Hipnozun ve Bilinçaltının Detaylı Teknik Açıklaması

HİPNOZ ZİHNİMİZDE NASIL OLUŞUR? BİLİNÇALTI NASIL ÇALIŞIR? 

Zihnimizin Çalışma Prensibi İle İlgili Kapsamlı Açıklama Videosu. 

“Hipnoz nedir, ne değildir; hipnozun dinamikleri; hipnotik zihin durumu nasıl oluşur?”

Bu soruların en detaylı teknik açıklamasını bu videoda bulabilirsiniz. SİZİ BİLİNÇALTINIZLA TANIŞTIRIYORUZ!

Hypnotistanbul® farkıyla, 30 saatin üzerinde, canlı hipnoz seansı demonstrasyonları da içeren ONLINE HİPNOZ EĞİTİMİ setimizin eğitim videolarından biri olan bu videoda “Zihin Kuramı” açıklanırken, hipnozun teknik olarak nasıl oluştuğunu, zihnimizin çalışma prensiplerini ve hipnozun detaylı teknik açıklamasını öğreniyoruz…

Bir çok canlı full hipnoz seansı demonstrasyon videoları da içeren Sertifikalı Online Hipnoz Eğitimi videolarının tamamına erişmek; hipnoterapi ve hipnoza alma tekniklerini %100 öğrenmek için bu sertifikalı online eğitime katılmak isterseniz ana menüdeki “Eğitimler” linkini ziyaret edin.

Hipnoz videoları arasında hipnozun gerçekte ne olduğu, nasıl oluştuğu, bilinçaltı ve zihnimizin çalışma prensibiyle ilgili bulabileceğiniz en açıklayıcı kaynak videodur.

Videoyu baştan sona dikkatle izlediğinizde, hipnoz ve zihninizin nasıl çalıştığı hakkında çok değerli bilgilere sahip olacaksınız. Böylece bazı problemlerinizin sebepleri hakkında, bilinçaltınızda bu problemin kaynağının ne olabileceği ve ne şekilde oluşmuş olabileceğinin yanı sıra hipnozun bu konuda size neden ve nasıl yardımcı olacağı hakkında bir iç görü kazanacaksınız. 

Hipnoz hakkında doğru bildiğiniz yanlışları anlamak ve daha detaylı yazılı bilgi için “Hipnoz Nedir” sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul