fbpx

Hipnoz Eğitimi | İZMİR

İzmir’de Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

İzmir’de Hipnoz Eğitimi | Hypnotistanbul Farkıyla!

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi

HİPNOZ EĞİTİMİ
İzmir 

Hipnoz eğitimlerimiz İstanbul ve İzmir‘de gerçekleşmektedir. İstanbul‘daki eğitimlerimiz kendi eğitim salonumuzda gerçekleşirken İzmir‘deki eğitimimiz ise Alsancak’ta Hilton Oteli‘nin toplantı salonunda gerçekleşmektedir. Bu sayfada güncel eğitim tarihlerimizi, ücretleri ve temel hipnoz eğitimimizle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Sayfayı inceledikten sonra sorularınız veya eğitim başvurusu için e-posta veya telefonla irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Sertifikalı Eğitim

Katılımcılara, Temel Hipnoz Eğitimi "KATILIM SERTİFİKASI" Verilir.
Ayrıca aşağıdaki bonus öğretiler ve 145 sayfalık eğitim materyali!

    Sertifika Örneği

Güncel Eğitim Tarihleri

KATILIM ÜCRETİ (Kredi Kartına Taksit İmkanı)

İZMİR'de TEMEL HİPNOZ EĞİTİMİSertifikalı Eğitim

1600TL+KDV
 • 2 Tam Gün Eğitim + BONUSLAR
 • KREDİ KARTINA 12 AYA KADAR TAKSİT İMKANI!

* Kontenjan sınırlıdır, erken kayıt halinde eğitim ücreti 1600 TL+Kdv yerine 1440 TL+Kdv‘dir. (%10 indirim). Erken kayıt indiriminden yararlanmak için kesin kaydınızı eğitim tarihinden en az 30 gün önce yaptırmanız gerekmektedir.

Eğitmen

Burak-214x321px-HMI-frame

Burak Uçkun, C.Ht.

Aslen İzmir’li olan Burak Uçkun, Hypnotistanbul’un kurucusu ve İstanbul Etiler’de bulunan “Psikovital Psikolojik Danışmanlık Merkezi”nin de kurucu ortağıdır. Klinik Hipnoterapi eğitimini dünyada ulusal akreditasyona sahip ilk Hipnoz Akademisi olan, Los Angeles’ta bulunan Hypnosis Motivation Institute (HMI – College of Hypnotherapy)‘de aldı. Dünyada türünün en geniş kapsamlı akredite programına sahip olan bu köklü hipnoz akademisi, ABD’de 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın en önemli hipnoz akademileri arasında ilk sırada gösterilmekle beraber, diploması American Hypnosis Association onaylıdır. Burak Uçkun, American Hypnosis Association’un akredite hipnoterapistler listesinde yer almakla beraber ABD’de 1972 yılında kurulmuş olan “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472” lisansına da sahiptir. 47 yaşında olan Burak Uçkun, profesyonel çalışma hayatına eş zamanlı olarak İstanbul’da “Klinik Psikoloji Yüksek Lisans” eğitimine Beykent Üniversitesi’nde (tez aşamasında) devam etmektedir. Eğitmen hakkında daha geniş bilgi için ana menüdeki “Hakkımızda” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Sertifikalı Temel Hipnoz Eğitimi | İzmir

Hipnoza yatkınlık derecesi ne olursa olsun herkesi başarılı bir şekilde hipnoza alabilmenizi sağlayacak en temel hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz temel eğitimdir. Eğitimin daha ilk gününden itibaren hipnoz uygulamaya başlayabileceksiniz! 

İzmir’de gerçekleştireceğimiz bu eğitim sizi temel hipnoz ve hipnoza alma teknikleri ile ilgili bilgi ve becerilerle donatırken, eğitimde aynı zamanda kendi kişisel değişim hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi on adım ileriye taşıyacak olan Oto Hipnoz (Kendi Kendine Hipnoz) uygulamayı da öğreniyor olacaksınız. İzmir Temel Hipnoz Eğitimi, kişisel gelişim konularına ilgi duyan ya da bu konuda hizmet veren danışmanları, kişisel gelişimcileri, yaşam koçları, çeşitli alanlardaki eğitimcileri ve hipnoza ilgi duyan herkesi optimum hipnoz bilgi ve becerileriyle donatır.

İzmir’de Temel Hipnoz Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Temel Hipnoz Eğitimimizin katılımcı profili geniş bir yelpaze için uygundur; üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmak ve 23 yaş üstü olmak şartıyla;

 • Hipnoza ilgi duyan ve temel hipnoz tekniklerini öğrenmek isteyenler;
 • Psikologlar, hekimler, psikoloji son sınıf öğrencileri, psikiyatristler, psikolojik danışmanlar;
 • Yaşam koçları,”mesleki ve kişisel gelişim” alanında hizmet veren danışmanlar;
 • Hipnozu daha önceden bilen ama kendini uygulama konusunda yetersiz hisseden hipnotistler;
 • …ve kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyan “üniversite mezunu” herkes katılabilir…

Toplam Eğitim Süresi 2 Tam Gündür.

 • Hypnotistanbul, herhangi bir ön başvuruyu onaylamadan önce -gerek görürse- adayla telefonla bir ön mülakat yapmak suretiyle başvuru sahibini eğitime kabul etmeme hakkını saklı tutar.
İzmir Eğitimine Başvuru

+BONUSLAR

Bonus 1

zihinsel bankaİzmir Temel Hipnoz Eğitimine katılanlar, sitemizde “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimine de ücretsiz olarak sahip olacaklardır. (Zihinsel Banka’nın online eğitimi sitemizde şu an 300 TL’ye satıştadır. Zihinsel Banka Eğitiminin “Canlı Özel Ders” ücreti 700 TL, grup eğitimi ücreti ise 500 TL’dir). Temel Hipnoz Eğitimine katılanlar bu eğitimin online versiyonuna ücretsiz sahip olacaklardır.

Zihinsel Banka tekniği, bilinçaltını başarı ve bolluğa programlama tekniğidir. Bu online video eğitim hakkında geniş bilgiye, ana menüdeki “Eğitimler” başlığından ulaşabilirsiniz. Los Angeles’ta bulunan 50 yıllık ünlü hipnoz akademisi HMI’nın kurucusu Dr. John Kappas’ın öğretisi olan bu olağanüstü etkili teknik, Türkiye’de sadece bu ünlü akademinin mezunu Burak Uçkun tarafından verilmektedir. “Zihinsel Banka Eğitimi” ile ilgili geniş bilgi için BURAYA TIKLA

Bonus 2

EFT Duygusal Özgürleşme Eğitimiİzmir’de gerçekleştireceğimiz Temel Hipnoz Eğitimimizde ayrıca hem kendinizde köklü değişimler yaratmanızı sağlayacak bilgilerle donatılacak hem de özellikle fobik veya kilo kontrolü konusunda desteğe ihtiyacı olan danışanlarınıza ve yakınlarınıza öğretebileceğiniz bir “duygusal özgürleşme tekniği” olan EFT  (Emotional Freedom Technique)yi, EFT’nin ileri tekniklerini de kapsayacak şekilde öğreniyor olacaksınız.

Temel Hipnoz Eğitimi | 8-9 Aralık
İzmir Eğitimine Kalan Süre
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk.
0
0
Sn.

Eğitim Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

 • Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kesin kayıtlar “ödeme ve başvuru sırasına göre” yapılmaktadır.
 • Eğitime uygunluğunuzu teyit etmek üzere telefonla ön mülakat yapılması gerekmektedir. Eğitime sadece mülakatla katılımcı kabul ediyoruz. Ön başvuru için e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçiniz.
 • Eğitime katılmaya uygunluğunuzu mülakatla teyit ettikten sonra -ve varsa siz de sorularınızı sorduktan sonra- eğitime kesin kaydınızı yaptırmak isterseniz 500 TL peşinat (depozito) ödemesi yapmanızı rica edeceğiz. (Toplam ücreti tek seferde ödemeyi de seçebilirsiniz.)
 • Ödemenizi yapmaya karar verirseniz 3 seçeneğiniz bulunmaktadır;
  1. Mülakattan sonra e-mail adresinize size özel olarak ileteceğimiz online ödeme sayfamız üzerinden kredi kartınızla taksit veya peşin seçeneğiyle yapabilirsiniz.
  2. Ödemenizi size ileteceğimiz banka hesap numaramıza da transfer edebilirsiniz.
  3. Ya da ödemenizi İzmir/Alsancak’ta bulunan UÇKUN TIP LABORATUVARI”na uğrayarak nakit olarak elden de yapabilirsiniz. (Talatpaşa Bulvarı’nda bulunan Uçkun Tıp Laboratuvarı’nın sahibi Doç. Dr. Turan Uçkun, eğitmen Burak Uçkun’un babasıdır.)
 • Online ödeme sistemiyle ödemek isteyenler, depozito dahil tüm ödemelerinde 12 aya kadar taksit imkanına sahiptirler(Ödeme sırasında seçeceğiniz taksit sayısına göre bankanız küçük bir vade farkı ekleyebilir. Bankanızın ekleyeceği vade farkının miktarını ödemenizi onaylamadan önce görebilmektesiniz).
 • Mülakat yapılmadan ödeme yapılmasını istemediğimiz için, online ödeme sayfasının linki sadece mülakatı tamamlanmış ve eğitime kesin kaydını yaptırmak istediğini beyan eden katılımcılara kişiye özel e-posta yoluyla gönderilir.
 • Eğitimin tamamı yerine önce depozito ödemesi yapmayı tercih edenler kalan bakiye ödemelerini eğitim başlangıç tarihinden en az 15 gün önce yine online ödeme panelimiz üzerinden TAKSİTLE veya PEŞİN seçenekleriyle yapabilirler. Arzu ederseniz ödeme bakiyenizi eğitimden en az 15 gün önce İzmir’de “Uçkun Tıp Laboratuvarı”na uğrayarak nakit olarak da ödeyebilirsiniz.
 • Eğitimlerimizde kontenjan sınırlı olduğundan, eğitim başlangıç tarihinin öncesindeki son 20 gün içinde eğitimden vazgeçilmesi halinde depozito iadesi yapılmamaktadır.
 • Hypnotistanbul, herhangi bir sebeple gerek duyarsa eğitim tarihini ileri bir tarihe erteleme hakkını saklı tutar ancak eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda katılımcıya ayrılan yer, ilan edilen bir sonraki eğitim tarihi için rezerve edilir. Katılımcı ilan edilen yeni tarihin kendisi için uygun olmadığını belirtip eğitime katılmaktan vazgeçerse ödemiş olduğu ücretin tamamı, 2 iş günü içinde katılımcıya tamamen iade edilir.

KESİN KAYIT ve/veya MÜLAKAT için TELEFON ve/veya E-POSTA YOLUYLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

İstanbul Adresimiz: Nispetiye Mah. Zeytinoğlu Cd. Arzu1 Apt. No:2 Daire 22
Etiler – İstanbul (Akmerkez Etiler Kapısı Karşısı)

Tel: 0539-914 2310 – 0212 352 1055

İLETİŞİME GEÇ

Kursiyer Yorumları

“Her şey ve hocam siz harikaydınız! İyi ki, iyi ki buradayım. Ne çok katkınız oldu. Özenli ve detaycı oluşunuz… Bu eğitimin hayatımın her alanında fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu tarz eğitimleri çeşitlendirmenizi istiyorum.”

Gülsüm T., Yaşam Koçu

“Yetkin ve etkin bir hoca tarafından uzun bir konu çok eğlenceli hale geldi. Eğitim kalitesi çok başarılı ve keyifli. Kocaman bir eğitim kitapçığı verilmesini ve bol demonstrasyon olmasını beğendim.”

Ünal B., Profesör Doktor

“Burak hocanın konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi, kullandığı yöntem ve teknikler benim için çok etkileyiciydi. İşlenilen konuların çok detaylı bir şekilde örneklendirilerek kitap haline getirilip bize taktim edilmesi de eğitim sonrası için kalıcı bir kaynak oldu. Bunun için çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim oldu. Hatta eğitimlerinize tekrar gelmek istiyorum. Konuların detaylı ve demo edilerek anlatılmasının öğrenmem yönünde kalıcılık sağlamasında çok faydalı olacağını düşünüyorum.”

Saadet E., Eğitmen, Kariyer Psikolojik Danışmanı

“Eğitmen gerçekten Hipnoz alanında çok donanımlı ve bilgili. Hipnozla ilgili etik olarak ne konularda hipnoz yapılması ve yapılmaması gerektiği de dahil olmak üzere çok doyurucu bir eğitimdi. İnteraktif olması beğendiğim yönü.Hayatımı kolaylaştıracağını ve fobilerimde de yardımcı olacağını düşünüyorum. Danışanlarıma da uygulayacağım.”

Ceyda A., Astrolog ve EFT Uzm.

“Eğitimin çok faydalı olduğunu, gelişime açık uzun süreli olabilecek kadar değerli bilgiler içerdiğini ve devamının olması gerektiğini düşünüyorum. En beğendiğim yünü, eğitimin çok sesli ve diyaloglu oluşu.”

Fatih D., Emniyet Mensubu

“Eğitim ve eğitmenden memnun kaldım, uygulamalarla konunun pekiştirilmesi ve hazırlanan dökümanlar eğitimden maksimum verim almamı sağladı. Her türlü detaya değinildi; hipnozun ne konularda yapılabileceği ve ne konularda yapılmaması gerektiği de anlatıldı. Öğrendiğim otohipnozla hayatımdaki sorunların bazılarını kendim giderebileceğimi düşünüyorum.”

Ali S., Bilgisayar Müh.

“Sayın Burak Hocam, sizden aldığım temel hipnoz eğitimi sonrasında bilinçaltı regresyonlarında karşılaştığım aşırı kontrolcü ve analitik olan danışanlarımda yaşadığım zorlukları çok daha kolay aşıyorum ve verdiğim değişim seminerlerinde sizi kaynak göstererek zihin kuramından bahsediyorum. Eğitim sonrasında bile devam eden sıcak ilginiz ve öğrettikleriniz için teşekkürlerimi kabul edin lütfen.”

Dilek Ç., İletişim Fakültesi Eğitmeni ve Regresyon Terapisti

“Eğitmen çok detaylı, canlandıracak şekilde, etik değerlere de sahip, örneklemelerle eğitimi çok güzel bir şekilde aktardı. Eğitim kişinin gelişim yolculuğuna yeni ufuklar açacak ve eğitim kitapçığının doluluğu ve detaylılığı ile, unutulmayacaktır. Sorunlarla baş etmek için yöntemlerin olduğunu görmek, deneyimlemek güzeldi. Stres, öfke, eğitim ve çocuk gelişiminde kullanacağımı, sevdiklerime de aktaracağımı düşünüyorum.”

Murat Ç.

“Burak Bey anlatımınız örneklendirmeleriniz ve pratikleriniz sayesinde akıcı ve esprili bir dille sıkılmadan geçen iki gün… Kendi hayatımda ve kariyerimde çok  büyük pozitif etkileri olacağı konusunda eminim.”

Ebru Ç., Regresyon Terapisti

“Eğitimin ve eğitmenin pozitif enerji verdiğini düşünüyorum. hayatımda yeni bakış açısı kazandırdığını hissediyorum.Anlatımın akıcı olması, uygulamalı olması sebebiyle kalıcı olacağını düşünüyorum. Bu eğitimin kendi kişisel gelişimim açısından da hayatımı kolay ve konforlu hale getireceğini düşünüyorum.”

Meziyet M.

“Eğitim kesinlikle beklentilerimi karşıladı. Burak hocamın eğitmen yönünün çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Katıldığım eğitimlerin en verimlilerinden olduğunu söyleyebilirim. Hem kariyerimde hem de özel hayatımda kesinlikle kullanabileceğim bir yönteme ulaştığımı düşünüyorum.”

H.K., Yaşam Koçu

GÜNCEL EĞİTİM, SEMİNER ve ETKİNLİKLERİMİZ

Eğitim Salonumuz

İletişim

EĞİTİME BAŞVURU İÇİN  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Lütfen e-posta adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Bu forma e-mail adresinizi yanlışlıkla hatalı yazarsanız cevabımız size ulaşmaz. Telefonunuzu da belirtmeyi unutmayınız.Yorum yapmak ister misin?