Hipnoterapistler İçin Bilgisayar Programı

Hyppro Software

Hipnoterapistlerin müşteri takip ve seans takip konusundaki mesleki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarladığımız HYPPRO bilgisayar programı, hem Türkçe hem de İngilizce versiyonlarıyla Hypnotistanbul tarafından geliştirildi. Hipnoterapistlere yönelik dünyanın ilk CRM yazılımı olmakla dikkat çeken HypPro Software, 2015 yılı Şubat ayında Türkiye ile eş zamanlı olarak dünyadaki tüm hipnoterapistlerin beğenisine sunuldu!

Sadece hipnoterapistlerin kullanımı için dizayn edilmiş olan HypPro yazılımı, danışanların seans verilerinin kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde tek bir bilgisayar programı ile eş zamanlı olarak yönetilmelerine imkan vermekte. HypPro, hipnoterapi randevularını planlamak, Hipnoterapistin danışanlarıyla ilgili seans notlarını yönetmek, yapılan seanslarda uygulanan hipnoz uygulamalarının notlarını alarak kişinin ulaşmak istediği hedef doğrultusundaki gelişimini verimli bir şekilde takip etmek, danışanın bir sonraki oturum stratejilerini planlamak ve çok daha fazlasını yapmak konusunda dünyada hipnoterapi alanındaki ilk Müşteri Takip ve Seans Takip Programı‘dır.

Danışanların kişisel iletişim bilgilerinin yanısıra danışanın hipnozla etkileşim modeli, bir önceki seansta ne tür bir hipnoterapi seansı uygulandığı bilgisi, bir sonraki seanslarla ilgili randevu tarihleri, bir sonraki seansta yapılması planlanan uygulamanın türü, seans notları, kişiye özel bir metin hazırlanmışsa seans metinleri ve hatta finansal bilgilerin de kayıtlarının tutulmasına olanak veren HypPro yazılımı, kişiye özel seans stratejilerinin planlanabilmesi konusundaki kullanışlılığıyla dünyadaki hipnoterapistler tarafından büyük ilgi görüyor. HypPro, danışanların özel sorunlarının mahremiyetini en üst düzeyde korumak, gizliliği ve verilerin çalınmasına karşı güvenliği en üst düzeyde tutmak amacıyla en üst düzeyde güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. Bu yüzden de internet tabanlı bir program değil, sadece tek bilgisayarda çalışan, internetle hiçbir bağı olmayan ve şifre korumalarıyla hem hipnoterapist için hem danışan için üst düzey güvenlik sağlayan bir yazılım olma özelliğiyle de dikkat çekti. HypPro, Windows işletim sisteminde çalışan bir çevirim dışı bilgisayar programıdır.

Kısa sürede özellikle Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Avustralya’daki hipnoterapistlerin büyük ilgisini çeken HypPro, dünyada bir ilk olması itibarıyla dünyanın dört bir yanındaki Hipnoterapistler tarafından büyük ilgi gördü. Eğer bir hipnoterapist iseniz bu program tam size göre! Sorularınız olursa iletişime geçmekten çekinmeyin.

Eğitim videolarını izlemek ve geniş bilgi almak için resmi web sitesi: www.hyppro.com

Önemli Not: Bu yazılımla hipnoz yapıp yapamayacağını soran ziyaretçilerimiz oluyor, bu yüzden bu bilgilendirmeyi yapmak istedim: Bu yazılım hipnoz yapmaya yarayan bir bilgisayar programı değildir! Bu yazılım, hipnoz yapmayı öğreten bir yazılım da değildir. Bu bilgisayar programıyla hipnoz öğrenemezsiniz, başkasına veya kendinize hipnoz yapamazsınız. Bu bir hipnoz programı değildir. Program bu amaçla dizayn edilmemiştir. Zaten hipnoz bilgisayarla yapılamaz. Hipnoterapist olmayan birinin bu yazılımdan faydalanması mümkün değildir. Bu yüzden eğer hipnoterapist değilseniz lütfen bu yazılımı satın almayınız. Sadece hipnoterapistlerin kullanımı için dizayn edilmiştir. HypPro’nun bir hipnoz programı olmadığını tekrar hatırlatmak isterim. Resmi web sitesi: http://hyppro.com 

hyppro600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Duyuru Listemize Kaydol

Özel Duyuru, Güncelleme ve İndirimlerden Haberdar Ol
(Ayda 1 veya 2 adetten fazla e-posta almazsınız)

Sorularınız mı var?

Telefon veya e-posta ile irtibata geçmekten çekinmeyin

Merhaba...

Sorunuz mu var?

bilgi@hypnotistanbul.com

Sorularınız için benimle telefonla ya da e-posta yoluyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

hypnotistanbul