EFT EĞİTİMİ – Sertifikalı, İleri Düzey (Online Eğitim)

EFT NEDİR?

EFTEFT Eğitimi (Emotional Freedom Technique) dediğimiz “Duygusal Özgürleşme Tekniği” eğitimi, bir çok problemin çözümünde etkili bir uygulama olmakla beraber, evde kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz çok etkili bir tekniktir. (Örneğin; stres, öfke, korku, endişe, üzüntü, suçluluk,  güvensizlik, nefret, kıskançlık, öz güven, terk edilme, bazı kaygılar gibi bir çok konuda kullanılabilirsiniz). Ayrıca bir çok fizyolojik problemde ve bazı rahatsızlıklarda da (ağrı yönetimi gibi), şaşırtıcı sonuçlar almanın mümkün olabildiği bir tekniktir.

Vücudumuzdaki bazı akupunktur noktalarına parmaklarınızla minik vuruşlar yaparak uygulanan bu uygulama, hem fizyolojik hem duygularla ilgili birçok konuda şaşırtıcı sonuçlar veriyor. Bu yöntem kişinin kendi kendine uygulayabildiği ve çok kolay öğrenebilen etkili bir tekniktir. Bu 6 saatlik online eğitimde hem ileri teknikleri hem de temel teknikleri en doğru şekilde öğreneceksiniz.

Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu teknikle hem kendinizdeki hem de sevdikleriniz veya danışanlarınızdaki duygusal, fizyolojik veya psikolojik birçok problemin üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Bu ileri EFT eğitimini aldıktan sonra hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir tekniktir.

EFT Eğitimi

Bilimsel temellere dayanmaktadır ve bilimsel temelleri de eğitimde anlatılmaktadır. EFT ile ilgili literatürde bir çok yüksek lisans tezi, doktora tezi ve benzeri bilimsel araştırma yayın ve makaleleri mevcuttur. Unutmayın; EFT bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!

EFT Eğitimi

EFT ile Olumsuz Duygulardan Özgürleşin!

EFT’yi öğretirken sizi teorik bilgilere boğmayacağım ama teorik bilgiden de mahrum kalmayacaksınız. Bu kursu tamamlayınca EFT’yi hem kendiniz nasıl kullanacağınızı hem de başkalarına EFT ile nasıl yardımcı olabileceğinizi A’dan Z’ye, tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olacaksınız. EFT’yi size öğretirken amacım, aslında bayağı karmaşık bir konuyu işin teorisine uzun uzun değinmeden, anlaşılması kolay bir şekilde hem temel versiyonunu hem ileri versiyonunu en anlaşılır şekilde size aktarmak.

Bu 6 saatlik online eğitim programını şimdi Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz, hemen izlemeye başlayabilirsiniz! Bu eğitimi kendi evinizin konforunda, kendi hızınızda izleyin!

Sertifikalı Online Eğitim

Bu 6 saatlik online eğitim programını şimdi Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz, hemen izlemeye başlayabilirsiniz! Bu eğitimi kendi evinizin konforunda, kendi hızınızda tamamlayın! Eğitimi tamamladıktan sonra istediğiniz zaman katılabileceğiniz ücretsiz online sınavı da tamamlayarak sertifikaya hak kazanın.
Sertifika Örneği
Burak Uçkun

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)’de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 55 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 1971 doğumlu olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli)” eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Tez konusu, “Uçak Fobisinin Hipnoz ve Sanal Gerçeklik Terapisiyle Giderilmesi” konusundadır. Stajını Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan “Özel Fransız LAPE Hastanesi”nde tamamlamıştır. Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Motivasyon Merkezinin kurucusudur. Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Online EFT Eğitimi

6 Saatlik Sertifikalı İleri Eğitim
1500TL
1200 TL
 • Toplam 6 Saatlik Eğitim Videoları
 • Eğitim Kılavuz Kitapçığı
 • İMZALI, Orijinal Dizayn HYPNOTISTANBUL Kurumsal Sertifikası
 • 12 aya kadar taksit imkanı
 • 6 ay boyunca sınırsız erişim
Ekstra İndirim

Online EFT Eğitimi

6 Saatlik Sertifikalı İleri Eğitim
1299
99
TL
 • Toplam 6 Saatlik Eğitim Videoları
 • Eğitim Kılavuz Kitapçığı
 • Udemy'in Kendi Standart Sertifikası (İmzasız)
 • 3 aylık taksit imkanı
 • Ömür boyu erişim
UDEMY'de

EFT NEDİR?

EFT eğitimi“Duygusal Özgürleşme Tekniği” olarak da bilinen EFT, öfke, üzüntü, endişe, kaygı gibi olumsuz hisleri, fobileri, bağımlılıkları, geçmişten kalan tüm izleri ve geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki bazı meridyen noktalarına hafif vuruşlarla yapılan muhteşem bir tekniktir.

EFT (Emotional Freedom Technique) dediğimiz “Duygusal Özgürleşme Tekniği”, bir çok problemin çözümünde etkili bir uygulama olmakla beraber, evde kendi kendinize uygulayabileceğiniz çok etkili bir uygulamadır. Bu teknik, olumsuz duygularla ilgili oldukça hızlı değişim sağlayabilen etkili bir tekniktir. (Örneğin; stres, öfke, korku, endişe, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, nefret, kıskançlık, öz güven, terk edilme, bazı kaygılar gibi konularda kullanılabilir). Literatürde EFT ile bir çok psikosomatik ya da fizyolojik problemin yanı sıra migren veya ağrı yönetimi gibi bazı rahatsızlıklarda da şaşırtıcı sonuçlar alındığına dair bilimsel araştırma yayınları da bulunmaktadır.

Vücudumuzdaki bazı akupunktur noktalarına parmaklarınızla minik vuruşlar yaparak uygulanan bu uygulama, hem fizyolojik hem duygularla ilgili birçok konuda şaşırtıcı sonuçlar veriyor. Bu yöntem kişinin kendi kendine uygulayabildiği ve çok kolay öğrenebilen etkili bir tekniktir.

EFT- “Emotional Freedom Technique”, yani “Duygusal Özgürleşme Tekniği”; Korkular, Kaygılar, Hayvan Fobileri, Negatif Duygular, Kilo Kontrolü, Sigara Bağımlılığı, Öfke, Kıskançlık, Suçluluk Duygusu, Öz Güven, Sınırlayıcı İnançlar, Öz Saygı, Yalnızlık Duygusu, Bolluk, Mutluluk, Stres Yönetimi, Yas, Sevdiğini Kaybetme, Aldatılma, İlişki Problemleri, Ayrılık Acısı, Güvensizlik, Performans Artırma, Sınav Kaygısı, Spor Başarısı, Sanatsal Başarı, Bağımlılıklar, Fobiler, Bilinç Dışı Sabotajlar ve benzeri bir çok konuda güvenle kullanabileceğiniz harika bir kendi kendine yardım tekniğidir.

İnternette Youtube gibi bazı platformlarda ve bir çok başka kaynakta EFT’nin yanlış ve eksik bir şekilde öğretildiğini görüyoruz. Halbuki EFT ile sonuç almak için en doğru şekilde uygulamak gerekir. Bu 6 saatlik online eğitimde hem ileri teknikleri hem de temel teknikleri en doğru şekilde öğreneceksiniz. 6 saatlik bu EFT eğitimini tamamlamak aslında 1-2 gününüzü alır ama eğitim hesabınıza 6 ay boyunca tanımlı olacaktır; bu süre içinde, kendi hızınızda, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Eğitimi 6 ay içinde tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimi tamamlayanlar quiz sorularını da cevaplayarak eğitim sonunda katılım sertifikalarını alma hakkına sahip olurlar.

EFT birçok sorunun üstesinden gelmek için basit ama çok çok güçlü bir tekniktir. Basit bir teknik gibi görünse de unutmayın ki bu tekniği bol bol uygulamak en başarılı sonuçları en hızlı şekilde almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden bol bol EFT uygulayın… Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu teknikle hem fiziksel hem duygusal hem de psikolojik birçok sorununuzun üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, öğretebilirsiniz. Düzenli uygularsanız sonuçlara ve sonuca ulaşma hızınıza şaşıracaksınız. Bazı kişilere bu teknik komik ya da saçma gelebilir ama ön yargılarınızı bir kenara bırakıp uygularsanız bu basit tekniğin ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. EFT dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok basit ama çok güçlü bir uygulamadır. Unutmayın; bu bir inanç sistemi değildir. İnsansanız da inanmasanız da ısrarla uygulayın, aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız!

Duygusal Özgürleşme Tekniği olarak da bilinen EFT, öfke, üzüntü, endişe, kaygı gibi olumsuz hisleri, fobileri, bağımlılıkları, geçmişten kalan tüm izleri ve geleceğe ait endişeleri arındırmak için parmak uçlarıyla vücuttaki bazı meridyen noktalarına hafif vuruşlarla yapılan muhteşem bir tekniktir.

EFT EĞİTİMİ (Online)

DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ EĞİTİMİ

(Emotional Freedom Technique)

Hayatınız Değişsin!

“Hayatımızı Duygularımız Yönetir…”

Kursiyer Yorumları

"Daha önce başka yerden EFT eğitimi almıştım, EFT'yi biliyordum önceden. Daha doğrusu, bildiğimi sanıyormuşum. Bu eğitimi sırf 6 saatte ne öğretilir ki" diye meraktan aldım, iyi ki de almışım. Gerçekten çok kapsamlı bir eğitim. Çok memnun kaldım."
Ayşegül S.
Yaşam Koçu
5/5
"Güzel bir anlatımla aktarılmış çok kaliteli bir eğitim izledim. Online eğitim olmasını bir dezavantaj olarak görmedim çünkü konsantrasyonum dağılırsa ya da yorulursam, istediğim zaman ara verip, istediğim zaman eğitime devam edebiliyorum. Video eğitim olması bu anlamda benim işimi çok kolaylaştırdı. Çocuklar öğlen uykusuna yattığında izledim hep, uyandıkları zaman kolayca durdurup sonra kaldığım yerden devam ettim."
Ceylan P.
5/5
"İtiraf ediyorum, ben aslında ön yargılı olarak aldım eğitimi. Çünkü Youtube'da EFT ile ilgili videolar izlemiştim, bana saçma gelmişti. Mantığıma hitap etmeyen new-age tarzı şeyler normalde bana itici gelir. Erkek arkadaşımdan ayrılıp duygusal olarak zor günler geçirdiğim bir dönemde, kız kardeşimin ısrarıyla EFT'ye bir şans vermek istedim. İyi bir eğitim araştırırken bu eğitimi bulduk. Burak bey'in bilimsel yaklaşımlı anlatımı, EFT ile ilgili tüm ön yargılarımı kırdı diyebilirim. EFT meğerse doğru yapılınca gerçekten işe yarıyormuş, iyi ki almışım. Çok faydasını gördüm, çok teşekkürler."
Sezin K.
İnsan Kaynakları Uzm.
5/5
"Anlatım, üslup ve içerik detayı mükemmel. Gördüğüm en iyi EFT eğitimi. (Daha önce başka birinden de eğitim almıştım, önceki eğitimden pek memnun kaldığım söylenemez). Herkese hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir eğitim bu. Bu eğitimi izledikten sonra diğer eğitimlerinizi de almaya karar verdim. Yeni eğitimlerinizi de hiç düşünmeden alırım, o kadar beğendim yani Burak bey. Çok teşekkür ederim emeklerinize. Bir önerim şu olabilir; çeşitli konularda ilave EFT egzersizleri eklerseniz sevinirim. Böylece farklı konularda daha çok örnek EFT uygulamaları görerek sizinle pratik yapmış oluruz."
Nuran T.
Öğretmen
5/5
"Burak Bey'in anlatımı çok profesyonel. Sigarayı EFT ile bıraktım. Ne zaman sigara içme isteği gelse hemen 2 dakika EFT yapıyordum, sigara isteği hemen gidiyordu. 1 hafta sonra artık hiç sigara isteği gelmemeye başladı. EFT gerçekten çok enteresan bir şey. Herkese tavsiye ediyorum. "
Murat T.
5/5
"Tek kelimeyle muhteşem bir anlatım! İleri teknikleri de öğreneyim diye almıştım bu eğitimi. Meğerse benim öğrendiğim EFT'de ne kadar çok yanlışlar varmış. Doğrusunu en detaylı şekilde öğrenmeme vesile olduğunuz için çok teşekkürler Burak bey. EFT'nin bilimsel temellerini de anlatmanız çok iyi olmuş, emekleriniz için teşekkürler."
Gülçin Irmk
Dış Ticaret Md.
5/5

Diğer Online Eğitimlerimiz:

11 Responses

 1. EFT süper bişey. Çok faydasını göreceğimden eminim, hatta şimdiden gördüm. Kendime eft yapmaya hemen aynı gün başladım, 13 yaşında kızımla da yapıyoruz beraber. Ergenlikle ilintili bazı sıkıntılı duyguları oluyordu, stresi çok fazlaydı, çok hızlı ilerleme kaydetti. Son birkaç günde 2-3 kere EFT yaptıktan sonra sınavlarıyla ilgili endişeleri de çok azaldı. İyi ki almışım eğitimi, keşke daha önce alsaymışım. Sınav stresi için inanılmaz fayda gördük, şimdi özgüven ve başka şeyler için de yapıyoruz. Çok memnunum, dolu dolu çok kaliteli bir eğitimdi, çok teşekkürler.

 2. Daha öncede EFT egitimi almistim fakat bu kadar detayli degildi. Yeni bilgiler edindim. Burak beyin ders anlatimi cok akici ve net. Dinlemesi gayet anlasilir ve zevkliydi. Tesekkür ederim!

 3. bu eğitiminizi udemy’de de gördüm, buradaki eğitimle içeriği aynı mı acaba? tşk.

 4. piyasadaki açık ara en kapsamlı en iyi eft eğitimi diyebilirim. internette amatörlerin anlattığı eksik ve yanlış bilgilerle dolu yüzeysel standart eğitimlerden olmadığını çok net söyleyebilirim. gerçekten güzel, iyiki almışım.

 5. Sigarayı EFT ile kendi kendime bıraktım, duyurulur. zaten dünyaca meşhur bir şey bu eft. Bence herkes öğrenmeli, okullarda falan bile öğretilmeli. Eft hakkında Google Scholar’da “emotional freedom technique eft” yazınca 19.800 tane bilimsel araştırma makalesi çıkıyor. Öyle saçma sapan kişisel gelişim öğretileriyle karıştırmayın, mükemmel bişey ve bilimsel yani. Saygılar.

 6. eft’yi youtubede 10 dakikada anlatan birsürü video var? 6 saat öğretilecek bişeymi bu eft?

 7. Çok tavsiye ederim. Daha önce aldığım eğitimlerde hiç öğretilmeyen şeyleri de öğretiyor EFTyle illgili. Amma çok varyasyonu varmış. Şimdi gerçekten uzman gibi hissediyorum artık kendimi. Çok eksiğim varmış meğerse. Koçluk yapıyorum, hem kendim için hem danışanlarıma daha faydalı olacağımı düşünüyorum. Çok teşekkür

 8. Birçok online eğitim aldım Udemy’den falan, Bu sizin EFT eğitiminiz aldığım en iyi eğitimdi. Doğru bildiğim birçok şeyin yanlış olduğunu, EFT’yi youtube2da birçok kişinin yanlış yaptığını gördüm. Bu kadar detalı ve sağlam anlatım için minnettarım, herkese tavsiye ediyorum sitenizi.

 9. Anlatım, üslup ve içerik detayı mükemmel. Gördüğüm en iyi EFT eğitimi. (Daha önce başka birinden de eğitim almıştım). Herkese hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir eğitim bu. Bu eğitimi izledikten sonra diğer eğitimlerinizi de almaya karar verdim.. Yeni eğitimlerinizi de hiç düşünmeden alırım, o kadar beğendim yani Burak bey. Çok teşekkür ederim emeklerinize.

 10. Tek kelimeyle muhteşem bir anlatım! EFT’yi daha önceden biliyordum. Daha doğrusu bildiğimi sanıyordum. İleri teknikleri de öğreneyim diye almıştım bu eğitimi. Meğerse bildiğimi sandığım EFT ne kadar çok yanlışlar içeriyormuş. Vesile olduğunuz için çok teşekkürler Burak bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul