Logo

Zihin Kuramı

Zihin Kuramı – HİPNOZ ve Zihnimizin Çalışma Prensibi İle İlgili En İyi Açıklama Videosu. (Türkçe Altyazılı)

johnveburak Hipnoz videoları arasında hipnozun gerçekte ne olduğu, nasıl oluştuğu, bilinçaltı ve zihnimizin çalışma prensibiyle ilgili bulabileceğiniz en açıklayıcı kaynak videodur.

Zihnimizin nasıl çalıştığı, davranışlarımızın nasıl şekillendiğinin yanı sıra hipnoz ve kullanım alanları ile ilgili çok detaylı bilgi edinebileceğiniz bu video, benim de mezunları arasında olduğum 47 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın ilk ulusal akreditasyon almış Hipnoz Akademisi olan HMI College of Hypnotherapy eğitmenlerinden John Melton’un anlatımıyla sunulmaktadır.

Bu video, Amerika’nın bu ünlü Hipnoz Akademisi’nin de izniyle, Hipnoz hakkında güvenilir ve detaylı bilgi arayışı içinde olan sizlerle paylaşılmak üzere Türkçe altyazı ile tekrar kurgulanmıştır.

Videoyu baştan sona dikkatle izlediğinizde, hipnoz ve zihninizin nasıl çalıştığı hakkında çok değerli bilgilere sahip olacaksınız. Böylece bazı problemlerinizin sebepleri hakkında, bilinçaltınızda bu problemin kaynağının ne olabileceği ve ne şekilde oluşmuş olabileceği hakkında yeni bir bakış açısı kazanacaksınız. Hipnoz hakkında doğru bildiğiniz yanlışları anlamak ve daha detaylı yazılı bilgi için “Hipnoz Nedir” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İyi seyirler… 

Kln. Psk. Burak Uçkun
Kln. Psk. Burak Uçkun

Hipnoterapi diplomasını dünyanın ilk ulusal akreditasyona sahip hipnoterapi akademisi olan, ABD Los Angeles’taki HMI College of Hypnotherapy‘de aldı. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi “Psikoloji” bölümünden, yüksek onur derecesiyle bölüm ikincisi olarak mezun oldu. “Klinik Psikoloji” alanında Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi‘nde başarıyla tamamlayarak, Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. Ulusal ve uluslararası platformlarda aldığı 12 adet müzik ödülünün yanı sıra inşaat mühendisliği alanında da lisans diplomasına sahiptir. Klinik Psikolog Burak Uçkun, yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi ve Hipnoterapi yönelimli Psikoterapi hizmetleri vemekle beraber alandaki uzmanlara Hipnoz eğitimleri de vermektedir.

Yazarın Tüm Makaleleri

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com 
Tel: 0539 914 23 10

Sorularınız için telefon ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul