Hipnoz Eğitimi | Hypnotistanbul

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Güncel Hipnoz Eğitimlerimizin tarihlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

HİPNOZ EĞİTİMİ 

Hipnoz eğitimlerimiz, “Temel Eğitim” ve “İleri Eğitim” olarak iki kategoride verilmektedir. Bu iki farklı sertifikalı hipnoz eğitimi, kendi eğitim salonumuzda, maksimum 12 kişilik gruplar halinde gerçekleşmektedir. Bu sayfada güncel eğitim tarihlerimizi ve hipnoz eğitimlerimizle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Sorularınız ve eğitim başvurularınız için e-posta veya telefonla bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Temel Hipnoz Eğitimi

Hipnoza yatkınlık derecesi ne olursa olsun herkesi başarılı bir şekilde hipnoza alabilmenizi sağlayacak en temel hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz temel eğitimdir. Eğitimin daha ilk gününden itibaren hipnoz uygulamaya başlayabileceksiniz! 

Bu eğitim sizi temel hipnoz ve hipnoza alma teknikleri ile ilgili bilgi ve becerilerle donatırken, eğitimde aynı zamanda kendi kişisel değişim hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi on adım ileriye taşıyacak olan Oto Hipnoz (Kendi Kendine Hipnoz) uygulamayı da öğreniyor olacaksınız. Temel Eğitim, kişisel gelişim konularına ilgi duyan ya da bu konuda hizmet veren danışmanları, kişisel gelişimcileri, yaşam koçları, çeşitli alanlardaki eğitimcileri ve hipnoza ilgi duyan herkesi optimum hipnoz bilgi ve becerileriyle donatır.

Temel Hipnoz Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Temel Hipnoz Eğitimi’nin katılımcı profili geniş bir yelpaze için uygun olup, üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmak ve 22 yaş üstü olmak şartıyla herkesin katılımına açıktır

Temel Hipnoz Eğitimi’ne;

 • Hipnoza ilgi duyan, bu konuda kendini geliştirmek isteyenler,
 • Psikologlar, hekimler, psikoloji son sınıf öğrencileri, psikiyatristler,
 • “Mesleki ve kişisel gelişim” alanında hizmet veren kişiler,
 • …ve kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyan herkes katılabilir…

Kısacası; Temel Hipnoz Eğitimi’ne belli bir meslek grubuyla kısıtlı olmaksızın herkes katılabilir.

Toplam Eğitim Süresi 2 Tam Gündür.

 • Hypnotistanbul, herhangi bir başvuruyu onaylamadan önce -gerek görürse- adayla ön mülakat yapma veya başvuru sahibini eğitime kabul etmeme hakkını saklı tutar. Hypnotistanbul, gerektiği taktirde eğitim tarihini önceden haber vermek suretiyle başka bir tarihe erteleyebilir.
Temel Eğitime Başvur

Sertifikalı Eğitim

Katılımcılara, hangi eğitime katıldıklarına göre, Temel veya İleri Hipnoz Eğitimi "Katılım Sertifikası" verilir.

Bonus 1

zihinsel bankaTemel Hipnoz Eğitimine katılanlar, sitemizde “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimini de ücretsiz olarak alma hakkına sahip olacaklardır. (Zihinsel Banka’nın online eğitimi sitemizde şu an 300 TL’ye satıştadır. Zihinsel Banka Eğitiminin “Canlı Özel Ders” ücreti 700 TL, grup eğitimi ücreti ise 500 TL’dir). Temel Hipnoz Eğitimine katılanlar bu eğitimin online versiyonuna ücretsiz sahip olacaklardır.

Zihinsel Banka tekniği, bilinçaltını başarı ve bolluğa programlama tekniğidir. Bu online video eğitim hakkında geniş bilgiye, ana menüdeki “Eğitimler” başlığından ulaşabilirsiniz. Los Angeles’ta bulunan 50 yıllık ünlü hipnoz akademisi HMI’nın kurucusu Dr. John Kappas’ın öğretisi olan bu olağanüstü etkili teknik, Türkiye’de sadece bu ünlü akademinin mezunu Burak Uçkun tarafından verilmektedir. “Zihinsel Banka Eğitimi” ile ilgili geniş bilgi için BURAYA TIKLA

Bonus 2

EFT Duygusal Özgürleşme EğitimiEğitimde ayrıca hem kendinizde köklü değişimler yaratmanızı sağlayacak bilgilerle donatılacak, hem de özellikle fobik veya kilo kontrolü konusunda desteğe ihtiyacı olan danışanlarınıza öğretebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir duygusal özgürleşme tekniği olan EFT  (Emotional Freedom Technique)yi, EFT’nin ileri tekniklerini de kapsayacak şekilde öğreniyor olacaksınız.

İleri Hipnoz Eğitimi

İleri Seviye Hipnoz Eğitimi, hipnozun klinik uygulamalarını içeren bir eğitimdir. Bu eğitimde ileri hipnoz tekniklerini öğrenmenin yanı sıra, hipnozun en çok kullanıldığı alanlardaki hipnoterapi yaklaşımlarını öğreneceksiniz. Ayrıca danışanın kendisine faydalı olmayan, işlevselliğini bozan düşünce ve duygularını hipnotik yaklaşımla hızlıca değiştirmeyi sağlamanın yanı sıra kalıcı bir iyi olma hali oluşturmak üzere, kendi uzmanlık alanınızda Hipnozu bir “tamamlayıcı terapi” olarak nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

İleri seviye hipnoz eğitimi, hekim ve psikolojik danışmanları ileri hipnoz becerileriyle donatırken aynı zamanda öğrendikleri hipnoz tekniklerini kendi alanlarındaki mesleki donanımlarıyla nasıl harmanlayacakları konusunda eğitir, mesleki uygulamalarında etkin bir şekilde kullanabilecekleri bilgi ve becerilerle donatır. Hipnozun terapi amaçlı uygulamalarını ve ileri hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz bu eğitimin toplam süresi 2 tam gündür.

İleri seviye eğitim, “Temel Hipnoz Eğitimi”ni tamamlamış olan kişilerden özel gruplar oluşturularak açılır. “İleri Seviye” eğitime katılmak için önce Temel Hipnoz Eğitimi”ni başarıyla tamamlamış olma şartı vardır.

İleri Hipnoz Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

İleri Seviye Hipnoz Eğitimi, hipnozun klinik uygulamalarını içeren bir eğitimdir. “İleri Seviye” hipnoz eğitimine sadece; hekimler, psikolojik danışmanlar, özel eğitimciler, psikoloji bölümü lisans/yüksek lisans mezunları (ve/veya son sınıf öğrencilerinin), psikiyatrist hekimlerin ve diş hekimlerinin katılımı için uygundur.

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 47 yaşında olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” eğitimine Beykent Üniversitesi’nde (tez aşamasında) devam etmektedir. Eğitmen hakkında geniş bilgi için ana menüdeki “Hakkımda” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ücretler

TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİ
Sertifikalı Eğitim

1500TL+KDV
 • 2 Tam Gün Eğitim + BONUSLAR

İLERİ HİPNOZ EĞİTİMİ
(Sadece temel eğitimi tamamlayanlar için)

1500TL+KDV
 • 2 Tam Gün Eğitim

* Kontenjan sınırlıdır, erken kayıt halinde eğitim ücreti 1500 TL+Kdv yerine 1350 TL+Kdv‘dir. (%10 indirim). Erken kayıt indiriminden yararlanmak için kesin kaydınızı eğitim tarihinden en az 1 ay önce yaptırmanız gerekmektedir.

Güncel Eğitim Tarihleri

Eğitim Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

 • Eğitimin kontenjanı maksimum 12 kişidir.
 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Eğitime uygunluğunuzu teyit etmek üzere telefonla ön mülakat yapılması gerekmektedir.
 • Kısa telefon mülakatından sonra, eğitime kesin kaydınızı yaptırarak yerinizi garantilemek için  banka hesap numaramıza 500 TL peşinat (depozito) yatırmanızı rica edeceğiz.
 • Eğitimlerimizde kontenjan 12 kişiyle sınırlı olduğundan, eğitim başlangıç tarihinin öncesindeki son 15 gün içinde eğitimden vazgeçilmesi halinde depozito iadesi yapılmamaktadır.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihlerini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilebilir. Ancak katılımcı ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığını belirtip eğitime katılmaktan vazgeçerse ödemiş olduğu depozitonun tamamı 2 iş günü içinde katılımcıya tamamen iade edilir.
 • KESİN KAYIT ve kabul mülakatı için TELEFON veya E-POSTA YOLUYLA İRTİBATA GEÇİNİZ.

Eğitime katılmak ve kaydınızı kesinleştirmek için irtibata geçiniz.  Tüm eğitimlerimiz Etiler’de kendi salonumuzda gerçekleştirilmektedir.

Adresimiz: Nispetiye Mah. Zeytinoğlu Cd. Arzu1 Apt. No:2 Daire 22
Etiler – İstanbul (Akmerkez Etiler Kapısı Karşısı)

Tel: 0539-914 2310 – 0212 352 1055

İLETİŞİME GEÇ
Temel Hipnoz Eğitimi | 15-16 Eylül
Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ

Eğitim Salonumuz

İletişim

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Bu forma e-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız cevabımız size ulaşmaz. Telefonunuzu da belirtmeyi unutmayınız.Yorum yapmak ister misin?