Zihin Kuramı

Zihin Kuramı – HİPNOZ ve Zihnimizin Çalışma Prensibi İle İlgili En İyi Açıklama Videosu. (Türkçe Altyazılı)

johnveburakHipnoz videoları arasında hipnozun gerçekte ne olduğu, nasıl oluştuğu, bilinçaltı ve zihnimizin çalışma prensibiyle ilgili bulabileceğiniz en açıklayıcı kaynak videodur.

Zihnimizin nasıl çalıştığı, davranışlarımızın nasıl şekillendiğinin yanı sıra hipnoz ve kullanım alanları ile ilgili çok detaylı bilgi edinebileceğiniz bu video, benim de mezunları arasında olduğum 47 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın ilk ulusal akreditasyon almış Hipnoz Akademisi olan HMI College of Hypnotherapy eğitmenlerinden John Melton’un anlatımıyla sunulmaktadır.

Bu video, Amerika’nın bu ünlü Hipnoz Akademisi’nin de izniyle, Hipnoz hakkında güvenilir ve detaylı bilgi arayışı içinde olan sizlerle paylaşılmak üzere Türkçe altyazı ile tekrar kurgulanmıştır.

Videoyu baştan sona dikkatle izlediğinizde, hipnoz ve zihninizin nasıl çalıştığı hakkında çok değerli bilgilere sahip olacaksınız. Böylece bazı problemlerinizin sebepleri hakkında, bilinçaltınızda bu problemin kaynağının ne olabileceği ve ne şekilde oluşmuş olabileceği hakkında yeni bir bakış açısı kazanacaksınız. Hipnoz hakkında doğru bildiğiniz yanlışları anlamak ve daha detaylı yazılı bilgi için “Hipnoz Nedir” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İyi seyirler… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul