Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Bu eğitim online eğitim değildir. Yüz yüze gerçekleşen grup eğitimidir. Çeşitli illerdeki hipnoz eğitimlerimizin tarihleri, içeriği, ücretleri, ve çok detaylı bilgiler bu sayfada mevcuttur. Sayfayı detaylıca inceledikten sonra arzu ederseniz başvuru formunu da doldurabilirsiniz. Sayfayı inceleyerek gerekli bilgileri bu sayfadan aldıktan sonra sayfada cevabını bulamadığınız sorularınız olursa (veya kayıt başvurunuz için) sayfadaki ön başvuru formunu doldurabilir ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. Eğitime katılım şartları, ücretler, ücrete dahil olan bonus eğitimler ve eğitimle ilgili tüm detayları bu sayfada (aşağıda) bulabilirsiniz, okumaya devam ediniz.

Güncel Hipnoz Eğitimi Tarihleri

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

Katılımcılara, Temel Hipnoz Eğitimi "KATILIM SERTİFİKASI" verilir. Ayrıca aşağıdaki bonus öğretiler ve 145 sayfalık özgün eğitim materyali...
Hipnoz Eğitimi Sertifikası

    Sertifika Örneği

Hipnoz Eğitimi | İçerik

Hipnoza yatkınlık derecesi ne olursa olsun herkesi başarılı bir şekilde hipnoza alabilmenizi sağlayacak en temel hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz temel eğitimdir. Eğitimin daha ilk gününden itibaren hipnoz yapmaya başlayabileceksiniz!

Bu eğitim, bireylerde başarılı bir şekilde hipnotik zihin durumu oluşturmayı sağlayan, en etkili hipnoz indüksiyonlarını en iyi şekilde öğreneceğiniz, gösterişten uzak, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimidir. Hipnozun en çok uygulandığı temel konularda (örn; sigara bırakma, kilo kontrolü, fobiler, sınav kaygısı, özgüven vb) hipnoz uygulamayı da öğreneceğiniz bu eğitimde öğreneceğiniz teknikleri kendi uzmanlık alanınızla ilgili konulara nasıl entegre edebileceğinizi de öğreneceksiniz. “Biz Hipnoz eğitimini “ileri eğitim” başlığı altında farklı “modüllere” bölmeden, konsantre bir eğitim süreciyle öğretirken eğitim zamanını en verimli olacak şekilde kurguluyoruz, çünkü biz internetten veya kitaplardan da öğrenebileceğiniz “Hipnozun Tarihçesi” veya kendi uzmanlık eğitiminizi alırken zaten öğrenmiş olduğunuzu varsaydığımız teorik bilgileri tekrar anlatarak vakit harcamıyoruz. (Depresyon nedir, anksiyete bozukluğu nedir, türleri nelerdir, fobi nedir ve bu tür klinik konuların doğasını anlatmakla vakit kaybetmiyoruz). Yine de sizi “uygulama” bilgilerinden mahrum bırakmıyoruz. Hipnoz uygulamaya odaklanıyoruz. Yine de; eğitimden sonra ücretsiz olarak erişiminize açacağımız “online video eğitim sistemimiz” vasıtasıyla isterseniz kendi hızınızda, “full hipnoz seansları içeren en az 15 saatlik” full hipnoz seansı videolarını izleyerek öğrendiklerinizi pekiştirme ve birçok konudaki hipnoterapi yaklaşımlarını gözlemleyerek kendi uygulamalarınıza entegre etmeyi öğrenme imkanı buluyorsunuz. Her ay yeni full uygulama videoları eklenen “online eğitim platformumuza” şifrenizle giriş yaparak, ekstra hiçbir bir ücret ödemeden hipnoz uygulama videolarını defalarca izleyebiliyor olacaksınız. Biz bu canlı yüz yüze eğitimimizde, kendi araştırmalarınızla da öğrenebileceğiniz “kitabi bilgilere” değil, sadece hipnozun günümüz pratiğinde nasıl uygulandığına ve terapötik hipnoz tekniklerine odaklanıyoruz. Nasıl hipnoz yapacağınızı canlı uygulamalar eşliğinde canlı demonstrasyonlarla öğretirken, eğitimden sonra da gelişiminizi online platformumuzda 1 yıl boyunca desteklemeye devam etmeyi amaçlıyoruz. BU EĞİTİM BİR ONLINE EĞİTİM DEĞİLDİR. (Zoom eğitimi değildir), YÜZ YÜZE VERİLEN BİR GRUP EĞİTİMİDİR.

Ücrete dahil olarak verilen 130 sayfalık özgün eğitim kitabınız, eğitimde öğrendiğiniz hiçbir şeyi unutmamanız için size eğitimden sonra da eşsiz bir rehber olmaya devam edecek. Hekim veya psikolog iseniz, bu eğitimde hipnozu kendi alanınızdaki klinik uygulamalarınıza nasıl entegre edeceğinizin inceliklerini de öğreniyor olacaksınız.

hipnoz egitimi

Bu eğitim kişiyi hipnoza alma tekniklerinin yanı sıra hekim ve psikologların hipnozu kendi alanlarındaki uygulamalara nasıl entegre edeceklerini, 4 yıllık üniversite mezunu olmak şartıyla ve ön mülakat yapılması şartıyla yaşam koçu veya diğer danışmanların da klinik alanlara girmeden hipnozu sadece “kişisel gelişim” alanlarındaki çalışmalarına (özgüven yükseltme, sınav kaygısı vb) nasıl entegre edebileceklerini de öğretir. Bu bir kişisel gelişim eğitimi veya hipnoz semineri değildir. Bu eğitimde hipnoz ve bilinçaltı (bilinç dışı) ile ilgili derin bir iç görü kazanırken asıl odak noktamız, kişileri başarılı bir şekilde hipnoza almanızı sağlayacak en etkili hipnoz indüksiyonlarını uygulamayı %100 öğrenmenizdir.

Hipnoz ile yeni tanışacaksanız ve kendi alanınızdaki uygulamalarınızda fark yaratmak istiyorsanız bu eğitim tam size göre. Zira başka hipnoz eğitimlerinde hiç değinilmeyen Kappasinian hipnoz indüksiyonlarının inceliklerini de, Los Angeles’taki dünyaca ünlü Hipnoz Akademisi “HMI College of Hypnotherapy” mezunu uzmandan öğreneceksiniz. Hipnoz etiğini de eğitim kapsamına alarak bilimsel temeller çerçevesinde aktarılan bu eğitim sonunda danışanlarınızda hipnotik zihin durumunu başarılı bir şekilde oluşturma becerilerinin yanı sıra hipnozun temel uygulamalarını başarıyla icra etmeyi öğreneceksiniz. Gösterişten uzak, bilimsel yaklaşımlı ve zengin bir içeriğe sahip olan bu sıra dışı hipnoz eğitimi, hipnoz uygulama becerileri konusunda sizi sürüden ayrı bir yere koyacaktır.

Hipnoz eğitimi İzmir ve Hipnoz eğitimi İstanbul

Bu eğitim sizi hipnoz ve hipnoza alma teknikleri ile ilgili optimum bilgi ve becerilerle donatırken, Türkiye’de sadece Burak Uçkun’un verdiği çok etkili bir bilinçaltı değişim eğitimi olan Zihinsel Banka tekniğini de öğreneceksiniz. Zihinsel Banka Tekniği eğitimini Hipnoz eğitimine ayrılan süreden çalmadan öğretiyoruz. Sitede 450 TL’ye satışta olan “Zihinsel Banka” online eğitimini, katılacağınız canlı ve uygulamalı hipnoz eğitimimizi tamamladıktan sonra, “online uzaktan eğitim” olarak alma imkanına sahip olacaksınız. Tüm katılımcılarımıza bu harika bilinçaltı programlama tekniği eğitimini de ücretsiz olarak “uzaktan eğitim” imkanıyla hediye ediyoruz.

Ayrıca; YÜZ YÜZE CANLI GRUP EĞİTİMİNDEN SONRA; sitemizde sadece katılımcılarımızın erişimi olan video platformundaki canlı “hipnoz demonstrasyon videolarına” da 1 yıllık ücretsiz erişim hakkı veriyoruz. Sürekli yeni demonstrasyon videoları eklenen CANLI HİPNOZ SEANS VİDEOLARI platformumuz sadece kursiyerlerimizin erişimine açık oluyor. Böylece eğitimde öğrendiğiniz teknikleri evinizde de defalarca gözlemleme şansı buluyorsunuz. UNUTMAYINIZ: HİPNOZ EĞİTİMİ BİR “ZOOM” EĞİTİMİ DEĞİLDİR, CANLI YÜZ YÜZE EĞİTİMDİR. Online demonstrasyon videolarına 1 yıllık erişim hakkı veriyor olmamız sadece eğitim sonrası gelişiminizi desteklemeyi amaçlayan bir süpervizyon niteliğindedir.

Bonuslarla ilgili geniş bilgiyi, hipnoz eğitimi ücretini, katılım şartlarını ve ödeme seçenekleriyle ilgili bilgileri aşağıda göreceksiniz, okumaya devam ediniz.

Hipnoz Eğitimlerimize Kimler Katılabilir?

Eğitime katılımcı profiline önem veriyoruz. Başvuru sahibi hekim veya psikolog değilse, 4 yıllık lisans mezunu olması şartıyla eğitime kabulden önce telefon mülakatı yapılarak kişinin yetkinlikleri değerlendiriliyor, uygun bulunduğu takdirde eğitime kabul ediliyor. Yapılan telefon mülakatı, kişinin hipnoz eğitimi almaya uygunluğu, sınıf profiline uyumu ve eğitimden sağlayacağı faydaya odaklanır. Hekim ve psikologlar mülakata gerek duyulmaksızın eğitime katılabilirler.

Sertifikalı Hipnoz Eğitimlerimize Kimler Katılabilir?

 • Psikologlar, hekimler, psikoloji son sınıf öğrencileri, psikiyatristler, psikolojik danışmanlar, lisans mezunu hemşireler vb, telefon mülakatına gerek olmaksızın eğitime katılabilirler;
 • Hekim ve psikologların dışında; 4 yıllık “lisans” mezunu ve 24 yaş üstü olmak şartıyla “yaşam koçları”, “mesleki ve kişisel gelişim alanlarında hizmet veren danışmanlar”, kayıt öncesi telefon mülakatı yapılması şartıyla;
 • …ve kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyan ve iletişim becerileri yüksek olan ve 4 yıllık üniversite (lisans) mezunu olan yetişkinler, telefon mülakatı yapılması şartıyla eğitime katılabilirler…

Sertifikalı Hipnoz Eğitimlerimizin Süresi 2 Tam Gündür.

 • Hypnotistanbul, herhangi bir ön başvuruyu onaylamadan önce -gerek görürse- adayla telefonla bir ön mülakat yapmak suretiyle başvuru sahibini eğitime kabul etmeme hakkını saklı tutar.      

EĞİTİM ÜCRETLERİNİ AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ.

Ücretsiz Bonus

zihinsel bankaHipnoz Eğitimi’ne katılanlar, sitemizde “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimine de ücretsiz olarak sahip olacaklardır. (Zihinsel Banka Eğitimi’nin online uzaktan eğitim versiyonu sitemizde şu an 450 TL’ye satıştadır. Zihinsel Banka Eğitiminin “Canlı Özel Ders” ücreti 1000 TL, grup eğitimi ücreti ise 800 TL’dir). Temel Hipnoz Eğitimi’ne katılanlar bu eğitimin online versiyonuna ücretsiz sahip olacaklardır.

Zihinsel Banka tekniği, bilinçaltını başarı ve bolluğa programlama tekniğidir. Bu online video eğitim hakkında geniş bilgiye, fragmanlarına, ana menüdeki “Eğitimler” başlığından ulaşabilirsiniz. Los Angeles’ta bulunan 50 yıllık ünlü hipnoz akademisi HMI’nın kurucusu Dr. John Kappas’ın öğretisi olan bu olağanüstü etkili teknik, Türkiye’de sadece bu ünlü akademinin mezunu Burak Uçkun tarafından verilmektedir. “Zihinsel Banka Eğitimi” ile ilgili geniş bilgi için BURAYA TIKLA

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Burak Uçkun, Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 1971 doğumlu olan Burak Uçkun, “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli)” eğitimini İstanbul Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Stajını Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan “Özel Fransız LAPE Hastanesi”nde tamamlamıştır. Hypnotistanbul Bilinçaltı Değişim ve Hipnoz Merkezinin kurucusu eğitmen Burak Uçkun hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki Hakkımızda bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Hipnoz Eğitimi | ÜCRETLER

(Kredi Kartına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıyla)

İSTANBUL, İZMİR, ANKARA
Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

2000 TL+ %8 KDV
 • 2 Tam Gün Eğitim (10:00-18:30) +BONUSLAR
 • Kredi kartına 12 aya kadar TAKSİT
 • Eğitimden en az 30 gün öncesine kadar kayıt olanlara indirimli ücret:1800 TL + %8 Kdv (Erken Kayıt İndirimi)

Erken Kayıt İndirimli Ücreti*    :   1800TL+%8Kdv

(*Erken kayıt indirimi, eğitime 30 gün öncesinden kayıt olanlar için geçerlidir)

2000TL + %8 Kdv için örnek TAKSİT SEÇENEKLERİ

hipnoz eğitimi
Yasal Uyarı: Bu sayfada detaylıca yer verilen sertifikalı hipnoz eğitimi üniversite mezunu olan herkesin katılımına açık olsa da hekim veya psikolog olmayan kişilere klinik konularda tedavi yetkisi vermez. Bu eğitim hipnoza alma tekniklerini öğretmenin yanı sıra hipnozun en temel ve en popüler uygulama alanlarını da kapsar. Psikolog veya hekim iseniz, eğitimde öğrendiklerinizi kendi klinik uygulamalarınıza entegre edebilecek bilgi ve beceriyi edinmiş olursunuz. Psikolog veya hekim değilseniz, hipnozun klinik olmayan uygulamalarını icra edebilecek bilgi ve beceriyi edinmiş olursunuz. Hekim de olsanız, amatör de olsanız, hipnoza alma teknikleri herkes için aynıdır. Hipnozun klinik alanlarındaki uygulamaları sadece hekim, psikolog ve psikiyatrist hekimlerin yetki alanındadır. Bu eğitim, üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmuş, hipnoz ve kişisel gelişim uygulamalarına ilgi duyan ve asgari iletişim becerilerine sahip olan her meslek grubundaki katılımcılara açıktır. Katılım şartlarını karşılıyorsanız belirtilen illerdeki hipnoz eğitimlerimize katılabilirsiniz.
2 Günde Hipnoz Öğrenilir mi?.. Evet, 2 günde hipnoz öğrenilir. Hipnoz indüksiyonlarını uygulamayı öğrenmek zor değildir. Ancak kişileri hipnoza almayı öğrenmek sizi klinik konular dahil her konuda hipnoterapi uygulayabilecek bir uzman haline getirmez. Bir klinik psikolog, hekim ya da psikiyatrist değilseniz, 2 günlük hipnoz eğitimi almanız sizi örneğin hipnozla “panik bozukluk” tedavisi yapabilecek bir yeterliliğe getirmediği gibi böyle bir yetki de vermez. Hatta “tedavi” kapsamına giren hiçbir uygulamada sizi yetkin bir seviyeye getirmez. Zira klinik problemlerin doğasıyla ilgili alt yapıyı hipnoz eğitiminde değil, üniversitenin ilgili bölümlerinde aldığınız eğitim sayesinde öğrenirsiniz. Unutmayınız ki hekim veya psikolog değilseniz tanı koyma yetkiniz olmadığı gibi 2 günlük hipnoz eğitimi almanız sizi ruh sağlığı ile ilgili uygulamalar yapacak donanım ve yetkiyi kazandırmaz. Ancak hipnozun tek kullanım alanı klinik uygulamalar değildir. Bu nedenle hipnoz eğitimi aldığınızda hipnozu klinik olmayan birçok temel konuda kullanmayı öğreneceksiniz. (Örn. sigara bırakma, motivasyon, sınav heyecanı giderme, hedeflere ulaşma, vb). Eğer bir hekim veya psikolog iseniz, kendi alanınızdaki klinik donanıma zaten sahip olduğunuz için, bu eğitimi aldığınızda hipnozu kendi uzmanlık alanınızdaki uygulamalarınıza destek olan bir tamamlayıcı unsur olarak kullanabilecek ve birçok konudaki klinik uygulamalarınıza entegre edebilir hale gelirsiniz. Daha anlaşılır şekilde örneklendirmek gerekirse; bir “kalem” şiir yazmak için de kullanılabilirken, birinin gözüne batırırsanız kişiye zarar vermeniz de mümkündür. Yani kalem tehlikeli değildir ve kimsenin kullanımına yasaklanmamıştır. Herkes kalem kullanabilir ancak onu ne amaçla ve ne şekilde kullandığınız elbette önemlidir. Hipnoz da böyledir. Kişisel gelişimciler bu öğretileri kendi alanlarında kullanabilirken hekim ve psikologlar kendi alanlarına paralel olarak daha geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Bu eğitimde hipnozu kendi uzmanlık alanınıza entegre edebileceğiniz şekilde öğreniyorsunuz. Bu nedenle bu eğitim her meslek grubundan geniş bir katılımcı kitlesi için uygundur. Özet olarak; hipnozu öğrenmek -eğer klinik alt yapınız yok ise- size hipnozla tedavi yapma yetkisi vermediği gibi böyle bir yeterlilik de kazandırmaz ancak klinik olmayan temel motivasyon ve kişisel gelişim kapsamındaki konularda uygulama yapabilir hale gelirsiniz. Eğer hekim veya psikolog iseniz bu eğitim sizi kendi alanınızdaki uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz hipnoza alma bilgi ve becerileriyle donatacaktır. Bu konuda daha geniş bilgiyi “Sıkça Sorulan Sorular” sayfamızda ve bu sayfadaki “Eğitimle ilgili Sıkça Sorulan Sorular” bölümündeki başlıklarda bulabilirsiniz.
Hipnoz Eğitimi Sertifikası

Hipnoz Eğitimi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Eğitime sadece mülakatla katılımcı kabul ediyoruz. (Hekim veya psikolog iseniz mülakata gerek yoktur). Hekim veya psikolog değilseniz, eğitime uygunluğunuzu teyit etmek üzere telefonla ön mülakat yapılması gerekmektedir.
 • Başvuru için e-posta veya telefon yoluyla irtibata geçebilirsiniz. Ya da buraya tıklayarak ön başvuru formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.
 • Başvurunuzu takiben, telefon görüşmemizde eğitime katılmaya uygunluğunuzu teyit ettikten sonra -ve varsa siz de sorularınızı sorduktan sonra- eğitime kesin kaydınızı yaptırmak isterseniz ödeme seçeneğinizi soracağız. (“online taksitli ödeme” veya “banka havalesi”).
 • Toplam ücret, tek seferde ödenir ancak online ödeme yapmak isterseniz 12 aya kadar taksit seçenekleri ile istediğiniz taksit sayısında taksitlendirme imkanınız vardır. (Taksitli ödemelerde taksit sayısı seçeneğinize göre bankanız vade farkı da ekler)
 • Başvurunuzu ve telefon görüşmemizi takiben ödemenizi “online taksitli ödeme” olarak yapmak isterseniz size özel e-posta adresinize ileteceğimiz isminize özel düzenlenecek olan online ödeme linkiniz üzerinden kredi kartınızla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Online ödemeleriniz PAY-TR güvencesindedir. Ödemenizi isterseniz size ileteceğimiz banka hesap numaramıza da transfer edebilirsiniz. Online taksitli ödeme sistemiyle ödemeyi tercih edenler 12 aya kadar taksit imkanına sahiptirler.
 • Hekim veya psikolog olmayan müracaat sahiplerinin mülakat yapılmadan ödeme yapmasını istemediğimiz için, online ödeme linki veya hesap numarası, kişiye özel olarak sadece mülakatı tamamlanmış ve eğitime kesin kaydını yaptırmak istediğini belirterek kaydını kesinleştirmeye hazır olduğunu beyan eden katılımcılara, e-posta yoluyla gönderilir.
 • Ödemenizi online ödeme sistemimiz üzerinden TAKSİTLE veya PEŞİN seçenekleriyle size gönderilecek ödeme linki üzerinden veya banka havalesi (eft) ile yapabilirsiniz. (Banka havalesi ile yapmak isterseniz taksit seçeneğimiz yoktur).

Kayıt İptal Şartları

 • Eğitim başlangıç tarihine son 15 gün kalana kadar mücbir sebeplerle eğitimden vazgeçmeniz halinde; 2 iş günü içinde ödemenizin tamamı kesintisiz olarak iade edilir ya da arzu ederseniz kaydınız bir sonraki eğitim tarihine de aktarılabilir.
 • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlı olduğundan, eğitim tarihine 15 günden az zaman kalmışsa; “kayıt iptali” talepleri her ne sebeple olursa olsun kabul edilmez, ücret iadesi yapılmaz. Kontenjan sınırlı olduğu için bu tür son anda yapılan iptallere sıcak bakılmıyor. Ancak bu tür durumlarda, yerinizi bir sonraki eğitime kaydırmak için 500 TL ek ödeme yaparak kaydınızı bir sonraki eğitim tarihine aktarabilirsiniz. (Katılamayacağınızı eğitime 15 günden fazla zaman kala bildirirseniz, ek ödeme yapmaksızın kaydınızı bir sonraki eğitim tarihine aktarabilir ya da tam ücret iadesi alabilirsiniz).
 • Kontenjanımız genellikle günler öncesinden dolar. Herhangi bir eğitim tarihinin ertelenme ihtimali çok düşük olsa da Hypnotistanbul eğitimi herhangi bir sebeple ertelerse; size ayrılan yer (yeni tarih sizin için de uygunsa), ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilebilir. YA DA; erteleme duyurusunu takip eden iki gün içinde eğer ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığı gerekçesiyle eğitime katılamayacağını belirtirse; ödemiş olduğu ücretin tamamı, 2 iş günü içinde katılımcıya kesintisiz olarak iade edilir.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar.
 • Ödemesini yaparak kaydını kesinleştirmiş olanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.

KESİN KAYIT ve/veya MÜLAKAT için TELEFON ve/veya BAŞVURU FORMU YOLUYLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

İstanbul eğitimlerimiz Caddebostan, Bağdat caddesindeki kendi eğitim salonumuzda gerçekleştirilmektedir. İzmir eğitimlerimiz Alsancak Hilton Otel’de, diğer şehirlerdeki eğitimlerimiz anlaşmalı otelimizin toplantı salonunda gerçekleşmektedir.

Adresimiz: Bağdat Cd. No:304 Şan Apt. Daire 20
Caddebostan/Kadıköy, İstanbul (Cadde üstünde, Unpak’ın üstü)

Tel: 0539-914 2310

Hipnoz Eğitimi Kursiyer Yorumları

“Yetkin ve etkin bir hoca tarafından uzun bir konu çok eğlenceli hale geldi. Eğitim kalitesi çok başarılı ve keyifli. Kocaman bir eğitim kitapçığı verilmesini ve bol demonstrasyon olmasını beğendim.”

Prof. Dr. Ünal B., Profesör Doktor

“Hipnoz alanındaki teknikler ve uygulama konusunda Burak hocamın yetkinliğini ve deneyimini görmekten memnun oldum. Çok kapsamlı ve pratik bilgilerle dolu bir giriş oldu bu alana. Psikiyatrist olduğum için klinik pratikte hipnoz benim için yararlı bir çözüm seçeneği olacak. Eğitim mekanı, koşulları ve imkanları çok keyifliydi, çok memnun kaldım.  Eğitimin en beğendiğim yönü uygulamalı olması ve çok kapsamlı döküman verilmesi.”

Dr. Tahsin E., Psikiyatrist Hekim

“Eğitim içerik olarak benim için çok tatmin ediciydi. Eğitmen tam bir profesyoneldi. Oldukça güçlü bir iletişimi var. Koçluklarımda derinleşme ve danışanlarımın dönüşüm yolculuklarında kolaylaştırıcı bir etkiye sahip olacağını umuyorum. Uygulamalar çok etkileyiciydi.”

Özlem B., Eğitmen ve Dönüşüm Koçu

“Burak Bey, bilinçaltı, hipnoterapi, psikodinamik terapi kuramlarındaki oldukça karmaşık olguları sade ve esprili bir dille engin bilgisine dayanarak, etik kuralları da vurgulayarak, anlatma konusunda çok usta bir klinik hipnoterapist ve eğitmen. Burak Bey’den sadece hipnoterapi eğitimi değil aynı zamanda vaka formülasyonu, klinik psikolojinin dinamikleri hakkında da oldukça faydalı bilgiler edindim. Hipnoz eğitimi sadece danışanlarım için değil, benim kişisel gelişimim içinde önümde çığır açan, farkındalığımı büyük ölçüde artıran bir eğitim oldu. Başlı başına bir eğitim konusu olan ‘Otohipnoz’ uygulamalarından daha ilk günden daha zinde ve odaklanmış bir zihne sahip olmaya başladığımı söylemeliyim. Eğitimin en beğendiğim tarafı çok yönlü olması, uygulamalarla ve yazılı/görsel materyallerle desteklenmesi, uygulama konusunda başvuracağımız çok detaylı hazırlanmış bir özgün eğitim kitabı verilmesi, ezberci bir yaklaşımdan uzak durulması ve soruların en ince ayrıntısına kadar cevaplanması. Kendisinin Hipnoz Eğitimine katılanlar için hediye ettiği online “Zihinsel Banka” eğitimine başlamak için de sabırsızlanıyorum.”

Psk. Gülden U., Psikolojik Danışman

“Her şey ve hocam siz harikaydınız! İyi ki, iyi ki buradayım. Ne çok katkınız oldu. Özenli ve detaycı oluşunuz… Bu eğitimin hayatımın her alanında fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu tarz eğitimleri çeşitlendirmenizi istiyorum.”

Gülsüm T., Yaşam Koçu

“Burak hocanın konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi, kullandığı yöntem ve teknikler benim için çok etkileyiciydi. İşlenilen konuların çok detaylı bir şekilde örneklendirilerek kitap haline getirilip bize taktim edilmesi de hipnoz eğitimi sonrası için kalıcı bir kaynak oldu. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim oldu. Hatta eğitimlerinize tekrar gelmek istiyorum. Konuların detaylı ve demo edilerek anlatılmasının öğrenmem yönünde kalıcılık sağlamasında çok faydalı olacağını düşünüyorum.”

Saadet E., Eğitmen, Kariyer Koçu, Psikolojik Danışman

Burak bey gerçekten hipnoz konusunda insanlarda ön yargı oluşturabilecek konular dahil, aklımdaki tüm konulara eğitimde açıklık getirdi. 2 gün uzun saatler olmasına rağmen çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Aile hekimi olarak hastalarımın bazı sorunlarında onlara yardımcı olmak artık benim için daha kolay olacak. Ayrıca kendim ve ailem için de kullanabileceğim bilgi ve beceriler edindim. Eğitimin en beğendiğim yönleri iyi hazırlanmış dökümanları, iyi bir organizasyonla gerçekleşmesi ve tabi ki Burak bey’in eğitim ve deneyimleri 

Dr. Zerrin K., Aile Hekimi

“Eğitmen Burak Bey’in bilgi aktarımı ve dili yalın, sade, bir o kadar da etkileyici. Fazlasıyla memnun kaldım. Katıldığım bu hipnoz eğitimi çok verimli, nitelikli, kaliteli, bir o kadar da keyifliydi. Dökümanların fazlasıyla bizlerle paylaşılması da ziyadesiyle memnun etti. Hipnoz hep merak ettiğim ve öğrenmek istediğim bir konuydu. İnteraktif olması da güzeldi. Her yönüyle harikaydı.”

Psk. Fatoş Y., Psikolog

Eğitimde doyurucu temellerin atıldığını hissediyorsunuz. Olası sorulara yönelik tüm ayrıntılar düşünülmüş. En güzel tarafı eğitmenin eğitimle uyumlu bilgi aktarımı. Bire bir uygulama ve samimi ortamda olması çok güzel. Uygulamalarda eğitimin bir parçası oluyorsunuz. Bu eğitimin hekimlik adına bana katacağı çok şey olacak.

Dr. Özgür I., Diş Hekimi

“Hipnoz eğitimi çok güzel ve öğreticiydi. Umduğumdan daha iyi geçti. İki gün sürmesine rağmen tüm gün dikkatimi toplayabildim, hipnoz uygulama konusunda çok şey öğrendim. Önüme yepyeni bir konu açıldı. Aslında hayatımızın çoğunun hipnoz olduğunu keşfettim.”

Dr. Selma K., Göz Doktoru

“Teknik ve pratiğin en işlevsel şekilde birleştirilerek, normal bir öğrenim sürecinden daha kalıcı halde bilgilerin zihnimize işlendiği, keyifli ve uzmanlar adına da mesleki ve psikolojik bağlamda kendi kendimize yetebilme becerileri elde ettiğimiz bir eğitim süreciydi. Herşey için çok teşekkür ederim “

Psk. Gülsün B., Psikolog

Eğitim çok verimli oldu, keyif aldım. Zihnimdeki hipnoz hakkındaki bazı boşlukların dolmasını sağlayan bir eğitimdi.Konunuza hakimiyetiniz ve aktarma beceriniz için sizi kutlarım. Kursiyer seçiminizi de çok başarılı buldum.

Dr. Halil İ. D., Hekim

“Burak Bey konusunda çok ehil, profesyonel bir eğitimi bizimle paylaştı. Bir hekim olarak kendi adıma çok şey öğrendim. Bu teknikleri günlük hayatımda ve bana danışan kişilerde faydalı bir biçimde kullanabileceğimi düşünüyorum. İki gün çok keyifli ve gerçekten bilimsel bir eğitim aldığımı düşünüyorum.”

Dr. Hülya A., Aile Hekimi

“Eğitime katılmadan önce araştırmam sırasında internet sitesinin çok net, anlaşılır dilde ve ayrıntılı olmasının yanı sıra çok emek ve bilgi birikimi içermesi ilgimi çekmişti. Eğitime katıldığımda ise Burak Bey’in engin bilgisi ve en önemlisi bize bunu aktarım şekli inanılmaz güzel ve etkileyiciydi. Eğitimi karmaşık hale getirip ulaşılmaz gibi göstermelerden uzak, çok yalın ve akıcı bir dille anlatması takdire şayan. Efendi kişiliği mütevazılığı, yaklaşımı ve tavrı kendine ayran bıraktırdı.”

Canan G. , Uzman Hemşire

“Eğitmenimiz konuya fazlasıyla hakim, etkin ve yetkin. Konu dışındaki bilgi birikimini paylaşma konusunda da özverili. Eğitim materyalleri en ince ayrıntısına kadar anlayacağımız şekilde düzenlenmişti. Kafamda hiçbir soru işareti kalmadan eğitimi tamamladım. Hoşgörülü tavrınız için teşekkür ederim. Eğitimin her yönü, özellikle uygulamalar çok etkileyiciydi. Beklediğimin de ötesinde, dolu dolu bir eğitimdi. Kendi alanımda uygulayacağım çok etkili bir yöntem olarak hipnoz uygulamaktan keyif alacağım.”

Yağmur T., Öğretmen

Burak Bey eğitimi çok anlaşılır ve profesyonel bir dil ile anlattı. Katılımcılara en büyük katkısı ise başarılı bir uygulayıcı olma konusunda verdiği güven duygusu. Doğru hipnoterapi ve hipnoz uygulama konusunda güven verirken sınırları da çok net öğretti. Eğitimin somut bilimsel temellere dayanması, eğitimin benim için çok verimli ve keyifli olmasını sağladı.

Psk. Sema D., Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı

“Eğitimin çok faydalı olduğunu, gelişime açık uzun süreli olabilecek kadar değerli bilgiler içerdiğini ve devamının olması gerektiğini düşünüyorum. En beğendiğim yünü, eğitimin çok sesli ve diyaloglu oluşu.”

Fatih D., Emniyet Mensubu

Eğitim sırasında dikkatimizi konuya odaklama konusundaki sabırlı ve usta tavrınız eğitimci farkınızı ortaya koyuyor. Daha az tıbbi, yüzeysel ve daha az bilimsel bir eğitimle karşılaşacağımı düşünüyordum, itiraf ediyorum, feci şekilde yanılmışım. Harika bir eğitimdi!

Uzm. Hemşire Meltem B., Nöroloji Hemşiresi

Hipnoz Eğitimi Ön Başvuru ve Bilgi Formu

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN FORMU DOLDURUNUZ

  Lütfen e-posta adresinizi ve irtibat numaranızı doğru yazdığınıza emin olunuz. E-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız mesajımız size ulaşamaz.

  Eğitim Durumunuz (İşaretleyiniz)*

  Yaşınız *

  Eğitimlerimizden nasıl haberdar oldunuz? (İşaretleyiniz)*

  Başvurunuza istinaden sizinle telefon veya e-posta yoluyla irtibata geçeceğiz.

  Bu arada Hipnozla ilgili makalelerimize göz atmak ister misiniz? Buraya Tıklayın!

  İSTANBUL Hipnoz Eğitimi | 3-4 Mart 2021
  İSTANBUL | Eğitime Kalan Süre
  0
  0
  0
  0
  Gün
  0
  0
  Saat
  0
  0
  Dk
  0
  0
  Sn
  İSTANBUL Hipnoz Eğitimi | 25-26 Mart 2021
  İSTANBUL | Eğitime Kalan Süre
  0
  0
  0
  0
  Gün
  0
  0
  Saat
  0
  0
  Dk
  0
  0
  Sn

  GÜNCEL ONLINE EĞİTİMLERİMİZ

  Aşağıdaki eğitimler herkesin katılımına açık, sertifikalı online eğitimlerdir.

  Bilinçaltını Hedeflere Programlama Tekniği Eğitimidir. (Başarı, mutluluk, maddi hedefler gibi, terapi gerektirmeyen tüm hedefler için)
  El Yazısından Kişinin Bilinç Dışı Motivasyonlarını ve Kişiliğini Analiz Etmeyi Öğrenin
  EFT (Emotional Freedom Technique) “Duygusal Özgürleşme Tekniği” Eğitimi
  İki Eğitim Bir Arada, Avantajlı Paket