HİPNOTİK YAKLAŞIM ve SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ ile UÇAK FOBİSİNE SON!

Uçuş Korkusu İle Yaşamak Zorunda Değilsiniz!

Uçuşun her aşamasını (türbüanslar dahil), gerçek bir uçuş hissiyle güvenli ofis ortamında yaşayarak “sistematik duyarsızlaştırma” kavramına yeni bir boyut getiren sanal gerçeklik teknolojisiyle uçuş fobinizin üstesinden gelmeniz gayet mümkün. Üstelik seans sürecinize HİPNOTRANS teknikleri de eklendiğinde, korkunuzu yenmeniz daha da az seans sayısıyla mümkün hale geliyor.

Artık Türkiye'de!

Sanal gerçeklik ile FOBİ terapisi HYPNOTISTANBUL'da!

Dünyanın
Kullandığı
Teknoloji

"Hipnoz" ve "Sanal Gerçeklik" teknolojisinin bir arada kullanılması, dünyada özellikle UÇUŞ FOBİSİ ve bazı diğer FOBİLER için en etkili sonuçları veriyor.

3 Boyutlu Sanal Uçuş

Hipnoterapi ile desteklenen "Sanal Uçuş" deneyimleri ile sadece birkaç seansta fobinizin üstesinden gelmeniz mümkün.

Sanal Gerçeklik

Gerçek bir uçakta uçuyormuş gibi hissettiren "sanal gerçeklik teknolojisi" sayesinde, uçuşun her aşamasını 3 boyutlu yaşayarak uçuş provalarınızı yapabilirsiniz.

Uçuş korkusu toplumda yaklaşık % 20-40 oranında görülmekte. Uçak korkusu en yaygın fobilerden biridir. İyi haber şu ki; Bu korkunuzu Hipnotik Yaklaşım ve Sanal Gerçeklik Terapisi ile yenebilirsiniz.

Uçak korkusu toplumda çok yaygındır. Bu kaygı bize mantıksız gelse de bilinçaltımız bizi koruduğunu düşünerek uçuş öncesi ve uçuş sırasında endişe, kaygı, anksiyete yaratabilir. Bilinçaltımızın temel fonksiyonu aslında bizi korumaktır. Uçmak aslında insan doğasında olan bir durum olmadığından bilinçaltımızın bu tepkisi aslında pek de şaşırtıcı değildir. Ancak bildiğiniz gibi, uçağın en güvenli seyahat yöntemlerinden biri olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. İstatistiksel olarak uçak seyahati, araba seyahatinden, hatta yürüyerek karşıdan karşıya geçmekten bile çok daha güvenlidir. Bilinçaltımızın yarattığı reaksiyonun tekrar değerlendirilmesi genellikle bir korku ya da fobiyi kontrol etmemize yardımcı olur ve hipnotik yaklaşım, bunu başarmanıza yardım eden bir tekniktir. Uçak korkusu ile yaşamak zorunda değilsiniz. Uçak korkusu, bilinçaltı teknikleriyle ele alındığında çok başarılı sonuçlar vermektedir. Üstelik sürece “Sanal Gerçeklik Terapisi” de eklenince, sonuçlar çok daha etkileyicidir.

uçuş korkusu

Uçuş Korkusu İle Yaşamak

Uçuş korkusu genellikle bizi birçok şeyden alıkoyar. Mesela iş seyahatlerine çıkamamak bizi kariyerimizde ilerlemekten alıkoyan problemlere bile neden olabilir. Veya ailenizle bir yurt dışı seyahati yapmak isteseniz genellikle uçağa binmeye mecbur kalırsınız. Uçağa binmeniz konusunda kaygı ve gerginlik yaratan birçok faktör olabilir. Örneğin panik atak geçirme korkusu, uçağın kaçırılması korkusu, terör korkusu, klostrofobi , kontrolün elinizde olmaması gibi birçok durum, kişide kaygı ve korku oluşturabilir. Hatta uçağa binmeden sadece hava alanında bulunmak bile bazı kişilerde kaygı sebebidir. Uçuş korkusu bazı insanlarda önce hafif anksiyeteyle başlayıp, uçağa bindikten sonra had safhaya ulaşarak uçaktan inme çabalarına kadar varabilen davranışlara sebep olabiliyor. Uçuş korkusundan muzdarip olmayan kişiler, uçmaktan korkan birine uçağın ne kadar güvenli bir araç olduğuyla ilgili istatistik ve olasılıklardan bahsetmenin, karşılarındaki kişiyi rahatlatacağını zannederler. Ancak bu genellikle bu bilgiçlik pek de işe yaramaz. Kaynağı bilinçaltında olan “korku”, bilinçli aklımızın çok iyi bildiği istatistiksel gerçeklere karşı genelde galip gelir. Uçuş korkusu, yaş, statü, cinsiyet ve zeka ayırmaksızın herkeste var olabilir ve kesinlikle bir zayıflık işareti değildir. İyi haber şu ki; uçuş korkunuzun üstesinden gelmenizi sağlayacak ve hatta uçmaktan zevk almanızı ve bunu çok zevkli bir faaliyet halinde deneyimlemenizi sağlayabilecek ve bilinçaltı düzeyde değişim yaratabilecek teknikler mevcuttur.

uçak korkusu

Uçak Korkusu İle Yaşamak Zorunda Değilsiniz!

Uçak korkusu, dünyada hipnoz ile kolaylıkla üstesinden gelinebilen bir durumdur. “Peki Hipnoz korkumuz varsa?” dediğinizi duyar gibiyim… Hipnoz korkunuz varsa hipnoz korkunuzu ise hipnoz hakkındaki gerçekleri araştırarak yenebilirsiniz. Hipnoz filmlerde gördüğünüz gibi bir şey değildir. Yani korkulacak bir şey kesinlikle değildir. Hipnozda kişi kendinden geçmez… uyumaz… kontrolünü kaybetmez… gece uykusunda olduğu gibi bir uyku hali değildir hipnoz. Filmlerde gördüklerinizi unutun. Ama unutmayın ki hipnoz sırasında telkine açık olmamıza rağmen, hipnoz hali kontrolümüzü kaybettiğimiz bir hal değildir.  Hipnozun “başka bir kişinin kontrolü altına girmek olmadığını” bilmeniz önemlidir. Kişi hipnoz halindeyken ne kontrolünü kaybeder, ne de daha sonra pişman olacağı bir söz veya davranışta bulunur. Kişinin etik ve sosyal değerleriyle çatışan, kişinin kendisi için faydalı olmayacak her türlü telkin, zihin tarafından mutlaka geri çevrilir. Hipnoz, denemek isteyen herkes için çok doğal ve güvenlidir. Unutmayın ki bu harika zihin durumuna girmekteki başarı şansınız tamamen hipnoterapistiniz ile işbirliği yapma isteğinize, ve hipnotik zihin durumuna girmek konusunda kendinize gerçekten izin vermenize bağlıdır. Bu da elbette ki terapistinizle aranızda oluşacak olan güven ve sempati bağına bağlıdır. Hipnoz‘un ne olup ne olmadığı hakkında daha geniş bilgi için buraya tıklayın.

Sanal gerçeklik terapisiyle tedavi

Uçuş Korkusundan Kurtulmak

Hipnotik telkin yöntemi, genellikle uçuş korkusından muzdarip kişilere çok yardımcı olabiliyor. Uçak korkusunun temelinde neyin yattığını tespit etmek için önce hipnoanaliz ve mülakat teknikleri kullanılır, daha sonra da konu bilinçaltı düzeyde ele alınarak hipnotik zihin durumunda verilen telkinler yardımıyla bilinçaltı ile iletişim kurulmak suretiyle uçuş korkusu bertaraf edilir. Her kişinin ihtiyaç duyduğu seans sayısı farklıdır. Bu konuda geniş bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümündeki KAÇ SEANS GEREKİR yazan başlığı okuyunuz.

Bilinçaltıyla hipnotik teknikler yardımıyla iletişim kurduktan sonra oradaki düşünce kalıplarını ve davranışı yeniden değerlendirerek (modifiye ederek) uçak korkusu probleminin üstesinden gelmek gayet mümkündür. Hipnotik yaklaşım aynı zamanda korku kontrolü için ihtiyacınız olan sakin, odaklanmış, dingin bir zihin durumuna nasıl erişeceğinizi bilinçaltı düzeyde öğreterek korkunuzu kontrol etmenize yardımcı olur. Hipnoz ve benzeri bilinçaltı yöntemlerin en çok kullanıldığı ve en etkili olduğu alanlardan birisidir uçuş korkusu. Yıllardır bu sorunla yaşıyorsanız uçak korkunuzu yenmek için hipnotik yaklaşımla entegre sanal gerçeklik terapisini denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Uçak korkusu için destek almak isterseniz e-posta veya telefonla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uçak Korkusu için Sanal Gerçeklik Terapisi (Aviofobi)

“Uçak korkusu”ndan muzdarip olan herkes, muhtemelen, havaalanına giden bir arabanın uçaktan çok daha tehlikeli olduğunu duymuştur. Ancak, fobiler çoğunlukla mantıkla ve gerçeklerle alakasız olduğu için, “fobik” bir insanın “korkulan nesne ya da durumla” ilgili olarak rasyonel olması, genellikle son derece zordur. Ne de olsa fobinin yarattığı endişe, fobisi olan insanlarda görülen semptomlara neden olan kaygının fiziksel bir tezahürüdür. 

Sanal Gerçeklik Terapisi Nedir?

Sanal Gerçeklik Terapisi (VRT), sanal gerçeklik oyunları için kullanılan cihazlara benzeyen, 3 boyutlu görüntü sağlayan, başa takılı bir ekran kullanarak hastayı sanal bir uçuş seyahati yaşatır. Gözün gördüğü bu 3 boyutlu deneyim zihin tarafından o kadar gerçekçi algılanır ki, sanal gerçeklik teknolojisi uçuş deneyiminin tüm psikolojik unsurlarını yaşatan görsel, işitsel ve duyusal bir ortam sağladığı için, beynimiz bu deneyimi gerçekmiş gibi algılar. Terapi sırasında terapist, simülasyon uçuşunun tüm ayrıntılarını önündeki ekrandan kendisi yönetir ve kurgular. Kişiye özel uçuş deneyiminin kontrolünü terapist sağlar, böylece danışanda en fazla kaygı yaratan uçuş bölümlerine (örneğin kalkış, iniş, türbülans veya hatta gök gürültülü fırtına) maruz kalmasına izin verir. Terapi sırasında danışan, uçuşun yüksek anksiyete olan bölümlerinde derin bir rahatlama sağlamak için terapistinin öğreteceği “becerileri” uygulamaya teşvik edilir, yönlendirilir. Bir nevi antrenman/prova yapılır. Terapinin mantığı şudur: Bir kişi, sanal deneyim sırasında fizyolojik tepkilerini değiştirmeyi öğrendiğinde, bu yeni becerileri gerçek hayatta da aynı duygusal değişiklikleri yaratmak için kullanabilmekte ve bu yeni beceri bilinçaltı tarafından içselleştirildiği için kişinin kaygıyla baş etme mekanizmaları otomatikleşmekte, böylece kişi pek de çaba göstermeden korkuya galip gelmektedir. Sanal Gerçeklik Terapisi (VRT), uçuş korkusu olanların% 90’ını aşan başarı oranına sahiptir. Şüphelerin olduğunu anlıyorum. Evet, her terapi yönteminde olduğu gibi bu terapi yönteminin de herkeste aynı hızda ve aynı etkide çalışacağını garanti etmek gerçekçi bir söylem olmaz elbette. Ancak bu probleminizin üstesinden gelmeye çalışmak için bir adım atmak, elinizde oturmaktan ve bir şey yapmamaktan çok daha etkili olacaktır. Başarı oranı çok yüksek olan bu terapi modeli hipnozla da birleştiğinde sonuçların başarı oranı %90’ların da üstüne çıkmaktadır. Bu terapi modeli, dünyada fobiler konusunda bilimsel temellere dayanan, denemeye değer en etkili yöntemdir. 

Uçuş Korkusu Belirtileri

– Terleme
– Ağız kuruluğu
– Panik atak
– Hızlı kalp atışı
– Kusma
– Uçuş gününde veya haftalar, aylar öncesinde endişenin başlaması
– Klostrofobi
– Rahatsızlık hissi
– Bulanık görme
– Uçmaktan kaçınma

Uçuş Korkusunun Nedenleri

Uçuş korkusu henüz çocuklukta öğrenilmiş olabilir. (Belki de bireyin anne-babası korktuğunu çocuğuna belli etmişse mesela). Veya özellikle korkutucu bir uçuş deneyimi yaşadıktan sonra geliştirdiği bir korku olabilir. (Örneğin, önceki seyahatlerinden birinde şiddetli bir şekilde türbülansa düşmüşse ya da acil iniş yapmak zorunda kalan bir uçakta bulunmuşsa…Kişi korkunun kendisinden de korkabilir: Örneğin bazı kişiler aslında uçmaktan değil de uçakta panik yaşayacaklarından korkar. Eğer panik yaşarlarsa paniği atlatmanın hiçbir yolu olmayacağından ve rezil olacağından korkan kişiler de uçmaktan kaçınabiliyor. Aslında panik hali bir asansörde, köprüde, tünelde, metroda, vapurda veya MR çektirirken de olabilir ama bir uçakta panik yaşama korkusu, birçok insanın en kötü kabusu. Uçakla seyahat eden fobik biri için “rahatlama”, kilometrelerce ötededir çünkü bilirler ki uçak varış noktasına ulaşana kadar inmeyecek. Yüksekte olmanın düşüncesi bile onlar için rahatsızlık vericidir. Uçuş korkusu genellikle “öğrenilmiş” bir korkudur. Uçuş korkusu aynı zamanda yükseklik korkusu ya da agorafobi, klostrofobi gibi diğer korku ve fobilerin bileşenlerinden oluşan bir korku da olabilir. Havacılık veya uçuş ilkelerini yanlış anlamak bile uçuş korkusu geliştirilmesine sebep olabilir. Bu aradaKORKUileFOBİnin farklı şeyler olduğuna bu noktada dikkat çekmek isterim. Uçuş korkusu ile uçuş fobisi farklı şeylerdir. Bu konuda daha fazla bilgi almak için FOBİLER ve KORKULAR makalemi okumanız faydalı olacaktır. (tıkla

NEDEN SANAL GERÇEKLİK TERAPİSİ?

Fobilerde kullanılan “maruz bırakma terapileri” veya “sistematik duyarsızlaştırma” teknikleri belki kedi-köpek fobisi gibi konularda rahatlıkla kullanılabilirken “uçak fobisi” gibi konularda pek de işlevsel değildir zira terapistinizle beraber uçağa binerek terapi amaçlı birkaç uçuş yapmak hem çok maliyetlidir hem de kişi için pek konforlu bir terapi süreci olmaz. Uçağa binmekten zaten korkan biri uçak kalktıktan sonra uçaktan inemeyeceğini bildiği için böyle bir uçuşa maruz kalmayı tercih etmeyeceğinden böyle bir maruz bırakma terapisi pek çok fobik kişinin tercih etmeyeceği bir süreç olur. Oysa “SANAL GERÇEKLİK TERAPİSİ” ile gerçekleşen simulasyon uçuşunuzun her anını terpistiniz kontrol etmektedir. Sizin uçağın içindeymişsiniz gibi 3 boyutlu olarak deneyimlediğiniz her şeyi önündeki ekrandan görerek uçuşla ilgili uyaranları sizin ihtiyaçlarınıza göre size özel olarak tasarlayabilmektedir.

Uçak Fobisi TedavisiVR teknolojisi sayesinde “Gece uçuşu, gündüz uşçuşu, yağmurlu hava, oturacağınız koltuğun seçimi (pencere kenarı veya koridor), uçağa biniş, evden havaalanına gidiş, türbülans” gibi uçuşun her aşaması, 3 boyutlu olarak güvenli ofis ortamında sanal gerçeklik gözlüğü ile simule edilmektedir. Kullanılan yazılım özellikle fobi için üretilmiş olan dünyanın en başarılı uçuş fobisi yazılımıdır. Bilinçaltı düzeyde değişim yaratmak üzere, gözünüzün gerçekmiş gibi algıladığı üç boyutlu deneyim, zihin tarafından gerçek bir uçuş gibi algılanır. Terapi süreciniz, ofisimizin güvenli ortamında “kontrollü sanal uçuş” yapılarak gerçekleşir. Simulasyon sırasında anksiyete seviyeniz artttığında terapistinizin rehberliğinde olumsuz hislerle baş etme mekanizmalarınız güçlendirilecek. Hipnotik yaklaşımla da desteklenen seans süreciniz sayesinde uçuşun her aşaması bilinçaltınızda yeni bir anlayışla yeniden kodlanır. Sanal gerçeklik terapisi ve Hipnoz sayesinde bilinçaltınıza SAKİN ve EĞLENCELİ bir uçuşun tohumları atılır.

İlk seanstaki sanal gerçeklik deneyiminizdeki anksiyete seviyenizi tespit edeceğiz, sonra bir dizi trans seansı ile bilinçaltı düzeyde duyarsızlaştırma ve kodlama yapacağız. Birkaç telkin seansının ardından tekrar sanal gerçeklik uygulaması yaparak ara ölçümlerimizi yapacağız. Gelişiminize göre, gerekirse bir iki hipnotik trans seansı daha yaparak gerekli revizyonları gerçekleştirdikten sonra son seansta tekrar sanal uçuşunuzu yapacaksınız. İlk seanstaki kaygı seviyenizle son seanstaki kaygı seviyenizin arasındaki büyük farkı rahatlıkla fark ediyor olacağınız için gerçek uçuşunuza gitme konusunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Gerçek uçuşunuza giderken, prova ettiğiniz uçuşunuzdaki hislerinizle gerçek uçuşunuzdaki hislerinizin aynı sakinlikte olacağınıza emin olacaksınız. Uçuş yapacağınız düşüncesi eskiden sizde endişe yaratırken seans sürecinizin sonunda artık uçmaya hazır olduğunuz hissi daha baskın hale gelecek.

FOBİLER İÇİN EN ETKİLİ İKİ YÖNTEM BİRARADA!

“HİPNOTİK YALAŞIMLI ve SANAL GERÇEKLİK SEANSLARI”

Hipnotik yaklaşımla, dünyada “Uçak Korkusu” konusunda etkinliğini kanıtlamış bir yöntem iken, terapinizin en güncel teknolojiyle geliştirilmiş bir “Sanal Gerçeklik Terapisi” ile birleştiğini düşünün… Ya da yükseklik korkunuzla ilgili terapinizde aşama aşama yükseğe çıkarak bir gökdelenin balkonundan manzaraya baktığınızı… Ama bunu yaparken zihin koçunuzun rehberliğinde, uyaranlara kademeli olarak azar azar maruz kalarak, hipnotik telkinle desteklenen bir süreçte her seansta somut gelişim kaydederek… hipnotik seanslarla desteklenen bütüncül yaklaşımlı seans süreciyle fobilerinizden kurtulmanız mümkün.

FOBİ ÇÖZÜMLERİNDE ÇIĞIR AÇAN TEKNOLOJİ

Bir uyarana karşı bilinçaltınızın yarattığı reaksiyonun genellikle bilinçli zihninizle anlamlandıramadığınız bir sebebi vardır. Bu sebeplerin bilinçaltınız tarafından yeniden değerlendirilmesini sağlamak, ona korku ya da fobiyi kontrol etmeyi yeniden öğretmek, korkuyu yenmenize yardımcı olur. HİPNOTİK YAKLAŞIM, bunu başarmanıza yardım eden çok güçlü bir tekniktir. Bu tekniğin gücü SANAL GERÇEKLİK tekonolojisiyle birleştiğinde ise sonuçlar çok daha etkili olmaktadır.

uçak korkusu

Yarının Teknolojisiyle Bugün Tanışın!

  • Kişinin kendi kendi özelliklerine ve ihtiyaçlarına paralel olarak planlanan “kişiye özel seans stratejisi”.

  • “Uçuş Fobisi, Kapalı Alan Korkusu, Asansör Korkusu, Yükseklik Korkusu” gibi bir çok fobide etkin seans süreci

  • Hipnotik yaklaşımlı VR teknolojisi desteği ile bütüncül yaklaşım.

  • Üç boyutlu sanal gerçeklik teknolojisiyle en gerçekçi deneyimi yaşatan etkin simulasyon.

Hipnoz Seansı

Fobinle Vedalaşmaya Hazır mısın?

Hipnotik Trans Teknikleri ve Sanal Gerçeklik teknolojisi içeren bütüncül yaklaşımla fobinin üstesinden gelmek için ilk seans randevunu oluşturmak ister misin?

RANDEVU AL

“Uçak Korkusu Seanslarınız” sırasında ilk önce evden havaalanına gidiş sürecinizi yaşarsınız. Sonra havaalanında gerçek ortam seslerini de duyarak uçuş anonsunuzu beklerken havaalanı ortamını incelersiniz. Uçuş anonsuyla beraber, uçağa biner, uçağın motor sesi, ortam sesleri ve uçağın içini inceleyerek normal bir uçuşun her aşamasını gerçekmiş gibi bir hisle deneyimlersiniz. İniş anına kadar her aşamayı üç boyutlu olarak algılayan gözleriniz, uçuşu gerçek bir uçuş gibi algılar, kaygınızı kontrol etmeyi öğrenirsiniz.

tech-head-left

İlk sanal gerçeklik seansınızda ölçümleriniz yapıldıktan sonra ikinci seansta “hipnotik trans” ile tanışacaksınız. Bilinenin aksine, hipnotik zihin durumu, kendinden geçme hali değildir. Konsantrasyon ve odaklanmanın en üst düzeye ulaştığı çok konforlu ve özel bir zihin durumudur. Uygulayıcının söylediği her şeyi duyar, hatırlar ve gönüllü katılımla uygularsınız. Uçuş fobisiyle ilgili “sistematik duyarsızlaştırma” hipnoz altında yapıldığında bilinçaltı konforlu bir uçuş yapmayı yeniden öğrenmeye ve içselleştirmeye başlar.

İhtiyaç duyulan seans sayısı her kişi için farklıdır zira her kişinin fobisi kendine özgü sebeplerle oluşmuştur. Herkesin hipnotik trans teknikleri ile etkileşim modeli de farklı farklıdır, korkusunun yoğunluğu ve doğası da farklıdır. Seans sayısı her kişi için farklı olsa da siz sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde gelişiminizi kendiniz de somut olarak fark edebiliyor olacaksınız. Zira ilk seanstaki anksiyete seviyenizle sonraki VR seanslarındaki anksiyete seviyeleriniz arasındaki farkı gözlemlemeniz sizin için çok kolay olacak.

“Benim hayatımın son 4 yılı uçağa binememek ve buna bağlı mağduriyetlerin acısıyla geçti. Başvurmadığım yer, kullanmadığım ilaç kalmadı. Umudumu kaybettiğim bir dönemde Burak Bey’i buldum. ve 3 seans sonra aldım bileti. uçağa binerken biraz endişeliydim. Ancak uçak kalkınca korkularım da uçup gitti. İnişe geçtiğimizde uçakta korkan başka bir adamı sakinleştirdim! Bu gerçekten harika bir deneyimdi. Kendime hayret ediyorum gerçekten. Şimdi dünyanın bütün kapıları bana açılmış gibi hissediyorum. Burak Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.”

Mustafa Peker

“Ucus korkusu benim icin bir korkudan daha cok eziyetti. Bu korku artik oyle bir noktaya gelmisti ki is hayatindan ozel hayatima herseyi engelleyen bir kangrene donusmustu. Bundan kurtulmak icin psikologlara gittim, ilac tedavisi gordum. Ancak her seferinde ucagin icinde ilk krizim geldiginde yine maglup oldugumu anladim. En son yurtdisindan bir is teklifi almanin arifesinde Burak Bey’in seanslarını denemek istedim ve yardım aldım. 4 seansta ucus korkum bitti. Ucaga yine önce birazcık kaygiyla bindim ancak bu sefer yol boyunca sadece ucmanin ne kadar guzel bir sey oldugunu hissettim. Ucaktan indigimde keske bir 4 saat daha ucsaydik dedirtecek kadar rahat bir ucus yasadim. Beni uzun sure rahatsiz eden is ve ozel hayatimda bir cok soruna neden olmus bir korkuyu asmamda gosterdiginiz destek icin size sonsuza kadar minnettar kalacagim Burak Bey, cok sagolun!”

Gökhan A.
“Korkudan hayatım boyunca uçağa binememiştim. Her seans sonunda sanki o an beni uçağa koysalar hiç korkmadan uçarmışım gibi hissediyordum. 3 seans sonra tatile uçakla çıkmaya karar verip bir bilet aldım. Ve uçtum! Uçuş korkumu yenmemin bu kadar çabuk olacağına ihtimal vermiyordum desem yalan olmaz. Burak Bey bu yorumumu yayınlayabilirsiniz, çok teşekkür ediyorum size. İyi ki size gelmişim. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum sizi. Bir arkadaşım da sigara bırakmaya gelecek size. Tekrar teşekkürler.”
Utku T.

“Burak Bey’e çok ama çok teşekkür ederim. Artık otobüse binmişim uçağa binmişim benim için aynı şey. Herkese tavsiye ediyorum.”

Ceyln G.

“Uçuş günü uçağa binmeden önce havaalanında yine endişe başladığını farkedince hipnoz seanslarının bende işe yaramadığını düşünmüştüm aslında. Ama uçağa bindiğimde garip bir şekilde sakin olduğumu farkettim. Uçak havalandıktan sonra istisnasız her uçuşta yaşadığım o şiddetli korku krizlerimin ne zaman başlayacağını düşünürken ne panik ne bir rahatsızlık… hiçbir şey olmadı! Hatta havalandıktan sonra korkudan eser kalmadığını da fark edince bu benim için gerçekten büyük sürpriz oldu. Gerçekten inanamadım. Burak Bey’e çok teşekkür ediyorum gerçekten.”

Sait G.
“Benim kadar uçaktan korkan var mıdır bilmiyorum. 6 Seans sonra uçakta korkacak mıyım uçabilecek miyim diye hala bir şüphem olmadı desem yalan olur ama uçağa bindiğimde uçak inene kadar nasıl bu kadar rahat geldim ben de kendime hayret ettim. Korku falan kalmamış! Uçarken korkmamak da değişik bir duyguymuş. :) Çok teşekkür ederim, hala inanamıyorum bu kadar rahat uçtuğuma!”
Sadiye B.

SORULARINIZ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Gerek uçuş korkusu ile ilgili, gerekse üstesinden gelmek istediğiniz diğer sorunlarınızla ilgili destek almak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Merkezimizde bütüncül yaklaşımla yaşam kalitenizi arttırmanıza yardımcı olan seanslar ve/veya eğitimler alabilirsiniz.

Sorularınız için iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

    Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. E-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız cevabımız size ulaşamaz. 24 saat içinde cevap gelmezse e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz. Mesajınızı yukarıda belirtilen mail adresimize de yollayabilirsiniz, formu da kullanabilirsiniz.

    Bizi Sosyal Medyada Takip Edin.

    Online eğitimlerimizin yanı sıra eğitim salonumuzda gerçekleştirdiğimiz çeşitli konulardaki grup eğitimlerimiz ile ilgili duyurular ve paylaşımlar için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.