X Factor Yarışmacısına Hipnoz Desteği

Tamera Foster'The X Factor'

Türkiye’de de ilgiyle izlenen dünyaca ünlü X Factor yarışmasının fenomen jüri üyesi Simon Cowell, şarkı sözlerini üçüncü turda yine unutan Tamera Foster’a yardım etmek için bir Hipnoterapist tuttu.

X Factor ‘un patronu Simon Cowell, Cumartesi günkü canlı X Factor yayını sırasında yarışmacı Tamera Foster’in şarkı sözlerini önceki 3 haftadaki gibi yine unutmayacağından emin olmak için  bir hipnoterapist tutarak, hipnoz yardımı ile Tamera’nın sahnedeki performansı sırasında başarıya odaklı doğru bir zihin yapısına erişebilmesini sağladı. Daha önce kendi sigara bağımlılığı problemini hipnoz yardımı ile çözen Simon Cowell, hipnozun gücünü kendisi bizzat tecrübe ettiği için Tamera’nın şarkı sözlerini unutma problemine Hipnozun yardımcı olabileceğini düşünen Simon Cowell, Tamera’nın şarkı sözlerini dördüncü kez unutmasına engel olmak için bu yola başvurdu ve bu yöntem başarılı oldu!

x factorTamera’nın bir star olduğuna inanan Simon, dördüncü kez şarkı sözlerini unutursa bu durumun Tamera’ya zarar vereceğini düşünerek Hipnoz ile bu sorunun üstesinden gelmesi için Tamera’ya bir hipnoterapist tuttuktan sonra bu defa Temara şarkı sözlerini unutmadan mükemmel bir performans sergiledi. Tamera Foster aldığı Hipnoz desteği ile ilgili şöyle konuştu:

Geçen hafta gerçekten çok zordu. Daha önce 3 gösteride de şarkı sözlerini unuttum. Sahnedeyken en doğru zihin yapısına bürünüp yapabileceğimin en iyisini yapmak, iyi bir performans göstermek için geçen hafta boyunca bir hipnoterapistle çalıştım. Bana uygulamam için küçük egzersizler de verdi. Bana normal meditasyondan farklı olarak her ortamda yapabileceğim daha iyi ve daha farklı bir yöntemle derin meditasyona nasıl gireceğimi de öğretti.

Tamera’nın zor anlar yaşadığı performanslardan birisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul