Almalıyım, Bu Siteden mi?

Eğitimimizi Udemy’den almayı tercih ederseniz Udemy size kendi sitelerindeki tüm diğer eğitimlerinde de verdiği standart bir Udemy sertifikası verecektir. Udemy’nin verdiği sertifikada bizim kurumsal ismimiz, eğitmenin imzası, ismi yazmaz. Udemy’nin kendi standart sertifikasıdır. (Oradaki eğitim de bizim eğitimimizdir).

Eğitim bizim sitemizden alındığında ise sayfamızda da örneği görülen, üstünde kurumumuzun logosu, eğitmen ismi ve imzasının da bulunduğu, şık ve orijinal özgün tasarıma sahip olan kendi kurumsal sertifikamız verilmektedir. 

Eğitimi Udemy’den aldığınızda, onların kendi kuralları gereği; eğitim ömür boyu erişiminize açık kalmaktadır. 

Eğitimi orijinal sitemizden aldığınızda ise bizim kendi prensiplerimiz gereği eğitimlerimize erişiminiz ömür boyu değil, süreli erişim kapsamında olmaktadır. 

Her eğitimimizin kendine özgü bir erişim süresi vardır. Örneğin Zihinsel Banka Eğitimi’ne hesabınızdaki erişim süreniz 2 ay iken, EFT eğitimi ve El Yazısı Analizi Eğitimi’ndeki maksimum erişim süreniz 6 aydır. Bu süre içinde eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimlerin süresinin 4 ila 7 saat gibi süreler olduğu göz önüne alındığında, aslında verdiğimiz erişim süreleri fazlasıyla uzun sürelerdir.
Bu  avantaj ve dezavantajlara göre tercihinizi yaparak eğitimimizi orijinal sitemizden ya da UDEMY’den almayı tercih edebilirsiniz. İki eğitimin arasındaki tek fark; Udemy’den alınan sertifikanın orijinal sertifikamız olmaması, ve eğitimin erişiminize açık kalma süresinin sınırsız olmasıdır.

Eğitim sitemizden alındığında, ileride yayına girecek bazı diğer eğitimlerle ilgili bazı ayrıcalıklara sahip olma şansınız da olmaktadır zira kaydı bizim veri tabanımızda olan öğrencilerimize zaman zaman bazı ayrıcalıklar içeren etkinlik ve eğitim fırsatları sunabiliyoruz. Kulübe siz de katılın. ;)  

Eğitimin İlk Ders Videosu:

Tanıtım Videosu

Burak Uçkun

Eğitmen; Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)’de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 55 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 1971 doğumlu olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli)” eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Tez konusu, “Uçak Fobisinin Hipnoz ve Sanal Gerçeklik Terapisiyle Giderilmesi” konusundadır. Stajını Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan “Özel Fransız LAPE Hastanesi”nde tamamlamıştır. Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Motivasyon Merkezinin kurucusudur. Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

28 Responses

  1. Hayır, “Zihinsel Banka” bir terapi niteliği taşımaz. Fobilerle ilgili geniş bilgiyi “Makaleler” bölümündeki yazılarımda bulabilirsiniz.

 1. Aldığım en faydalı eğtim oldu. İnanılmaz motivasyon ve ilham veriyor. Çok özenli hazırlanmış, tamamen bilimsel, mantıklı.. piyasadaki birbirinin aynı klişe eğitimlere alakası yok, müko.

 2. Mükemmel. Çok iyi! Klişe bilgilerden uzak, hiç duymadığım bir yaklaşımla hiç duymadığım bir yöntem ama içeriği şu sözde uzmanların youtube’da üfürdüğü gibi fasafiso içeriklerden değil. Gerçekten beğendim.

 3. Daha önce bir çok kişisel gelişim eğitimi aldım, bu eğitim şimdiye kadar aldığım en faydalı eğitimdi… Net.

 4. Bilinçaltı ile ilgili bir çok başka eğitim aldım, hepsi birbirine benzer şeylerden bahsediyordu. Bu eğitim ise bambaşka gerçekten. Pek yorum yazmam ben ama bu eğitim yorumu hak ediyor. Diğer eğitimlerde gördüğüm klişe şeylerden çok farklı bambaşka bir konsept var bu eğitimde gerçekten. Çok ama çok beğendim, alanlar pişman olmaz. Udemy’de de fiyatı en yüksek eğitimlerden ollmasına rağmen hep 5 yıldız almış, iyi yorumlar almış… Ben Udemy’den değil buradan aldım. (Udemy’in sertifikaları çok dandik diye). Sertifika önemli değil diyorsanız, Udemy’de aynı eğitim 30 TL daha ucuz sanırım. Ama değmez. Ben burada orjinal yerinden almayı tercih ettim. Kısacası bu eğitim başka arkadaşlar, alanlar pişman olmaz.

 5. Çok iyi. Fevkalade. Mükemmel. Ne diyim bilemedim. Abartmıyorum, meğer ne çok sabote ediyormuşum kendi başarımı. Eğitimden sonra adeta biri ışıkları yaktı da önümü görmeye başladım. Çok sağolun.

 6. Süper eğitim, şiddetle tavsiye ederim! 7 ay önce aldım, son 6-7 ayda hayatımda olan biteni görünce buraya gelip yorum yazmadan edemedim. Ben bunu zihinsel bankaya bağlıyorum. tesadüf olamaz. Yorum yazmak boynumun borcu yani. Sizin siteyi tüm arkadaşlarımada hep tavsiye ediyorum. .

 7. Bu eğitimi, Hipnoz eğitimine katıldığım için bonus olarak hediye etmişti Burak bey. Birkaç aydır yapıyorum. Gerçekten eğitimden sonra şaşırtıcı gelişmeler olmaya başladı hayatımda. Danışanlarımın sayısı arttı, işlerim şaşırtıcı bir hızla büyüdü. Taa ki şu Koronavirüs memlekette hayatı durdurana kadar. Ben Zihinsel Banka yapmaya devam ediyorum, bakalım bu kadar felaket durumda bile bana yardımcı olacak mı, merak ediyorum. Eğitimin muhteşem olduğunu söyleyebilirim, şimdiye kadar çok faydasını gördüm. Bakalım 2020 benim için nasıl geçecek. Anlık değil, yıllık bakmak lazım faydasına.

 8. 8 ay önce aldım eğitimi ama şimdi yorum yazma ihtiyacı duydum k başkaları da faydalansın. Ben bir yaşam koçu olarak kişisel gelişim ve dönüşüme yönelik tüm kaynakları takip edip öğrenmeye çalışırım. Bu eğitimi de aldığımda içeriğini ve öğretiyi çok beğenmiştim. Uygulamasının çok kolay oluşunun yanı sıra kendi danışanlarıma da öğretebildiğim bir konseptti. Şimdiye kadar aldığım en iyi eğitimlerden biriydi ama etkilerinin bu kadar büyük olabileceğini eğitimi alırken tahmin bile etmemiştim. Bu son 8 ayda hayatıma pozitif katkılarını bu kadar net görünce vefa olarak en azından buraya bir yorum yazmak istedim. Çünkü her gün aksatmadan zihinsel banka uygulamamı yaptığım bu son 8 ayda kendi hayatımda hayal etmesi bile zor olan inanılmaz değişimler oldu. (maddi değişimin yanı sıra berbat giden özel hayatım dahil). Bu eğitimi almayı düşünen olur da bu sayfalara bakarken bu yorumu okuyorsa, kesinlikle tavsiye ederim, hiç düşünmeden alsınlar.

 9. Bu video fragmanda görüldüğü gibi sadece sizin anlatımlarınızdan mı oluşuyor acaba?

 10. SLM HERKESE
  Eğitime başlamamda buradaki yorumlar faydalı olmuştu bende yorum eklemek istedim.2 ay önce almış oldugum eğitime hemen başladım.hedeflerimi yazdım. Planda olmayan ama çok istediğim bir ev vardı o evi aldım almış oldugum eve çok kez gidip bakmıştım fiyatı yüksek gelmişti ama şimdi o ev benim oldu.Depremlerden çok korkuyorum çok panık bir insandım hala korkuyorum ama panik durumum yok. Hedeflerimde kilo vermekte vardı onu başaramadım henüz :)) ama ona vermiş oldugum süre henüz bitmedi.Burak beye çok teşekkür ediyorum her soruma cvp verdi hiç geri cevirmedi.ben hedeflerimi yazmaya devam edeceğim inanıyorumki hepsi birgün olacak.

 11. 2 gün oldu hemen başladım uygulamaya, bakalım ne olacak. Çok beğendim eğitimi, çok mantıklı. Anlatım çok güzel, çok başarılı. Teşekkürler.

  1. Patron kulübindenim Bülent, kendi işimin patronuyum. 7 kişi çalışıyor yanımda. Eğitimi alalı 9 ay falan oldu ve diyebilirimki bu eğitim tek kelimeyle mükemmel! Şu korona felaketine rağmen ciromu 9 ayda neredeyse 2 katına çıkardım bu sayede. Bakıyorumda sen 2 senedir bu soruna bir yorum bekliyormuşsun, eğitimi almadığını varsayarsak muhtemelen yerinde sayıyorsundur diye ben cevaplayayım dedim. Harekete geçmeden bir şey olmuyor bu hayatta. Patron kulübünden sana tavsiye ;)

 12. Burak bey bu eğitimle beni tanıştırdığınız için size minnettarım. 7 ay 12 gündür her akşam zihinsel banka uyguluyorum, 7 ayda ne çok şey gelişti hayatımda bilemezsiniz. En basitinden söylemek gerekirse daha şimdiden maaşım %50 arttı. Şu ekonomide maaşıma zam yapılacağında hiç ihtimal vermiyordum, zaten zam falan yapmadılar şirkette ama ben TERFİ ALDIM! Maaşım da otomatikman arttı. Şansmı desem, denk mi geldi, yoksa bu zihinsel banka sayesinde mi oldu bilmem, nasıl olduğuda umrumda değil ama oldu ya o yeter. Ben bunu uygulamayı hayatta bırakmayacağım, çok teşekkür ederim gerçekten.

 13. Burak Bey size çok ama çok teşekkür ederim, aldığım en faydalı eğitimdi diyebilirim. Eğitimi aldıktan sonra taşlar yerine oturdu, kendim hakkında çok şey farkettim, hayatımdaki her şeyin neden ve niçinleri ve çözümleri benim için daha berraklaştı. Şu an değişim için tam olarak ne yapmam gerektiği hakkında inanılmaz bir motivasyon içindeyim, eğitiminiz benim için inanılmaz faydalı oldu. Eğitiminizi bir solukta izledim ve zihinsel bankayı uygulamaya hemen başladım. Çok teşekkürler.

 14. Merhaba Zihinsel banka ile tanıştıktan sonra bir deneyim yaşadım…Belki herkes için önemsiz gelebilir ama bana zihinsel bankanın işleme prensibinin gerçekten işlediğinin bana göre bir kanıtı….Ben aşağı yukarı 25 yıldır Antalya da yaşıyorum…Benim eşim hiç gezmeyi sevmeyen bir kişiliği var maalesef…Tam 25 yıldır antalyada kemerdeki adrasan ,olimpos,,çıralıya gezmeye gidelim diyorum gitmek istemiyordu her defasında bir bahane uyduruyor,bi gidelim diyorum,araba mı var,zaman içerisinde arabamızı aldık,paramız mı var gidecek bahane si geldi… zaman içerisinde,işini değiştirdi geliri düzeldi çok şükür,hadi gidelim diyorum bu kez zamanım mı var yanıtı..ZİHİNSEL BANKA İLE tanıştım, denemek için hedefimi temmuz 2018 tarihinde adrasan ,olimpos,çıralıya tatile gidiyorum diye hedefledim…Bir gün antalya da cumartesi günü ben plaja gittim tek başıma,akşam eve geldim kabıda karşıladı eşim beni.Tarih haziran 30 du…eşim bana dediki yarın hadi olimposa gidelim dedi ve ben şoklardaydım,nasıl yani dedim,sabah erken kalk olimposa gidelim,istemiyormusun yoksa dedi…ve ertesi günde tarih 1 temmuz du…Ve biz temmuz ayında iki hafta üstüste iki hafta adrasan ,olimpos,çıralıya tatile gittik.Anladımki ZİHİNSEL BANKA işe yarıyor…HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM…

 15. Harika! Harika! Harika!!! İyi ki almışım bu eğitimi! 5 ayda hayatımdaki değişim inanılmaz! Birkaç hedef belirlemiştim, birisi kilo vermekle ilgiliydi, birisi iş değiştirmek (daha yüksek maaşım olsun istiyordum). İki hedefim de şimdiden gerçekleşti. Hala uyguluyorum. İyi ki keşfettim sitenizi, binlerce teşekkür!!!

 16. Daha önce bu tür eğitimler almıştım ama sanki hep bir şeyler eksikti.Hayatımda para ve bollukla ilgili karşılaştığım zorlukları aşmakla ilgili aklımdaki tüm “neden ve niçin” sorularına cevap bulduğum tek eğitim oldu bu. Çok teşekkür ederim, verdiğim paranın her kuruşunu hak ediyor bu eğitim. Çok mantıklı. Zihinsel bankayı uygulamaya aynı gün başladım, gelişmeleri yine paylaşırım. Teşekkürler.

 17. Bu eğtiimi 1 yıl kadar önce almıştım, o zamanlar video eğitimi yoktu. Ofisinde canlı olarak eğitim almıştım. 1 yıl öncesiyle şimdiye baktığımda net olarak diyebilirimki bu zihinsel banka muhteşem bir şey. Hala her gün uyguluyorum ve uygulamayı kesinlikle bırakmam.

 18. ilk 3-4 ay pek bi fark olmadı gibi geldi ama şimdi geriye dönüp bakınca aslında olan biten herşeyin bi sebebi varmış diyorum. şimdiden 2 hedefe ulaştım gibi. biri işimi değiştirmekti, ikincisi arabam olmasıydı. işimi değiştirdim! maaşım önceki maaşımdan %35 daha iyi. henüz araba alamadım ama illginç olan şey şirket araç tahsis etti bana! Bu sayılırmı bilmiyorum ama şu an araba almama gerek kalmadı. kendime araba almayı hala istiyorum ama şu an şirket arabası var nasıl olsa. ben bu zihinsel banka olayını sevidm

 19. ilk 3-4 ay pek bi fark olmadı gibi geldi ama şimdi geriye dönüp bakınca aslında olan biten herşeyin bi sebebi varmış diyorum. şimdiden 2 hedefe ulaştım gibi. biri işimi değiştirmekti, ikincisi arabam olmasıydı. işimi değiştirdim! maaşım önceki maaşımdan %35 daha iyi. henüz araba alamadım ama illginç olan şey şirket araç tahsis etti bana! Bu sayılırmı bilmiyorum ama şu an araba almama gerek kalmadı. kendime araba almayı hala istiyorum ama şu an şirket arabası var nasıl olsa. ben bu zihinsel banka olayını sevidm ya.

 20. Egitimi çok beyendim. İyice öğrenmek için 2 kere izledim. Anlatırken işin mantığınıda anlatması çok iyi olmuş..Ben kişisel gelişim şeylerini çok sorgularım aslında ama burda anlatılan öğretilenler benim mantığıma da hitap etti. Hayatımda bişeyleri değiştirebileceğime inancım geldi. Zihinsel banka yapmamında etkisi olacak inşallah. Uygulamaya yeni başladım, her gece yapıyorum. Eğitimi iyi ki almışım diyorum ve memnunum.

 21. Eğitimi alalı 4 ay falan oldu o günden beri hergün uyguluyorum. (birkaç gün unuttum yapmayı sadece). Eğitimde bilinç altımıla ilgili çok şey öğrenmiş olmamı saymazsak üçüncü aydan itibaren beklenmedik gelişmeler olmaya başladı hayatımda. sebebi zihinsel banka yapmam mı bilmiyorum ama bu zihinsel banka galiba işe yarıyor. İlginç bir şekilde daha önce hiç aklımda hiç olmayan bir işe giriştim ve çok iyi gidiyor. Acaba zihinsel banka uygulamasam da olurmuydu olmazmıydı bilmiyorum ama ben bu zihinsel bankayı uygulamaya devam edeceğim. Verdiği motivasyon vede farkındalık bile inanılmaz ateşliyor insanı. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul