ZİHİNSEL BANKA EĞİTİMİ
(Sertifikalı Online Eğitim)

“Hayatımız, İnançlarımızın Bir Yansımasıdır…”

Bilinçaltı inançlarımızözsaygımızı, ilişkilerimizi, iş hayatındaki performansımızızihinsel ve ruhsal sağlığımızı tahmininizden daha büyük  ölçüde etkiler. Hedeflerimize ulaşmak için bilinçaltımızın desteğine ihtiyacımız var. Bilincimiz farkında olarak yaşamak istediklerimizi ortaya koysa da farkında olmadan bizi yönlendiren bilinçaltı, ya hayatımızı sabote eder ya da kolaylaştırır. Hangisini yapacağı ise çocukluğumuzdan bugüne nasıl programlandığıyla doğru orantılıdır.

Bu eğitimde, çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü hayatınız, davranışlarınız ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz! Bilinçaltınızı hedeflerinize programlamaya hazır mısınız?

“Zihinsel Banka” teorisi, hayatımızda uyumlu ilişkiler oluşturmak, mutluluğumuzu arttırmak ve hedeflediğimiz başarılara ulaşmak için zihnimizi bu hedeflerimize yönelik mesaj birimleri ile besleyerek bilinçaltı programımızı hedeflerimize güdümleme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak uygulayacağınız bu tekniğin sonuçları hakkında beklentinizi geniş tutabilirsiniz!

Zihinsel Banka Programı, bilinçaltınızı hedeflerinize programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

“Zihinsel Banka” tekniği ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.

Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız. Bu Online Video Eğitim, 3.5 saatlik sertifikalı eğitimdir ama eğitimi tamamlayıp tekniği öğrendikten sonra bilgilerinizi pekiştirmek için isterseniz eğitim videolarını 45 gün boyunca dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz.

Başarılarınızı ikiye katlayın, mutluğunuzu üçe!

 

SİTEMİZDEN AL | 450 TL | İmzalı Kurumsal Dizayn Sertifikamız Verilir
UDEMY’den AL | 410 TL | İmzasız, Standart Udemy Sertifikası Verilir

Zihinsel Banka İlk Ders (Örnek Video Ön İzlemesi)

zihinsel banka

Bilinçaltınızı Hedeflerinize Programlayın!

Günde 5 dakikadan daha az zaman harcayarak sürekli artan bir başarı, refah ve mutluluğa ulaştıracak olan çok etkili bir değişim programı ile tanışmak üzeresiniz! Hayır, “pozitif düşünün” demeyeceğim. The Secret’i de muhtemelen okumuşsunuzdur. Bunlardan bahsetmeyeceğim. Bu tür “pozitif düşünce” kavramlarının tükendiği yerde “Zihinsel Banka” kavramı başlar. Hiç merak ettiniz mi, bazı insanlar neden çok şanslıdır? Bu kişiler acaba gerçekten sadece “şanslı” mıdır yoksa hedeflerine ulaşmalarına etki eden başka faktörler de var mıdır?  Evet, vardır; bilinçaltı. Zihinsel Banka Programı’nı öğrenip uygulamak çok kolay. Her gün yatmadan önce sadece 5-10 dakikanızı ayırarak maddi ve manevi tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Zihinsel Banka teorisinin temeli; hedefimizi bilinçaltımıza programladığımızda bu hedefimize mutlaka ulaşacağımız varsayımına dayanır. Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.

Zihinsel Banka Sertifika

Sitemizden Alınan Eğitimin Sertifika Örneği

KAYDOL

Şans, (iyi veya kötü), bilinçaltınızın en etkili güçlerinin üründür.

Çocukluğunuzdan bu yana bilinçaltınıza yüklenen programların bugünkü mutluluk, refah düzeyi ve hedeflerinize ulaşabilmeniz konusunda ne kadar etkin rol oynadığını keşfedeceksiniz!
Sitemizden ya da UDEMY'den satın al, hemen izle, bu akşam uygulamaya başla!
KAYDOL
SİTEMİZDEN AL | 450 TL | İmzalı Kurumsal Dizayn Sertifikamız Verilir
UDEMY’den AL | 410 TL | İmzasız, Standart Udemy Sertifikası Verilir

UZAKTAN ONLINE VİDEO EĞİTİM!

Bu eğitimi UZAKTAN EĞİTİM olarak alabilirsiniz. Eğitimi grup eğitimi olarak merkezimizde de alabilirsiniz ama şehir dışındaysanız, bu online eğitim tam size göre! Evinizin konforunda, videoları tekrar tekrar izleme avantajıyla eğitimi kendi hızınızda tamamlayın.

Satın Al

Kimdir?

Dr. John Kappas
Dr. John Kappas(1925-2002)
“Zihinsel Banka” programının yaratıcısı Dr. John Kappas, 1968’de kurulan ve 45 yılın üzerinde geçmişiyle ülke çapında ulusal akreditasyona sahip dünyanın ilk Hipnoterapi Akademisi HMI (Hypnosis Motivational Institute) ‘ın kurucusudur. Hipnoterapi alanının gelişmesindeki en önemli figürlerden sayılan Dr. John Kappas, 1973 yılında ABD’nin Mesleki Ünvanlar Federal Sözlüğü” ne Hipnoterapist ve Hipnotist ünvanlarının resmi tanımını yapan kişidir.

Nedir?

Dr John Kappas tarafından geliştirilen Zihinsel Banka programı, bilinçaltı ve ”davranışsal yeniden programlama” alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil eder. Bilinçaltımız bir gol makinesidir; her zaman o kazanır. Bilinçaltımız, ne için programlanmış olursa olsun hedefine kitlenip, kendini o hedefi elde etmeye adar. Zihinsel Banka programı, bilinçaltı programımızın ve inançlarımızın hayatımız üzerinde ne kadar etkili bir rol oynadığını kanıtlayan etkileyici bir gösteridir. Yaşam üzerinde olumlu bir perspektif kazanmak için, zihnimizi pozitif düşüncelerle programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği sadece pozitif düşünce ile ilgili değildir. Aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir.

Zihinsel Banka Teorisi, daha fazla para kazanmak, uyumlu ilişkiler oluşturmak, hedeflediğimiz başarıları kolayca elde edebilmek için zihnimizi olumlu mesajlar ile besleme ve bilinçaltı programımızı pozitif yönde değiştirme sürecidir. Günde sadece 5 dakika ayırarak hedeflerinize artık ne kadar kolay ulaşacağınızı şaşırarak göreceksiniz. Daha çok para, daha çok başarı, daha mutlu ilişkiler… Beklentinizi geniş tutabilirsiniz.

  • Zihinsel Banka Programı, hayatınıza kolay ve zahmetsizce başarı, mutluluk ve maddi refah getirmek üzere bilinçaltınızı programlamanız için şöför koltuğunu size bırakır.
  • “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu yeniden yazacaksınız! Bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz kılacaksınız.
  • Gece yatmadan önce sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlayacaksınız.
  • Kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe… “Zihinsel Banka” programı hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

Şunu hatırlamak lazım ki çocukluğumuz boyunca yaşadığımız tüm deneyimlerimiz bilinçaltımız tarafından “bilinenler” kategorisinde arşivlenip saklanır, bu da bizim henüz küçük bir çocukken bilinçaltımıza programlanmaya başlanmış olan yaşam senaryomuzu oluşturur. Genellikle üzerimizde en güçlü etkiye sahip olanlar negatif deneyimlerimiz olsa da bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz deneyimlerimizi kayıt eder. Sonra yıllar geçtikçe zihnimiz zaman içinde tüm bu küçük bilgi parçacıklarını birleştirir, harmanlar, böylece bizim güçlü ve zayıf yönlerimiz, önyargılarımız, huylarımız oluşarak ”yaşam senaryomuz” yazılmış olur. Bilinçaltımız da artık bu senaryoyu oynar. “Zihinsel Banka” ile yaşam senaryonuzu değiştireceksiniz, bilinçaltınızı çok basit bir teknikle yeniden programlayıp hedeflerinize ulaşmanız konusunda bilinçaltı düzeyde sizi engelleyen faktörleri etkisiz hale getireceksiniz.

Eğer hedeflerinize ulaşma konusunda hayatınızın gidişatından mutlu değilseniz muhtemelen bilinçli zihninizin istediği şeyle bilinçaltınızın programı arasında bir çelişki vardır. Bu nedenle şu an, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için bilinçaltınızın yaşam senaryosunu yeniden yazmaya başlamanızın tam zamanıdır. Başarı, gerçekten bir davranış, bir tutumdur! Duygu ve hislerinizdir… Bir durum veya bir olay karşısında takınacağınız tavır, tutum veya davranışı belirleyen şey, o andaki duygu durumunuz değil midir? Davranış ve tutumlarımız yıllar içinde öğrendiğimiz şeyler olduğuna göre yeniden öğrenilebilirler. Zihinsel Banka, bilinçaltı değişimi için düzenli destek ve takviye gerektiği gerçeği etrafında tasarlanmış bir programıdır. Bilinçaltı, değişim için desteklenmediğinde, hayatınıza yansıyan olumlu etkiler ne kadar harika olurlarsa olsunlar zaman içinde etkisini yitirirler. “Zihinsel Banka” programıyla, günde sadece 5 dakika ayırarak zahmetsizce bilinçaltınızı yeniden programlamayı öğreneceksiniz. Bunu yaparken ise tek ihtiyacınız olan şey bir kağıt ve bir kalem!


Para Merdiveni

Online Eğitime Katıl

Zihinsel Banka programı ile bilinçaltı engelinizi yok edin, kazancınızı ikiye katlayın, mutluluğunuzu üçe.

Bilinçaltı inançlar, hayatta yapmayı istediğimiz birçok şeyde önümüze engel olarak çıkıyor. Zihinsel Banka programını uygulayarak düşünce sisteminizi değiştirip layık olduğunuz hayatı yaşayabilirsiniz.
Online Eğitime Katıl

Bu eğitimi ister UDEMY’den, ister orijinal sitemizden satın alabilirsiniz.

Bu İki Mecradaki Eğitimin İçeriği Tamamen Aynıdır.

Peki Farkı Nedir? 

Eğitimimizi Udemy’den almayı tercih ederseniz ücreti 410 TL’dir, ancak eğitimimizi UDEMY’den aldığınızda, Udemy size tüm eğitimlerinde verdiği standart Udemy sertifikası verecektir. O sertifikada bizim kurumsal ismimiz, eğitmenin imzası, ismi yoktur. Udemy’nin kendi standart sertifikasıdır.

Eğitim bizim sitemizden alındığında ise sayfamızda da örneği görülen, üstünde kurumumuzun logosu, eğitmen ismi ve imzasının da bulunduğu, şık ve orijinal özgün tasarıma sahip olan kendi kurumsal sertifikamız verilmektedir. Eğitim sitemizden alındığında ücreti 450 TL’dir.

Eğitimi Udemy’den aldığınızda, onların kendi kuralları gereği; eğitim ömür boyu erişiminize açık kalmaktadır. Eğitimi orijinal sitemizden aldığınızda ise bizim kendi prensiplerimiz gereği eğitimlerimize erişiminiz ömür boyu değil, süreli erişim kapsamında olmaktadır. Her eğitimimizin kendine özgü bir erişim süresi vardır. Örneğin Zihinsel Banka Eğitimi’ne hesabınızdaki erişim süreniz 2 ay iken, EFT eğitimi ve El Yazısı Analizi Eğitimi’ndeki maksimum erişim süreniz 6 aydır. Bu süre içinde eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimlerin süresinin 4 ila 7 saat gibi süreler olduğu göz önüne alındığında, aslında verdiğimiz erişim süreleri fazlasıyla uzun sürelerdir.

Bu  avantaj ve dezavantajlara göre tercihinizi yaparak eğitimimizi orijinal sitemizden ya da UDEMY’den almayı tercih edebilirsiniz. Udemy’den almak isterseniz bu sayfadaki UDEMY butonuna tıklayarak UDEMY’den 410 TL’ye alabilirsiniz ya da sitemizden 450 TL’ye alabilirsiniz.

İki eğitimin arasındaki tek fark; Udemy’den alınan sertifikanın orijinal sertifikamız olmaması, ve eğitimin erişiminize açık kalma süresinin sınırsız olmasıdır.

Eğitim sitemizden alındığında, ileride yayına girecek bazı diğer eğitimlerle ilgili bazı ayrıcalıklara sahip olma şansınız da olmaktadır zira kaydı bizim veri tabanımızda olan öğrencilerimize zaman zaman bazı ayrıcalıklar içeren etkinlik ve eğitim duyuruları gönderebiliyoruz.  .

Bu eğitim sadece kendi sitemizde ve Udemy’de satıştadır. Başka hiçbir mecrada satışta değildir.

SİTEMİZDEN SATIN AL (450 TL) – İmzalı Orijinal Dizayn Sertifikamızla
UDEMY’den SATIN AL (410 TL) – İmzasız Udemy Standart Sertifikasıyla

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ

Bilinçaltı ve Kişisel Gelişim Eğitimlerimizin Güncel Tarihleri