Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Güncel İstanbul hipnoz eğitimi ve diğer şehirlerdeki eğitim tarihlerimizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

(İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa hipnoz eğitimleri güncel tarihleri)

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

HİPNOZ EĞİTİMİ

Eğitimlerimiz İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa‘da gerçekleşmektedir. İstanbul’daki hipnoz eğitimi kendi eğitim salonumuzda, diğer şehirlerdeki eğitimlerimiz ise anlaşmalı otellerimizin toplantı salonunda gerçekleşmektedir. Güncel eğitim tarihlerimizi, ücretleri ve bu sıra dışı hipnoz eğitimiyle ilgili içerik bilgilerini bu sayfadan takip edebilirsiniz. Yeni eğitim lokasyonları ve yeni tarihler planlandıkça bu sayfalarda ilan edilecektir. Sorularınız olursa veya eğitime kayıt başvurusu için e-posta veya telefonla irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Güncel Eğitim Tarihleri

Sertifikalı Eğitim

Katılımcılara, Temel Hipnoz Eğitimi "KATILIM SERTİFİKASI" verilir. Ayrıca aşağıdaki bonus öğretiler ve 145 sayfalık eğitim materyali...

    Sertifika Örneği

Temel Hipnoz Eğitimi | İçerik

Hipnoza yatkınlık derecesi ne olursa olsun herkesi başarılı bir şekilde hipnoza alabilmenizi sağlayacak en temel hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz temel eğitimdir. Eğitimin daha ilk gününden itibaren hipnoz yapmaya başlayabileceksiniz! 

Temel Hipnoz Eğitimi, kişisel gelişim konularına ilgi duyan ya da bu konuda hizmet veren danışmanları, hekimleri, kişisel gelişimcileri, psikologları, yaşam koçlarını, çeşitli alanlardaki eğitimcileri ve hipnoza ilgi duyan üniversite mezunu olmak şartıyla herkesi optimum hipnoz bilgi ve becerileriyle donatır. Hipnozun en çok uygulandığı en popüler ve en temel konularda (örn; sigara bırakma, kilo kontrolü, fobiler, özgüven vb) hipnoz uygulamayı da öğreneceğiniz bu eğitim, hipnozla uygulayıcı olarak yeni tanışacaklar için ideal başlangıç noktasıdır. Bu eğitim bir kişisel gelişim eğitimi değil, bireylere hipnoz uygulamayı öğreneceğiniz bir uygulayıcı yetiştirme eğitimidir.

Hipnoz ile yeni tanışacaksanız ve danışanlarınızla yaptığınız çalışma ve uygulamalarınızda fark yaratmak istiyorsanız bu eğitim tam size göre! Zira başka hipnoz eğitimlerinde hiç değinilmeyen incelikleri, Los Angeles’taki dünyaca ünlü Hipnoz Akademisi HMI College of Hypnotherapy mezunu uzmandan öğreneceksiniz. Hipnoz etiğini de eğitim kapsamına alarak bilimsel temeller çerçevesinde aktarılan bu eğitim sonunda danışanlarınızda hipnotik zihin durumunu başarılı bir şekilde oluşturma becerilerinin yanı sıra ve terapötik  hipnozun temel uygulamalarını başarıyla icra etmeyi öğreneceksiniz. Gösterişten uzak, zengin içerikli, bilimsel yaklaşımlı bu sıra dışı hipnoz eğitimi, hipnoz uygulama becerileri konusunda sizi sürüden ayrı bir yere koyacaktır.

Hipnoz eğitimi İzmir ve Hipnoz eğitimi İstanbul

Bu eğitim sizi temel hipnoz ve hipnoza alma teknikleri ile ilgili bilgi ve becerilerle donatırken, eğitimde aynı zamanda kendi kişisel değişim hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi on adım ileriye taşıyacak olan Oto Hipnoz (Kendi Kendine Hipnoz) uygulamayı ve öğretmeyi de öğreniyor olacaksınız. Ayrıca Türkiye’de sadece Burak Uçkun’un verdiği bir bilinçaltı değişim eğitimi olan Zihinsel Banka tekniğini de öğreneceksiniz. (Bonus eğitimdir). Zihinsel Banka Tekniği eğitimini Hipnoz eğitimine ayrılan süreden çalmadan öğretiyoruz. Bonus eğitim olan “Zihinsel Banka” eğitimini, katılacağınız canlı ve uygulamalı hipnoz eğitimimizi tamamladıktan sonra evinizde kendi hızınızda “online uzaktan eğitim” olarak alma imkanına sahip olacaksınız. Yaşamla ilgili olumlu bir perspektif kazanmamızı sağlayarak zihnimizi hedeflerimize ve bolluğa programlama sürecini tanımlamak için kullanılan bir terim olan ”Zihinsel Banka” tekniği, aynı zamanda gün içinde sürekli karşımıza çıkan tüm negatif düşüncelerin duygu durumumuza verebileceği hasara karşı zihnimizi bir kalkan oluşturması yönünde eğitme sürecidir. Tüm katılımcılarımız bu harika bilinçaltı programlama tekniği eğitimini de ücretsiz olarak “uzaktan eğitim” imkanıyla alma hakkına sahip olacaklardır. Zihinsel Banka’nın eğitim videoları, hipnoz eğitimimizden sonra tüm katılımcılara ücretsiz olarak açılacaktır. Bonuslarla ilgili geniş bilgiyi bu sayfanın alt bölümlerinde göreceksiniz, okumaya devam edin.

Temel Hipnoz Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Temel Hipnoz Eğitimimizin katılımcı profili geniş bir yelpaze için uygundur; Üniversitelerin herhangi bir 4 yıllık lisans bölümünden mezun olmak ve 24 yaş üstü olmak şartıyla;

 • Hipnoza ilgi duyan ve temel hipnoz tekniklerini öğrenmek isteyenler;
 • Yaşam koçları,”mesleki ve kişisel gelişim” alanında hizmet veren danışmanlar;
 • Psikologlar, hekimler, psikoloji son sınıf öğrencileri, psikiyatristler, psikolojik danışmanlar;
 • Hipnozu daha önceden bilen ama kendini uygulama konusunda yetersiz hisseden hipnotistler;
 • …ve kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyan, “üniversite mezunu”  (4 yıllık lisans) olmak şartıyla iletişim becerileri yüksek olan herkes katılabilir…

Toplam Eğitim Süresi 2 Tam Gündür.

 • Hypnotistanbul, herhangi bir ön başvuruyu onaylamadan önce -gerek görürse- adayla telefonla bir ön mülakat yapmak suretiyle başvuru sahibini eğitime kabul etmeme hakkını saklı tutar. 

EĞİTİM ÜCRETLERİNİ SAYFANIN EN ALTINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

+ Katılımcılara Ücretsiz BONUSLAR!

Ücretsiz Bonus 1

zihinsel bankaTemel Hipnoz Eğitimine katılanlar, sitemizde “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimine de ücretsiz olarak sahip olacaklardır. (Zihinsel Banka Eğitimi’nin online uzaktan eğitim versiyonu sitemizde şu an 300 TL’ye satıştadır. Zihinsel Banka Eğitiminin “Canlı Özel Ders” ücreti 800 TL, grup eğitimi ücreti ise 500 TL’dir). Temel Hipnoz Eğitimine katılanlar bu eğitimin online versiyonuna ücretsiz sahip olacaklardır.

Zihinsel Banka tekniği, bilinçaltını başarı ve bolluğa programlama tekniğidir. Bu online video eğitim hakkında geniş bilgiye, fragmanlarına, ana menüdeki “Eğitimler” başlığından ulaşabilirsiniz. Los Angeles’ta bulunan 50 yıllık ünlü hipnoz akademisi HMI’nın kurucusu Dr. John Kappas’ın öğretisi olan bu olağanüstü etkili teknik, Türkiye’de sadece bu ünlü akademinin mezunu Burak Uçkun tarafından verilmektedir. “Zihinsel Banka Eğitimi” ile ilgili geniş bilgi için BURAYA TIKLA

Ücretsiz Bonus 2

oto hipnoz eğitimiEğitimde kendinizde ve danışanlarınızda köklü değişimler yaratmanızı sağlayacak teknikler ve bilgilerle tanışırken aynı zamanda desteğe ihtiyacı olan danışanlarınıza öğretmeyi de öğreneceğiniz ve kendi kendiniz için de uygulayabileceğiniz güçlü bir bilinçaltı değişim ve gelişim tekniği olan Otohipnoz  (Kendi Kendine Hipnoz/Self Hipnoz) uygulamasını da öğreniyor olacaksınız.

Yale Üniversitesi, Stanford Üniversitesi ve diğer üst düzey akademik ve sağlık kurumlarında yapılan yüzlerce çalışma ve araştırma sonucunda Amerikan Tıp Derneği, Amerikan Psikiyatri Birliği dahil tüm araştırmacılar “Kendi Kendine Hipnoz” un hedeflere ulaşma konusundaki muhteşem etkileri konusunda hemfikir oldular.

Otohipnoz’u (Kendi Kendine Hipnozu) hayatınızın bir parçası haline getirdiğinizde hayatınızda radikal gelişmeler yaratmanızın çok kolay hale geldiğine şahit olacaksınız.

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 47 yaşında olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” eğitimini Beykent Üniversitesi’nde (hipnoz konusunda tez yazma aşamasında) sürdürmektedirStajını Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan “Özel Fransız LAPE Hastanesi”nde tamamlamıştır. Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Hipnoz Merkezinin kurucusu Burak Uçkun, Uzm. Klinik Psikolog Ayşecan Yemeniciler ile birlikte Psikovital Terapi ve Danışmanlık Merkezi‘nin de kurucu ortağıdır. Eğitmen Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Eğitim Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Eğitime sadece mülakatla katılımcı kabul ediyoruz. Hekim veya psikolog değilseniz eğitime uygunluğunuzu teyit etmek üzere telefonla ön mülakat yapılması gerekmektedir. Başvuru için e-posta veya telefon yoluyla irtibata geçiniz. E-Posta ile başvurmayı tercih ederseniz lütfen mesajınızda telefon numaranızı da belirterek, hangi şehirdeki hipnoz eğitimimiz ile ilgilendiğinizi belirtiniz.
 • Telefon görüşmemizde eğitime katılmaya uygunluğunuzu teyit ettikten sonra -ve varsa siz de sorularınızı sorduktan sonra- eğitime kesin kaydınızı yaptırmak isterseniz ödemenizi yapmanızı rica edeceğiz. (Toplam ücret tek seferde ödenir ancak 12 aya kadar taksit seçenekleri ile istediğiniz taksit sayısında taksitlendirme imkanınız vardır).
 • Ödemenizi başvurunuzu ve telefon görüşmemizi takiben size özel e-posta adresinize ileteceğimiz isminize özel düzenlenecek olan online ödeme linkiniz üzerinden kredi kartınızla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Online ödemeleriniz PAY-TR güvencesindedir. Ödemenizi isterseniz size ileteceğimiz banka hesap numaramıza da transfer edebilirsiniz. Online taksitli ödeme sistemiyle ödemeyi tercih edenler, depozito dahil tüm ödemelerde 12 aya kadar taksit imkanına sahiptirler. (Ödeme sırasında seçeceğiniz taksit sayısına göre bankanız küçük bir vade farkı ekleyebilir. Bankanızın ekleyeceği vade farkının miktarını ödemenizi onaylamadan önce görebilmektesiniz).
 • Hekim veya psikolog olmayan müracaat sahiplerinin mülakat yapılmadan ödeme yapılmasını istemediğimiz için, online ödeme linki kişiye özel olarak sadece mülakatı tamamlanmış ve eğitime kesin kaydını yaptırmak istediğini belirterek kaydını kesinleştirmeye hazır olduğunu beyan eden katılımcılara e-posta yoluyla gönderilir.
 • Ödemenizi online ödeme sistemimiz üzerinden TAKSİTLE veya PEŞİN seçenekleriyle yapabilirsiniz. (Banka havalesi ile yapmak isterseniz taksit seçeneğimiz yoktur).
 • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlı olduğundan, eğitim başlangıç tarihinin öncesindeki son 15 gün içinde eğitimden vazgeçilmesi halinde para iadesi yapılmamaktadır. Son 15 güne girmeden mücbir sebeplerle eğitimden vazgeçmeniz halinde 2 iş günü içinde ödemenizin tamamı kesintisiz olarak iade edilir.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar ancak eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki hipnoz eğitimi tarihi için rezerve edilir. Katılımcı ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığını belirtip eğitime katılmaktan vazgeçerse ister yeni tarihli eğitime yerini rezerve edebilir, isterse de ödemiş olduğu ücretin tamamı 2 iş günü içinde katılımcıya tamamen iade edilir.

KESİN KAYIT ve/veya MÜLAKAT için TELEFON ve/veya E-POSTA YOLUYLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

(E-Posta yoluyla müracaat edecekseniz, hangi şehirdeki eğitimimizle ilgilendiğinizi ve telefon numaranızı mesajınızda belirtmeyi unutmayınız). 

İstanbul eğitimlerimiz Etiler’de kendi salonumuzda gerçekleştirilmektedir. Diğer şehirlerdeki eğitimlerimiz anlaşmalı otelimizin toplantı salonunda gerçekleşmektedir.

Adresimiz: Nispetiye Mah. Zeytinoğlu Cd. Arzu1 Apt. No:2 Daire 22
Etiler – İstanbul (Akmerkez Etiler Kapısı Karşısı)

Tel: 0539-914 2310 – 0212 352 1055

ÜCRETLER

(Kredi Kartına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıyla)

İSTANBUL, İZMİR, ANTALYA, ANKARA, İZMİR
Sertifikalı Hipnoz Eğitimi
BAŞVURU

1600 TL+KDV
 • 2 Tam Gün Eğitim (09:00-18:00) +BONUSLAR
 • Kredi kartına 12 aya kadar TAKSİT
 • Eğitimden 30 gün öncesine kadar kayıt olanlar için ücret:
  1500 TL+Kdv

  (Erken Kayıt İndirimi)

Kursiyer Yorumları

“Her şey ve hocam siz harikaydınız! İyi ki, iyi ki buradayım. Ne çok katkınız oldu. Özenli ve detaycı oluşunuz… Bu eğitimin hayatımın her alanında fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu tarz eğitimleri çeşitlendirmenizi istiyorum.”

Gülsüm T., Yaşam Koçu

“Burak Bey, bilinçaltı, hipnoterapi, psikodinamik terapi kuramlarındaki oldukça karmaşık olguları sade ve esprili bir dille engin bilgisine dayanarak, etik kuralları da vurgulayarak, anlatma konusunda çok usta bir klinik hipnoterapist ve eğitmen. Burak Bey’den sadece hipnoterapi eğitimi değil aynı zamanda vaka formülasyonu, klinik psikolojinin dinamikleri hakkında da oldukça faydalı bilgiler edindim. Hipnoz eğitimi sadece danışanlarım için değil, benim kişisel gelişimim içinde önümde çığır açan, farkındalığımı büyük ölçüde artıran bir eğitim oldu. Başlı başına bir eğitim konusu olan ‘Otohipnoz’ uygulamalarından daha ilk günden daha zinde ve odaklanmış bir zihne sahip olmaya başladığımı söylemeliyim. Eğitimin en beğendiğim tarafı çok yönlü olması, uygulamalarla ve yazılı/görsel materyallerle desteklenmesi, uygulama konusunda başvuracağımız çok detaylı hazırlanmış bir özgün eğitim kitabı verilmesi, ezberci bir yaklaşımdan uzak durulması ve soruların en ince ayrıntısına kadar cevaplanması. Kendisinin Hipnoz Eğitimine katılanlar için hediye ettiği online “Zihinsel Banka” eğitimine başlamak için de sabırsızlanıyorum.”

Gülden U., Psikolojik Danışman

“Yetkin ve etkin bir hoca tarafından uzun bir konu çok eğlenceli hale geldi. Eğitim kalitesi çok başarılı ve keyifli. Kocaman bir eğitim kitapçığı verilmesini ve bol demonstrasyon olmasını beğendim.”

Ünal B., Profesör Doktor

“Hipnoz alanındaki teknikler ve uygulama konusunda Burak hocamın yetkinliğini ve deneyimini görmekten memnun oldum. Çok kapsamlı ve pratik bilgilerle dolu bir giriş oldu bu alana. Psikiyatrist olduğum için klinik pratikte hipnoz benim için yararlı bir çözüm seçeneği olacak. Eğitim mekanı, koşulları ve imkanları çok keyifliydi, çok memnun kaldım.  Eğitimin en beğendiğim yönü uygulamalı olması ve çok kapsamlı döküman verilmesi.”

Tahsin E., Psikiyatrist Hekim

“Burak hocanın konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi, kullandığı yöntem ve teknikler benim için çok etkileyiciydi. İşlenilen konuların çok detaylı bir şekilde örneklendirilerek kitap haline getirilip bize taktim edilmesi de eğitim sonrası için kalıcı bir kaynak oldu. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim oldu. Hatta eğitimlerinize tekrar gelmek istiyorum. Konuların detaylı ve demo edilerek anlatılmasının öğrenmem yönünde kalıcılık sağlamasında çok faydalı olacağını düşünüyorum.”

Saadet E., Eğitmen, Kariyer Koçu, Psikolojik Danışman

Burak bey gerçekten hipnoz konusunda insanlarda ön yargı oluşturabilecek konular dahil, aklımdaki tüm konulara eğitimde açıklık getirdi. 2 gün uzun saatler olmasına rağmen çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Aile hekimi olarak hastalarımın bazı sorunlarında onlara yardımcı olmak artık benim için daha kolay olacak. Ayrıca kendim ve ailem için de kullanabileceğim bilgi ve beceriler edindim. Eğitimin en beğendiğim yönleri iyi hazırlanmış dökümanları, iyi bir organizasyonla gerçekleşmesi ve tabi ki Burak bey’in eğitim ve deneyimleri 

Zerrin K., Aile Hekimi

“Eğitmen Burak Bey’in bilgi aktarımı ve dili yalın, sade, bir o kadar da etkileyici. Fazlasıyla memnun kaldım. Eğitim çok verimli, nitelikli, kaliteli, bir o kadar da keyifliydi. Dökümanların fazlasıyla bizlerle paylaşılması da ziyadesiyle memnun etti. Hipnoz hep merak ettiğim ve öğrenmek istediğim bir konuydu. İnteraktif olması da güzeldi. Her yönüyle harikaydı.”

Fatoş Y., Psikolog

Eğitimde doyurucu temellerin atıldığını hissediyorsunuz. Olası sorulara yönelik tüm ayrıntılar düşünülmüş. En güzel tarafı eğitmenin eğitimle uyumlu bilgi aktarımı. Bire bir uygulama ve samimi ortamda olması çok güzel. Uygulamalarda eğitimin bir parçası oluyorsunuz. Bu eğitimin hekimlik adına bana katacağı çok şey olacak.

Özgür I., Diş Hekimi

“Eğitim çok güzel ve öğreticiydi. Umduğumdan daha iyi geçti. İki gün sürmesine rağmen tüm gün dikkatimi toplayabildim, hipnoz uygulama konusunda çok şey öğrendim. Önüme yepyeni bir konu açıldı. Aslında hayatımızın çoğunun hipnoz olduğunu keşfettim.”

Selma K., Göz Doktoru

“Eğitim içerik olarak benim için çok tatmin ediciydi. Eğitmen tam bir profesyoneldi. Oldukça güçlü bir iletişimi var. Koçluklarımda derinleşme ve danışanlarımın dönüşüm yolculuklarında kolaylaştırıcı bir etkiye sahip olacağını umuyorum. Uygulamalar çok etkileyiciydi.”

Özlem B., Eğitmen ve Dönüşüm Koçu

“Sayın Burak Hocam, sizden aldığım temel hipnoz eğitimi sonrasında bilinçaltı regresyonlarında karşılaştığım aşırı kontrolcü ve analitik olan danışanlarımda yaşadığım zorlukları çok daha kolay aşıyorum ve verdiğim değişim seminerlerinde sizi kaynak göstererek zihin kuramından bahsediyorum. Eğitim sonrasında bile devam eden sıcak ilginiz ve öğrettikleriniz için teşekkürlerimi kabul edin lütfen.”

Dilek Ç., İletişim Fakültesi Eğitmeni ve Regresyon Terapisti

“Eğitmen çok detaylı, canlandıracak şekilde, etik değerlere de sahip, örneklemelerle eğitimi çok güzel bir şekilde aktardı. Eğitim kişinin gelişim yolculuğuna yeni ufuklar açacak ve eğitim kitapçığının doluluğu ve detaylılığı ile, unutulmayacaktır. Sorunlarla baş etmek için yöntemlerin olduğunu görmek, deneyimlemek güzeldi. Stres, öfke, eğitim ve çocuk gelişiminde kullanacağımı, sevdiklerime de aktaracağımı düşünüyorum.”

Murat Ç.

“Burak Bey anlatımınız örneklendirmeleriniz ve pratikleriniz sayesinde akıcı ve esprili bir dille sıkılmadan geçen iki gün… Kendi hayatımda ve kariyerimde çok  büyük pozitif etkileri olacağı konusunda eminim.”

Ebru Ç., Regresyon Terapisti

“Eğitmen gerçekten Hipnoz alanında çok donanımlı ve bilgili. Hipnozla ilgili etik olarak ne konularda hipnoz yapılması ve yapılmaması gerektiği de dahil olmak üzere çok doyurucu bir eğitimdi. İnteraktif olması beğendiğim yönü.Hayatımı kolaylaştıracağını ve fobilerimde de yardımcı olacağını düşünüyorum. Danışanlarıma da uygulayacağım.”

Ceyda A., Astrolog ve EFT Uzm.

“Eğitmenimiz konuya fazlasıyla hakim, etkin ve yetkin. Konu dışındaki bilgi birikimini paylaşma konusunda da özverili. Eğitim materyalleri en ince ayrıntısına kadar anlayacağımız şekilde düzenlenmişti. Kafamda hiçbir soru işareti kalmadan eğitimi tamamladım. Hoşgörülü tavrınız için teşekkür ederim. Eğitimin her yönü, özellikle uygulamalar çok etkileyiciydi. Beklediğimin de ötesinde, dolu dolu bir eğitimdi. Kendi alanımda uygulayacağım çok etkili bir yöntem olarak hipnoz uygulamaktan keyif alacağım.”

Yağmur T., Rehber Öğretmen

“Eğitim kesinlikle beklentilerimi karşıladı. Burak hocamın eğitmen yönünün çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Katıldığım eğitimlerin en verimlilerinden olduğunu söyleyebilirim. Hem kariyerimde hem de özel hayatımda kesinlikle kullanabileceğim bir yönteme ulaştığımı düşünüyorum.”

H.K., Yaşam Koçu

“Eğitimin çok faydalı olduğunu, gelişime açık uzun süreli olabilecek kadar değerli bilgiler içerdiğini ve devamının olması gerektiğini düşünüyorum. En beğendiğim yünü, eğitimin çok sesli ve diyaloglu oluşu.”

Fatih D., Emniyet Mensubu

“Eğitim ve eğitmenden memnun kaldım, uygulamalarla konunun pekiştirilmesi ve hazırlanan dökümanlar eğitimden maksimum verim almamı sağladı. Her türlü detaya değinildi; hipnozun ne konularda yapılabileceği ve ne konularda yapılmaması gerektiği de anlatıldı. Öğrendiğim otohipnozla hayatımdaki sorunların bazılarını kendim giderebileceğimi düşünüyorum.”

Ali S., Bilgisayar Müh.

Başvuru

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Bu forma e-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız cevabımız size ulaşmaz. Telefonunuzu da belirtmeyi unutmayınız.

Antalya Hipnoz Eğitimi | 27-28 Nisan
ANTALYA | Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.
İSTANBUL Hipnoz Eğitimi | 25-26 Mayıs
İSTANBUL | Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.
ANKARA Hipnoz Eğitimi | 15-16 Haziran
ANKARA | Eğitime Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.
Eğitim Salonumuz
Bu sayfada detaylıca yer verilen sertifikalı hipnoz eğitimi bir “TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİ“dir. Bu eğitim hipnozun en temel ve en popüler uygulama alanlarını kapsasa da daha derin problemlerde ve hipnozun klinik alanlarındaki uygulamalar sadece hekim, psikolog ve psikiyatrist hekimlerin yetki alanındadır. Temel Hipnoz Eğitimi’ne üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş, hipnoz ve kişisel gelişim uygulamalarına ilgi duyan, asgari iletişim becerilerine sahip olan, her meslek grubundaki katılımcılara açıktır. Katılım şartlarını karşılıyorsanız İzmir hipnoz eğitimi veya İstanbul hipnoz eğitimi tam size göre. Kayıt kabul için önce telefon mülakatı yapmaktayız, kayıt için telefon veya e-posta ile irtibata geçebilirsiniz.

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ