Hypnozine.com Yayın Hayatına Başladı

Bookmark_icin_512x512Dünyanın çeşitli ülkelerindeki hipnoterapist yazarlarıyla İngilizce olarak yayın hayatına başlayan Hypnozine.com (Hypnosis Magazine), bir “Hypnotistanbul.com” projesidir. Türkiye’de “hipnoz, hipnoterapi, zihinsel ve kişisel gelişim” konularında en güvenilir kaynaklardan biri olarak gösterilen Hypnotistanbul.com’un kurucusu olarak, benzer bir platformu dünyadaki diğer ülkelere de ulaştırmak üzere Hypnozine.com markasıyla yeni bir platformu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Türkiye’de olduğu gibi dünyada da alanındaki en güvenilir kaynağı oluşturmak ama amacıyla yola çıkan Hypnozine.com ‘un yazarlarının çoğu, benim de mezunları arasında olduğum, 47 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Los Angeles’taki HMI, Hypnosis Motivation Institute mezunu hipnoterapistlerden oluşuyor. Dünyaca ünlü bu hipnoterapi merkezi ve hipnoz akademisinin mezunları ve hocalarının yanı sıra İngiltere, Avusturalya, Avrupa’nın çeşitli diğer ülkeleri ve Amerika’daki farklı disiplinlerden mezun değerli Hipnoterapistler de yazılarıyla bu platformda okuyucularıyla buluşuyor.

hmi-building-470x276HMI, 47 yılı aşkın bir süredir 250.000 saatin üzerinde hipnoterapi uygulaması ile alanında büyük başarılara imza atmış bir hipnoz merkezi ve hipnoz akademisidir. Haftada ortalama 200 kişinin hipnoz desteği aldığı bu enstitünün bünyesinde 50’nin üzerinde hipnoterapist mevcut ve akademi birimiyle de her yıl sektöre yeni mezunlar kazandırmakta. Hypnozine.com sitesinde, bu akademiden mezun hipnoterapistlerin yanısıra dünyanın dört bir yanındaki diğer hipnoz akademilerinden mezun olan uzman hipnoterapistler, düzenli olarak yazdıkları makalelerle çeşitli konularda çok değerli bilgileri dünyada ortak dili İngilizce olan okuyucularla buluşturmayı hedefliyor. Hypnozine.com’da makalelerini yayınlamak isteyen uluslararası hipnoterapistler, önce uzmanlıklarını belgeleyerek Hypnozine’de yazı yazmak üzere başvuruda bulunuyor. Başvurusu onaylanan ve uzmanlıkları teyit edilen uzman hipnoterapistler, başta Hipnoterapinin etkili olduğu konular olmak üzere bir çok alanda çok değerli makalelerini bu platformda yayınlıyorlar.

Kurucusu olduğum Hypnotistanbul.com’un bir uzantısı olan bu proje, ünlü hipnoz akademisi HMI’nın da desteklediği bir proje olarak HMI’nın video arşivindeki videoları yayınlama onayını ve desteğini de alarak bu alanda eşsiz bir kaynak olma yolunda hızla ilerliyor. Hypnozine.com ile Hypnotistanbul.com, birbirinden bağımsız içeriğe sahip olmakla beraber her iki platformun da kurucusu olarak hipnoz ve hipnoterapi alanındaki hizmet ve çalışmalarımı evrensel platforma taşımanın mutluluğunu yaşıyorum. İngilizce siteyi ziyaret etmek isterseniz bu linki tıklayabilirsiniz: www.hypnozine.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul